Evo kako izgleda tabela Evrolige nakon poraza Zvezde i trijumfa Partizana! (FOTO)
Podeli vest
Evo kako izgleda tabela Evrolige nakon utakmica Crvene zvezde i Partizana! Naime, četa Željka Obradovića sinoć je ubedljivo trijumfovala nad Efesom - 93:62, zahvaljujući čemu se popela na 12. mesto, dok su crveno-beli zbog večerašnjeg poraza od Fenerbahčea - 96:91, pali sa pete na osmu poziciju na evroligaškoj tabeli!
Izabranici Janisa Sferopulosa trenutno beleže učinak od 12 pobeda i 9 poraza, što ih svrstava u grupu timova na deobi petog mesta. Sa istim skorom nalaze se i Armani, Real Madrid i Pariz, koji ima utakmicu manje.
Košarkaši Partizana sutra gostuju Armaniju u Milanu (20.30, Sport klub 1), u okviru 22. kola Evrolige. Za predstojeći meč određena je sudijska trojka u sastavu - Robert Lotermozer, Pjotr Pastusijak i Amit Balak.
Američki ambasador u Srbiji Kristofer Hil ove večeri se pojavio u Beogradskoj areni na meču Crvene zvezde.
15.01.2025
21:34
Na vrhu tabele nalazi se Olimpijakos sa skorom od 15 pobeda i šest poraza. Panatinaikos i Monako trenutno igraju svoje mečeve, ali su blizu poraza, što bi ih dovelo do učinka od 13 pobeda i 8 poraza. Fenerbahče trenutno drži četvrtu poziciju sa 13 pobeda i 7 poraza, uz utakmicu manje u odnosu na ostale timove.
Košarkaši Crvene zvezde dočekali su Fenerbahče u meču 22. kola Evrolige, a spektakularna atmosfera u "Beogradskoj areni" ponovo je privukla pažnju čitave košarkaške javnosti.
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su u 21. kolu Evrolige od ekipe Fenerbahčea rezultatom - 91:96 (24:21, 19:28, 18:21, 30:26)
15.01.2025
19:00
Košarkaši Partizana su se zahvaljujući ubedljivom trijumfu nad Asvelom - 93:62, popeli na 12. poziciju sa učinkom od deset pobeda i 11 poraza, dok su odmah ispod njega Efes, Asvel i Baskonija. Turski klub ima identičan skor, dok Asvel i Baskonija imaju jednu, odnosno dve pobede manje.
Donji dom evroligaške tabele se ne menja. Na samom začelju je ekipa berlinske Albe sa ubedljivo najlošijim skorom od tri pobede i 18 poraza, dok joj društvo, u nešto svetlijoj situaciji, prave Virtus i Makabi. Tim iz Bolonje ove sezone varira sa rezultatima zbog čega se nalazi na 16. mestu sa učinkom 6-15, dok je ekipa iz Tel Aviva korak ispod sa jednom pobedom manje (5-16).
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Košarkaši Partizana sutra gostuju Armaniju u Milanu (20.30, Sport klub 1), u okviru 22. kola Evrolige. Za predstojeći meč određena je sudijska trojka u sastavu - Robert Lotermozer, Pjotr Pastusijak i Amit Balak.
Ambsador Rusije Aleksandar Bocan-Harčenko izjavio je danas da se traži rešenje za Naftnu industriju Srbije (NIS) koje će, kako je rekao i ruski predsednik Vladimir Putin, biti pre svega u duhu i okviru prijateljskih odnosa dve zemlje.
Indijska kompanija Reliance Industries, vlasnik najvećeg rafinerijskog kompleksa na planeti, obnovila je kupovinu ruske sirove nafte nakon kratkog zastoja.
Kurtijevi kandidati, odnosno Srbi-izdajnici su kockari, propaliteti i raspikuće, takve ljude nude kao kanddate za poslanike našem narodu na Kosovu i Metohiji.
Jedan od najistaknutijih blokadera iz Novog Pazara, Hatab Rizović psovao je i najstrašnije vređao Srpski narod i srpsku majku, a smetaju mu i pravoslavni praznici.
Profesor na Fakultetu političkih nauka u Beogradu Milan Petričković izjavio je danas da je akcija studenata u blokadi pod nazivom "Raspiši pobedu", u kojoj će se skupljati potpisi za izbore, jedna vrsta animacije potencijalnog biračkog tela, da se kaže da još ta blokaderska opcija živi i postoji kako se ljudi ne bi opustili.
Elektronska sednica Visokog saveta tužilaštva koju je nezakonito zakazao predsednik Saveta Branko Stamenković ostala je danas bez kvoruma za usvajanje dnevnog reda, pa samim tim i za odlučivanje o podnetim progovorima na tužilačke izbore, saznaje Informer.
Grip hara Srbijom, a iz nedelje u nedelju, drastično raste broj zaraženih, upozoravaju iz Instituta za javno zdravlje "Dr Milan Jovanović Batut". Stoga lekari apeluju na građane da poštuju savete lekara i izbegavaju velike skupove.
Jelena Vuković (8), učenica drugog razreda Osnovne škole "Danilo Kiš", osvojila je 3. mesto u kategoriji likovnih radova na konkursu Centra za promociju zdravlja Instituta za javno zdravlje Srbije "Dr Milan Jovanović Batut".
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Slobodana M. (28) zbog postojanja opravdane sumnje da je 20. juna 2025. godine u okolini Lazarevca na podmukao način lišio života oštećenog Z.L, a potom njegovo telo isekao na više delova u nameri da prikrije izvršenje krivičnog dela.
U zajedničkoj akciji Sektora poreske policije - Operativnog odeljenja Beograd i Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprava kriminalističke policije, Odeljenje za borbu protiv korupcije, postupajući po zahtevu Višeg javnog tužilaštva u Novom Sadu, lišeno je slobode 29 lica
Kina je danas uvela sankcije prema 20 američkih kompanija iz sfere industrije odbrane, kao i 10 zvaničnika, nakon što je Vašington najavio prodaju oružja kineskom regionu Tajvanu.
Iran je zaplenio strani tanker za naftu dok je prolazio kroz strateški važan Ormuski moreuz, izjavio je danas šef iranskog pokrajinskog odeljenja za pravosuđe Modžtaba Garamani.
Predstavnici Rusije i Sjedinjenih Američkih Država održali su telefonski razgovor po nalogu predsednika Vladimira Putina, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da su Sjedinjene Američke Države pokrenule „moćne i smrtonosne“ napade protiv snaga terorističke organizacije Islamska država (DAEŠ) u Nigeriji, nakon što je prethodno nedeljama optuživao vladu te zapadnoafričke zemlje da nije uspela da obuzda progon hrišćana.
Sever Izraela - Dve osobe su poginule, a dve su povređene u, kako se veruje, terorističkom napadu na severu Izraela, saopštila je vojska (IDF). Osumnjičeni je ilegalno ušao na teritoriju Izraela i napao civile na tri različite lokacije.
Diskusija o seriji "Tvrđava" održana je juče, a u razgovoru su učestvovali autori i saradnici jednog od najzapaženijih domaćih televizijskih ostvarenja.
Brazilka influenserka Ravena Hanijeli planira da postane "ponovo devojka", trošeći više od 19.000 dolara na operaciju vaginalnog pomlađivanja, ali jedan doktor upozorava na moguće rizike.
Kada padne sneg, mnogi psi ga jedu. Iako deluje bezazleno, ovo ponašanje krije više motiva nego što se na prvi pogled čini, a stručnjaci su otkrili kada je to opasno.
Rijaliti učesnica Milena Kačavenda tražila je savet od Maje Marinković u vezi njene silikonske zadnjice, te ispričala kako će nakon izlaska iz rijalitija i ona otići na istu operaciju.
Samoprozvani "Bog obrva" Adam Adaktar isprozivao je svoju prijateljicu influenserku i vlasnicu modnog brenda Dijanu Radonjić, poznatiju kao Dijana Dilajn.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar