Moja deca će doći u Arenu, svi će nositi dres Partizana! Košarkaš Pariza ne zaboravlja crno-bele!
Podeli vest
Deca će večeras nositi dres Partizana na meču, ali sa mojim imenom na njemu. Biće teško, kao i uvek kada se igra ovde, u Areni. Prilično sam siguran da će biti dobra utakmica i sjajna atmosfera, poručuje nekadašnji košarkaš Partizanam a sada član Pariza, Bandža Si (35).
Košarkaši Partizana večeras dočekuju ekipu Pariza (20.30, Sport klub 1) u Beogradskoj areni, u okviru 23. kola Evrolige.
Plejmejker crno-belih Karlik Džons (27) i prva zvezda francuskog tima Ti Džej Šorts (27) drže ključ pobede u večerašnjem okršaju 23. kola Evrolige (20.30, Sport klub 1).
Košarkaši Partizana u sredu uveče dočekuju ekipu Pariza u 23. kolu Evrolige, a crno-beli će u Beogradskoj areni ogromnu podršku.
21.01.2025
21:12
Nekadašnji igrač crno-belih koji trenutno nosi dres ekipe iz francuske prestonice, Bandža Si (35) istakao je da će njegova porodica, supruga sa decom, prisustvovati na večerašnjoj utakmici, i da će svi, bez dileme, navijati za tim Željka Obradovića.
Osim toga, košarkaš poreklom iz Malija otkrio je da će njegova deca nositi dres Partizana sa njegovim prezimenom na poleđini.
- Deca će nositi dres Partizana, ali sa mojim imenom na njemu. Moja supruga navija za Partizan od malena. Ja sam igrao u tom klubu. Jedino kako je moglo da bude je i da naša deca budu navijači Partizana. Biće teško, kao i uvek kada se igra ovde, u Areni. Svi znaju da Partizan ima sjajnu publiku… Posle nešto lošijeg perioda, kada smo gubili neke utakmice, vezali smo dve pobede. Osećamo se bolje. Ali i Partizan igra mnogo bolje nego na početku sezone, imaju više samopouzdanja. Želeće da pobede. Prilično sam siguran da će biti dobra utakmica, u sjajnoj atmosferi. Biće prava bitka. Uvek je lepo videti dva dobra tima jedan protiv drugoga - rekao je Si u razgovoru za "Meridiansport".
Košarkaški klub Partizan obavestio je javnost da će utakmica protiv Pariza, koja je na programu u sredu u okviru 23. kola Evrolige, biti odigrana uz poštovanje Dana žalosti proglašenog povodom tragičnog događaja u Barajevu, gde je osmoro ljudi izgubilo život.
21.01.2025
18:50
Foto: Starsportphoto
KK Partizan
Košarkaši Partizana, isto kao i ekipa Pariza, u večerašnji duel ulaze nakon četiri uzastopna trijumfa u okviru elitnog i regionalnog takmičenja, ali prema mišljenju bukmejkera, tim iz Humske slovi za ubedljivog favorita.
- Da, imamo taj prepoznatljivi stil. I dobro nam ide. Volimo da igramo brzo, to više nije iznenađenje ni za koga. Imamo igrače koji mogu dobro da šutiraju, kao i one koji napadaju reket. Imamo baš dobru kombinaciju igrača, koja nam omogućava da igramo tako. Jer, nije to lako. Veoma je zahtevno, posebno fizički. Zato sam i rekao da radimo izuzetno naporno, da smo i dalje skromni, fokusirani. U svakom trenutku imamo želju da naučimo nešto novo i budemo bolji. Možda je to naša tajna - podvukao je Bandža Si.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Plejmejker crno-belih Karlik Džons (27) i prva zvezda francuskog tima Ti Džej Šorts (27) drže ključ pobede u večerašnjem okršaju 23. kola Evrolige (20.30, Sport klub 1).
Spoljnopolitička prognoza za 2026. godinu, koju je izneo politički analitičar Aleksej Muhin, ukazuje na produžetak globalne nestabilnosti, nastavak sukoba u Ukrajini i ozbiljno pogoršanje odnosa među ključnim svetskim akterima.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je polaganju kamena temeljca za izgradnju novog objekta Ministarstva odbrane i Generalštaba Vojske Srbije, a zatim se obratio medijima.
Predsednik DNP Milan Knežević i jedan od retkih Srba iz Crne Gore koji se bore za srpske nacionalne interese održao je govor i obratio se ostalim poslanicima ali i građanima povodom usvajanja budžeta Crne Gore na sednici Skupštine.
U Tbilisiju se večeras održava još jedan protest protiv aktuelne gruzijske vlasti. Demonstranti su se okupili ispred koncertne dvorane na aveniji Melikišvili i krenuli u marš duž avenije Rustaveli ka zgradi parlamenta, noseći gruzijske i zastave Evropske unije i skandirajući antivladine parole.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zrenjaninu, po nalogu glavnog јavnog tužioca Osnovnog јavnog tužilaštva u Zrenjaninu, uhapsili su D. B. (1972) iz Sremske Kamenice, zbog postoјanja osnova sumnje da јe izvršio krivično delo teška dela protiv opšte sigurnosti.
Goran Lazor (46) koji je ubijen u Savinom selu kod Vrbasa, navodno se sa osumnjičenima L.N. (20) i L.M.(18), koje je dobro poznavao, posvađao jer su oni u prethodnom periodu maltretirali njegovog sina.
Pripadnici Policijske uprave za grad Beograd, UKP, u opsežnoj akciji sprovedenoj u saradnji sa nadležnim tužilaštvima na više lokacija u Beogradu, rasvetlili su krivično delo izazivanje opšte opasnosti, zaplenili veću količinu opojne droge i uhapsili tri osobe osumnjičene za ova krivična dela.
Žena (67) izbodena u zgradi na Novom Beogradu prilikom pljačke trenutno nije životno ugrožena. Ubodne rane je zadobila, između ostalog, u glavu i u butnu kost. Takođe, konstatovan joj je pneumotoraks.
Portparol Evropske unije za spoljne poslove Anuar el Anuni izjavio je danas da EU insistira na poštovanju suvereniteta Somalije, nakon što je Izrael zvanično priznao njen otcepljeni region Somalilend kao nezavisnu državu.
Pilot ultralakog aviona koji je nosio reklamni baner poginuo je nakon što se letelica srušila u more kod plaže Kopakabana u Rio de Žaneiru, saopštile su lokalne vlasti.
Najnoviji dokumenti Ministarstva pravde SAD otkrivaju hiljade kupovina Džefrija Epštajna na Amazonu između 2014. i 2019. godine, uključujući dečje školske uniforme, seksualne igračke, kostime sa simbolikom moći i pet primeraka romana „Lolita“ Vladimira Nabokova.
Glumica Iskra Brajović podelila je od istorije sačuvanu novogodišnju fotograviju na kojoj je za ruke drže bivši supružnici, otac i veliki glumac Vojislav Voja Brajović i majka Ljiljana.
Glumica Mina Lazarević već neko vreme je u emotivnoj vezi sa glumcem Vladimirom Pošavcem Tušekom ali se malo zna da je on bio u braku sa njihovom koleginicom Jelenom Bosančić sa kojom ima sina.
Dok su se prolaznici u Njujorku nadali fotografiji i kratkom susretu, glumac Harison Ford imao je sasvim drugačiji plan, da mirno pređe ulicu i nastavi svojim putem.
Ponekad je dovoljan dobar film da te resetuje, pogura i natera da ponovo poveruješ u sebe. Ako ti treba inspiracija, energija ili samo mali podsetnik da je upornost jača od okolnosti, ovo su filmovi koje vredi pogledati.
Nova godina se ne dočekuje u tišini, i isto važi za ono što nosite. Ovo je noć u kojoj garderoba govori pre vas, a mi vam donosimo ideje za tri stajlinga sa kojima nema greške.
Mnogi imaju običaj da pre jela popiju čašicu ili dve rakije, bilo kod kuće ili u restoranu. Stručnjaci upozoravaju da ne poboljšava apetit, već ga kvari i uzrokuje neprijatan osećaj u stomaku.
Robot usisivači nude veliki komfor i štede vreme, ali uz čišćenje doma često prikupljaju i podatke o prostoru, navikama i rasporedu stanovanja. Kako postaju sve pametniji i povezaniji, korisnici se sve češće pitaju da li je praktičnost vredna potencijalnog rizika po privatnost.
Pečenje ribe često je mala kućna drama. Miris se zadrži satima, ukus zna da bude suv, ali zzu na scenu stupa jabuka, sastojak koji deluje nebitno, a u praksi pravi ogromnu razliku.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar