Turski i srpski trener se sukobili! Alimpijević psovao majku kolegi?! (VIDEO)
Podeli vest
Trener Turk Telekoma Erdem Džan optužio je Srbina na klupi Bešiktaša Dušana Alimpijevića da mu je psovao majku pred početak utakmice!
Utakmica je protekla u znaku Bešiktaša koji je slavio (96:88), ali je u centru pažnje ostao sukob dvojice trenera i to pre samog sudijskog podbacivanja.
Da li je ona najlepša sportska novinarka? Ukoliko pitate košarkaše i košarkaške stručnjake, ali i one koji makar malo prate ovaj sport, zasigurno ćete dobiti pozitivan odgovor! Atraktivna Turkinja Deniz Aksoj već duže vreme radi kao reporterka Evrolige na terenu, i nema dileme da mami uzdahe jačih polovina gde god se pojavi.
Evroliga je objavila listu 10 najboljih poteza iz upravo završenog 22. kola, a na prvom mestu našao se Nikola Milutinov sa svojim zakucavanjem u duelu Olimpijakosa i Reala u Madridu.
18.01.2025
14:35
Naime, Džan je optužio Alimpijevića da mu je psovao majku na srpskom i žalio se sudijama što nema reakcije sa njihove strane.
- Dušan Alimpijević mi je psovao majku na srpskom, a na terenu su trojica sudija. Mora da su čuli ono što sam ja čuo. Takođe sam objasnio situaciju glavnom sudiji Jeneru Jilmazu. Kada sudije nisu ništa uradile, ja sam odgovorio. Ispratili su me, a onaj koji je započeo incident ostao je na terenu. Eto koliko su turski treneri vredni u ovoj zemlji - objasnio je nekadašnji glavni trener Efesa.
Napredna statistika naloga "Figurei8ht", specijalizovanog za košarku, donosi zanimljivo predviđanje o nastavku sezone Evrolige! Nakon 22 odigrana kola, Crvena zvezda ima velike šanse da na kraju bude među TOP 4 ekipe, dok Partizan ne stoji najbolje u borbi za završnicu elitnog evropskog takmičenja.
Crvena zvezda se oglasila na društvenim mrežama povodom velike pobede nad Monakom u 22. kolu Evrolige (88:82), proslavljene i uz podršku slovenačkog reprezentativca Luke Dončića (25), velikog navijača crveno-belih i jednog od najboljih košarkaša sveta.
18.01.2025
09:45
Beşiktaş Fibabanka - Türk Telekom maçının hemen başında tansiyon yükseldi.
Dvojica stratega sukobili su se nakon ukradene lopte Dereka Nidama, ali se na snimku ne vidi ko je započeo svađu. Vidno iznervirani Džan požalio se sudijama, ali je dobio isključenje sa utakmice, pa je nastavak pratio sa tribina.
Sa druge strane, nekadašnji trener Crvene zvezde prošao je nekažnjeno, a incident nije želeo previše da komentariše.
- Niko mi ne može reći šta da radim, ja sam trener Bešiktaša. Pogotovo kada si u mojoj kući, niko to ne može! Nije bitno da li ćemo pobediti ili izgubiti, ali niko ne može da me nauči šta da radim na terenu - objasnio je popularni Alimpije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Da li je ona najlepša sportska novinarka? Ukoliko pitate košarkaše i košarkaške stručnjake, ali i one koji makar malo prate ovaj sport, zasigurno ćete dobiti pozitivan odgovor! Atraktivna Turkinja Deniz Aksoj već duže vreme radi kao reporterka Evrolige na terenu, i nema dileme da mami uzdahe jačih polovina gde god se pojavi.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas sa predstavnicima kompanije Azvirt nakon čega će biti potpisan komercijalni ugovor o projektovanju i izvođenju radova na izgradnji brze saobraćajnice granični prelaz Bački breg-Sombor-Kula-Vrbas-Srbobran.
U vremenu kada se svet ubrzano pregrupiše i kada globalni sukobi više nisu izuzetak već pravilo, Balkan ponovo postaje prostor tihih, ali sistematskih udara. Ne kroz otvoreni rat, već kroz koordinisane političke, medijske i bezbednosne operacije koje imaju jasan cilj – slabljenje Srbije.
