• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: M.S.

23.03.2025

10:41

Kakvo razočaranje! Došli čak iz Slovenije, kupili karte za 1.000€, a Luka nije igrao! (FOTO)

tanjug/ap

NBA

Kakvo razočaranje! Došli čak iz Slovenije, kupili karte za 1.000€, a Luka nije igrao! (FOTO)

Porodica iz Slovenije, koja je putovala u Los Anđeles kako bi uživo gledala Luku Dončića, doživela je razočaranje kada je zvezda Lejkersa propustila meč. Međutim, donosi im utehu neočekivani gest Dončića koji je odlučio da im kupi karte za naredni susret.

Iako su za karte za meč između Lejkersa i Milvokija izdvojili čak 1.000 dolara, njihov plan je ubrzo otišao u neželjenom pravcu, jer Luka Dončić je propustio meč.

Situacija je postala još gora jer su, osim Dončića, susret propustili i superzvezde Lejkersa - Lebron Džejms i Ostin Rivs. Baski su trijumfovali u tom meču, a slovenačka porodica je napustila dvoranu razočarana.

Međutim, razočarenje nije trajalo dugo. Nakon meča, porodica je objavila post na društvenim mrežama, u kojem su izrazili žaljenje zbog propuštenih zvezda i dugog puta, te su zamolili Lejkerse da im obezbede karte za sledeći susret.

"Došli smo čak iz Slovenije, kupili karte za 1000€, a Luka, Lebron, Ostin, Ruj, Vando nisu igrali. Lejkersi, možete li nam obezbediti nešto za sledeću utakmicu protiv Bulsa?", poručio je član porodice. 

Foto: printscreen/X

 

Njihova objava brzo je postala viralna među navijačima LA Lejkersa koji su ripostovali njihovu objavu, a vest je stigla i do Luki Dončiću. Slovenac je odmah reagovao i odlučio da im kupi karte za naredni meč protiv Bulsa.

"Trenutno nemam reči. Luka je video naš tvit i posalo je tri karte. Luka, veliko hvala i navijačima Lejkersa na vašim retvitovima i ljubavi", dodao je naknadno komentar.

Foto: printscreen/X

 

 



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Stigle 3 ponude: Ove PR agencije su u igri za Ekspo 2027
Društvo

Stigle 3 ponude: Ove PR agencije su u igri za Ekspo 2027

Kompanija Ekspo 2027 saopštila je danas da su sproveli otvoreni međunarodni postupak javne nabavke za usluge globalne PR agencije, čiji je cilj međunarodna promocija specijalizovane izložbe Ekspo 2027 na ključnim svetskim tržištima, ali i Beograda i Srbije kao domaćina, na globalnoj sceni.

22.05.2026

21:42

Hitno se oglasio MOL: Evo šta se dešava sa licencom
Društvo

Hitno se oglasio MOL: Evo šta se dešava sa licencom

Mađarska naftna kompanija MOL Group saopštila je danas da je od Kancelarije za kontrolu strane imovine Ministarstva finansija SAD (OFAC) dobila zvaničnu licencu za nastavak pregovora o kupovini većinskog vlasničkog udela u kompaniji Naftna Industrija Srbije do 6. juna 2026. godine.

22.05.2026

21:18

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set