• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: A.K.

12.12.2024

06:52

Ovo niko nije očekivao, Čović otkrio: Kad sam bio u socijalistima, Partizanu sam mnogo pomogao

ATA Images

Košarka

Ovo niko nije očekivao, Čović otkrio: Kad sam bio u socijalistima, Partizanu sam mnogo pomogao

Podeli vest

Nebojša Čović i Duško Vujošević posle deset godina ponovo su izašli pred kamere, pa je prvi čovek KSS podsetio kako je pomogao crveno-belima.

Mnogi su očekivali da će da pršti na sve strane posle toliko godina velikog rivalstva, ali je razgovor Čovića i Vujoševića prošao u mnogo smirenijem tonu. 

Doskorašnji prvi čovek Zvezde otkrio je kako je svojevremeno pomogao crno-belima.

- Kad sam bio u socijalistima, Partizanu sam mnogo pomogao. Mi smo isfinansirali 70 posto svih Partizanovih obaveza, a 30 posto je finansirao Radojica Nikčević. Imali smo sjajan odnos sa Partizanom i sa Zvezdom - rekao je u emsiji "Kida show" predsednik Košarkaškog saveza Srbije.

Foto: Starsportphoto

Duško Vujošević

 

 Vujošević je potom dodao da je smatrao da "večiti" nemaju jednaki status.

- Svako se bori za svoj klub za koji radi. To sa Zvezdom je počelo praktično nekim nejednakim statusom koji je, od momenta dolaska, po mojoj proceni, ja ne mogu da pričam šta drugi misle. Ja pričam ono što mislim da je tačno. O nejednakom statusu koji se pre svega ogledao u sponzorisanju tima. Sponzorisanju klubova. Mislim počelo je, tačno se sećam, kad je Nebojša dao da će hvatati za gušu sudije te godine.

Istakao je Čović da je to bila reakcija na Vujoševićevu izjavu i da nikada nikog nije vređao, da bi usledio novi odgovor Vujoševića.

- Onda sam ja bezobrazno odgovorio na to da, s obzirom na Nebojšinu visinu da on može da hvata za kolena. Eto. Tako je krenulo.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Ni ne krije podli plan: Kurti se hvali - ovo mu je glavni cilj!
Politika

Ni ne krije podli plan: Kurti se hvali - ovo mu je glavni cilj!

Premijer lažne države - Aljbin Kurti poručio je danas da je saradnja sa NATO paktom neophodna za jačanje odbrambenih kapaciteta tzv. Kosova i unapređenje strateškog partnerstva, kao i da članstvo u Alijansi ostaje strateški cilj "Kosova", prenela je Ekonomija onlajn.

08.04.2026

23:25

Nebojša Bakarec: Vučič razobličio Minhauzenovske laži NovaS i blokadera FTN!
Kolumne

Nebojša Bakarec: Vučič razobličio Minhauzenovske laži NovaS i blokadera FTN!

U pokušaju da prikriju svoj poraz u svih 10 opština gde su 29.3.2026. bili lokalni izbori, blokaderi FTN i NovaS, su u tekstu NovaS, od 6.4.2026. godine, u 6 opština morali da prikažu drastične laži, upoređujući rezultate SNS 2022. i 2026. godine, gde su rezultatima SNS iz 2022., dodavali rezultate opozicionih stranaka Dveri, SDS (Tadić), Zavetnika, Zdrave Srbije i Vlaškog Mosta. U tri opštine su posegli za manjim obmanama, kada su rezultatima SNS iz 2022., dodavali rezultate SPS, JS, SRS itd. Konačno, potpuno su prevarantski prikrili rezultate izbora u opštini Kladovo, gde su doživeli najveći brodolom.

08.04.2026

20:31

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set