Kakav blam od NBA utakmice! Demolirali protivnika, pa odbili da igraju poslednji napad! (VIDEO)
Podeli vest
Košarkaši Indijana Pejsersa oborili su rekord franšize pobedivši Vašington Vizardse rezultatom 162:109. Međutim, poslednja dva minuta utakmice obeležio je kontroverzan potez gostujućih igrača, tačnije Pejsersa, koji su iz sažaljenja prema protivniku odlučili da drže loptu u svom posedu, ali bez pokušaja šuta.
Ovaj izvanredan trijumf obeležen je najvećim brojem poena postignutim u jednom meču u istoriji franšize. Pejsersi su postigli čak 27 šuteva za tri poena, i to samo za 46 minuta igre.
Srpski centar Nikola Jokić raspametio je košarkaša Indijane, Tajrisa Haliburtona. On je posle duela Denvera i Pejsersa (125:116) pričao o Srbinu na neverovatan način, kao da mu je idol, pa je priznao da je fasciniran najboljim igračem NBA lige.
Nikola Jokić je izdominirao u pobedu Denvera protiv Portlanda ( 125:116), a nesrećni Majls Tarner dobio je besplatan krug na ringišpilu.
25.02.2025
11:05
Međutim, najzanimljiviji trenutak meča usledio je u poslednja dva minuta, kada su gostujući prestali da napadaju i iz sažaljenja prema protivniku odlučili da drže loptu u svom posedu, bez ikakvog pokušaja. Ovaj potez nije naišao na razumevanje među publikom, koja je negodovala zbog takve odluke.
Iako su izdominirali tokom cele utakmice, ovaj neobičan kraj ostavio je gorak ukus u ustima mnogih, koji su smatrali da je fer igra trebala da prevlada do poslednjeg zvižduka.
Nikola Jokić je u pobedi Denvera protiv Indijane (125:116,) imao rekordan broj asistencija, čak 19, pa se oglasila NBA liga.
25.02.2025
05:34
Pacers started taking shot-clock violations with 1:22 left after scoring 162 PTS on the Wizards. 🤯😅 pic.twitter.com/IizfqoZSeL
— House of Highlights (@HoHighlights) March 28, 2025
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Srpski centar Nikola Jokić raspametio je košarkaša Indijane, Tajrisa Haliburtona. On je posle duela Denvera i Pejsersa (125:116) pričao o Srbinu na neverovatan način, kao da mu je idol, pa je priznao da je fasciniran najboljim igračem NBA lige.
Informer je došao u posed dokumenta s tajnog sastanka na Filozofskom fakultetu u Beogradu, kom je prisustvovala i grupa profesora, a na kom su se oni, verovali ili ne, otvoreno bavili politikom, dogovarali izbornu kampanju i naredne blokaderske poteze.
Arapske zemlje Persijskog zaliva uputile su Iranu poslednje upozorenje zbog napada na njihovu teritoriju i zapretile odgovorom ukoliko se udari nastave, izjavio je ministar spoljnih poslova Turske Hakan Fidan.
Tanasije Marinković, profesor Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu, gostovao je u Utisku nedelje, a gledalac koji se uključio u program imao je pitanje za njega...
Nakon skupa na kojem je bilo 70.000 građana u beogradskoj Areni, a koji je organizovala Srpska napredna stranka (SNS), tajkunski i opozicioni mediji počeli su da pišu da je na skup došla ucenjena grupa građana.
Dragan Đilas, tajkun i lider opozicione Stranke slobode i pravde, gostovao je u Utisku nedelje gde je pokazao da ni među opozicijom i blokaderima odavno ne cvetaju ruže.
Više od 70.000 građana okupilo se juče u Areni kako bi pružilo podršku predsedniku Vučiću. Ipak, ovaj skup zasmetao je protivnicima države i pojedinim tabloidnim medijima, koji su na različite načine pokušavali da isprovociraju okupljene
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…
Najprodavaniji hečbek kompanije "Reno" u Evropi jeste "klio", a nova verzija donosi sofisticirani dizajn i napredne hibridne tehnologije, tako da je već omiljeni automobil potpuno osvežen za novo doba. Njegova cena iznosi oko 19.000 evra.
Medicinski radnici Filip i Amer su u selu Đapanov Grob, kod Bijelog Polja, uspešno pomogli trudnici da se porodi kod kuće. Ona je na svet donela zdravog dečaka.
Državljani Srbije, mladić (18) i maloletna devojka (16), uhapšeni su u nedelju ujutru, 15. marta, u mestu Sargans u kantonu Sent Galen u Švajcarskoj, nakon što su osumnjičeni za provale u auto-garaže.
Elvis B. iz Sjenice poginuo je sa još trojicom muškaraca na gradilištu u Beču, kada su se tokom izvođenja radova iznenada urušile građevinska skela, a radnici ostali zatrpani ispod betona.
Dečak ubica, Kosta K. (15) koji je 3. maja pre dve godine ubio devet učenika i radnika obezbeđenja OŠ " Vladislav Ribnikar" , po drugi put će svedočiti na suđenju svojim roditeljima u sredu 25. marta.
Ogroman spisak zločina vezuje se za Vojislava Raičevića, poznatijeg kao Voju Amerikanca, zbog čega ga smatraju i najvećim ubicom beogradskog asfalta. Kažu da tako bogat dosije nemaju ni Sretko Kalinić, ni Željko Maksimović - Maka.
Rusija ubrzano menja pravac isporuke gasa, a ključne količine koje su decenijama išle ka Evropi sada se sve više preusmeravaju ka Kini, gde se priprema izgradnja novog gasovoda koji bi mogao da trajno promeni energetsku mapu sveta.
Geopolitički odnos snaga sve se vidljivije pomera u korist Moskve, a Rusija se trenutno nalazi u stabilnijoj i povoljnijoj poziciji nego ranijih godina, ocenjuje italijanski portal L’Antidiplomatico, pozivajući se i na procene pojedinih ukrajinskih analitičara.
Iranska revoluciona garda (IRCG) saopštila je da je u okviru najnovijeg talasa operacije lansirano ukupno 54 rakete, i prvi put četiri jedinice strategijske rakete "Sadžil".
Pevač Savo Perović osvrnuo se na situaciju kada su se Luna Đogani i Marko Miljković našli zaglavljeni na Maldivima usled eskalacije sukoba na Bliskom istoku.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar