• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Đ. M.

04.01.2025

21:12

"Tuča" za daljinskim upravljačem u domu Lesora! Hit scena preplavila društvene mreže! (FOTO)

printscreen

Košarka

"Tuča" za daljinskim upravljačem u domu Lesora! Hit scena preplavila društvene mreže! (FOTO)

Podeli vest

Poznati supružnici, Matijas i Trejsi Lesor, nisu mogli da se odluče koju utakmicu će da gledaju - Partizanovu ili Panatinaikosovu.

Pošto je doživeo strašnu povredu na jednoj od utakmica Evrolige, Matijas Lesor je prinužen da odmara. Da li zbog viška slobodnog vremena ili nečega drugog, tek, na društvenim mrežama je zabeležena zanimljiva scena.

Naime, Lesor i njegova supruga Trejsi nisu mogli da se dogovore koju će utakmicu da gledaju na televizoru. Trejsi je prvo prebacila na kanal koji prenosi Partizan, da bi Matijas potom prebacio na Panatinaikos, što navijači crno-belih smatraju za diplomatski potez, kako bi se videlo da gleda saigrače.

Šta se na kraju gledalo na televizoru, verovatno nikada nećemo saznati, ali možemo da zaključimo da je Trejsi za nijansu draži Partizan, pošto je do sada mnogo puta pokazala da mu daje prednost u odnosu na Panatinaikos.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Lesor se diže kao feniks iz pepela! Slavnog košarkaša uporedili sa Kobi Brajantom! (VIDEO)
Košarka

Lesor se diže kao feniks iz pepela! Slavnog košarkaša uporedili sa Kobi Brajantom! (VIDEO)

Matijas Lesor iznenadio je sve svojim brzim povratkom na teren za manje od mesec dana, nakon povrede koja je šokirala košarkašku javnost. On se povredio sredinom decembra prošle godine, a ubrzo nakon toga isplivali su snimci na kojima trenira sa zaštitnom čizmom na nozi. Nakon ove pompezne objave, započeo je niz komentara kako se Lesor lavovski bori, upoređujući ga sa nastradalim košarkašem - Kobi Brajantom.

03.01.2025

17:15

sledeća vest

Politika

Tajkunski život Nebojše Bojovića: Mesečno od države uzme 457.659 dinara - na ruci skup sat, a večera u luks restoranu
Politika

Tajkunski život Nebojše Bojovića: Mesečno od države uzme 457.659 dinara - na ruci skup sat, a večera u luks restoranu

Nebojša Bojović, nekadašnji dekan Saobraćajnog fakulteta i bivši predsednik Skupštine akcionara kompanije Infrastruktura železnice - čovek čiji se potpis nalazi na svim bitnim ugovorima vezanim za Železničku stanicu u Novom Sadu - baškari se u pravom bogatstvu, a uporno odbija da odgovori na pitanja o svojoj odgovornosti u vezi s tragedijom koja je odnela 16 života.

07.02.2026

07:00

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set