Zdravko Ponoš, NATO general, propali predsednički kandidat i uništitelj srpske vojske, drznuo se da drži pridike o toj istoj vojsci koja je u vreme Aleksandra Vučića podignuta iz pepela.
Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS), prof. dr Vojislav Šešelj, izneo je zastrašujuće upozorenje šta u narednom periodu spremaju Albanci na Kosovu i Metohiji (KiM).
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
Srpska pravoslavna crkva danas slavi dan sećanja na Svetog mučenika Konona Isavrijskog, svetitelja iz 2. veka koji je zbog svoje vere i istrajnosti strašno stradao.
Predsedniku i osnivaču kompanije "AutoČačak", Milenku Kostiću, uručena je "Laurin & Klement" nagrada za životno delo, prestižno priznanje koje kompanija Škoda Auto dodeljuje svojim najuspešnijim saradnicima.
Beogradska policija i nadležno tužilaštvo tragaju za dvojicom napadača koji su u noći između nedelje i ponedeljka pokušali da izazovu požar u stanu direktora jedne od poznatijih beogradskih kompanija.
Doktor nauka iz oblasti bezbednosti Ivan Pekić istakao je da je Evropol označio Budvu kao destinaciju gde se najviše pere novac od strane organizovanih kriminalnih grupa u Crnoj Gori.
Nenad K. (58) čije je telo pronađeno u luksuznoj zgradi u Čačku ubijen je zbog neraščišćenih poslovnih odnosa sa osumnjičenim Milanom M. kojem je zbog toga zapalio kuću.
Policija iz podgorice uhapsila je R.G. (37) zbog sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga.
Pripadnici Policijske uprave za grad Beograd i Policijske stanice Obrenovac sproveli su juče dve odvojene akcije hapšenja, u kojima su kod osumnjičenih pronađene materije za koje se sumnja da su narkotici.
Iranski ministar spoljnih poslova Abas Arakči izjavio je da državni sistem nastavlja da funkcioniše i posle pogibije vrhovnog sekretara Saveta za nacionalnu bezbednost Alija Laridžanija i da je njemu odmah pronađena zamena.
Sjedinjene Države treba da sačekaju da moć Irana oslabi i potom započnu kopnenu operaciju, kaže Džon Bolton, bivši savetnik predsednika SAD Donalda Trampa za bezbednost.
Sinoć je u MTS dvorani održana svečana premijera filma "Žetva", ostvarenja koje na veliko platno donosi potresnu priču o ilegalnoj trgovini organima i stradanju Srba na Kosovu i Metohiji.
Producent filma "Žetva" kaže da je tokom snimanja ovog ostvarenja o zločinima u "Žutoj kući" trpeo velike pritiske i da se mnogima nije svidela ova tema.
Pun Mesec koji će se pojaviti u znaku Vage 25. marta 2026. godine donosi snažnu emotivnu energiju i razotkriva pitanja vezana za odnose među ljudima, a najviše će uticati na Blizance, Vage i Vodolije.
Ovogodišnja dodela Oskara u Los Anđelesu pretvorila se u pravi spektakl, ali ne samo zbog nagrada, već i zbog modnih ispada koji su mnoge ostavili bez teksta.
Kris Mejdžor, britanski stjuard sa 25 godina iskustva, otkriva zašto nošenje crnih čarapa u avionu može predstavljati problem i kako naizgled bezazlena navika ponekad dovodi do nepredviđenih situacija.
Hrvatski pevač Jakov Jozinović koji je vrtoglavu slavu stekao za kratko vreme, pevajući hitove svojih kolega, do pre samo tri godine radio je fizički jako teške poslove.
Harmonikaš Borko Radivojević otkrio je kako ga je nedavno kontaktirao Darko Lazić, koji je zajedno sa tragično nastradalim bratom Draganom imao veliku želju da snime pesmu.
Pevačica Zlata Petrović odlučila je da ustupi svoj veći stan sinu Jovan Pejić i njegovoj izabranici Ena Čolić, kako bi mogli da započnu zajednički život, dok će ona preći u manji stan od oko 30 kvadrata.
Pevačica Mia Borisavljević progovorila je o braku sa suprugom Bojanom Grujićem i otkrila kako je sve u životu neizvesno, pa da tako i oni imaju trzavice.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar