• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: O. B.

08.04.2025

23:52

Dončić stiže u Dalas, a cena karata nerealne! Maveriksi žele praznu halu, najjeftinija ulaznica 250 dolara!

Reuters

NBA

Dončić stiže u Dalas, a cena karata nerealne! Maveriksi žele praznu halu, najjeftinija ulaznica 250 dolara!

Podeli vest

Dalas Maveriksi podigli cene karata za meč protiv Los Anđeles Lejkersa kako bi što manje navijača došlo na povratak Luke Dončića u Teksas.

Bombastičan trejd tokom kog su Luka Dončić i Entoni Dejvis promenili sredine još uvek je glavna tema u Americi. Slovenački reprezentativac je oteran iz Dalasa u Los Anđeles Lejkerse zbog čega su navijači Maveriksa izuzetno nezadovoljni. Već mesecima traju njihovi protesti protiv čelnika kluba, a očekuje se da sve eskalira u noći između srede i četvrtka kada će Dončić po prvi put u Dalasu igrati kao gost. 

Kako najavljuju mediji iz Amerike - Dončiću navijači u Dalasu spremaju spektakularan doček. Plan je da dobije ovacije kada god lopta bude u njegovim rukama, dok ovoga puta tim Džejsona Kida neće imati veliku podršku svojih navijača. 

Svesni da će veliki broj pristalica na tribinama biti protiv Dalasa, a za Luku Dončića, čelnici franšize odlučili su da podignu cene karata. Primera radi, za duel protiv Toronta cena najjeftinija ulaznica košta 23 dolara. Za isto mesto na meču protiv Los Anđelesa cena je deset i po puta veća - 250 dolara. 

Foto: Tanjug/AP

 

Oni koji budu želeli da sa najboljih mesta vide Dončića u akciji protiv svog bivšeg kluba, a takvih je mnogo, moraće da izdvoje 1.500 dolara. Za iste pozicije u hali za meč protiv Toronta ulaznice koštaju 200 dolara.

Očekuje se da na tribinama u Teksasu bude i generalni menadžer Dalas Maveriksa - Niko Herison, koji je insistirao da Luka Dončić bude trejdovan. NJegovo prisustvo moglo bi dodatno da razljuti navijače Dalasa budući da mu niko nije oprostio izdaju i teranje slovenačkog reprezentativca za kog su navijači smatrali da je novo lice franšize. 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set