• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: M. G.

16.05.2025

05:52

(VIDEO) Sudije, ovo faul? Pogledajte šta su Jokiću svirali, zar ovakav tretman ima MVP?

Tanjug AP

NBA

(VIDEO) Sudije, ovo faul? Pogledajte šta su Jokiću svirali, zar ovakav tretman ima MVP?

Podeli vest

Najbolji košarkaš sveta Nikola Jokić dominirao je jutros protiv Oklahome u šestom meču polufinala Zapada, ali ponovo je bio na udaru sramnog sudijskog tretmana, koji su mu svirali faul tamo gde prekršaja jednostavno nije ni bilo.

Denver je u šestom meču srušio Oklahomu sa 119:107 i igraće majstoricu u Oklahomi u nedelju veče, a Jokić je odigrao fantastičnu partiju i na kraju je zabeležio 29 poena, 14 skokova i osam asistencija. Bio je nezaustavljiv kao u većini utakmica ove sezone, međutim, kao po običaju, sudije nisu imale milosti kada je on u pitanju.

Ponovo su ga košarkaši Tandersa tukli pod košem, što im je dobro oprobana, podmukla taktika protiv njega, a kada oni nisu uspevali da ga isteraju iz takta, pokušale su to da urade sudije.

To se najbolje vidi prilikom situacije iz prvog poluvremena, kada je Čet Holmgren, centar Oklahome, krenuo u prodor ka košu. Jokić ga nije dotakao, odustao je od blokade, a sudije su to okarakterisale kao - prekršaj.  Holmgren je tom prilikom pao na parket, što je verovatno navelo arbitre da dosude faul, mada je više nego jasno da je iscenirao kontakt i da ga Jokić nije pipnuo.

Gledaoci kraj malih ekrana, ali i košarkaši Denvera uključujući Jokića, nisu mogli da veruju šta se sve svira.

Uostalom, pogledajte na snimku ispod pa procenite.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Pravosuđe po Radovanu Laziću: Tužilac brani uhapšene, napada vlast, a nikad sam ništa nije uradio
Politika

Pravosuđe po Radovanu Laziću: Tužilac brani uhapšene, napada vlast, a nikad sam ništa nije uradio

U momentima dok se Srbija suočava sa ozbiljnim pritiscima i spolja i iznutra, jedan deo tužilaštva se potpuno odmetnuo od institucija koje bi trebalo da predstavlja i dodatno pojačava pritisak, stavljajući se u poziciju političkih analitičara kao što je slučaj sa tužiocem Radovanom Lazićem ili onih koji se otvoreno bave politikom, kao što to radi tužiteljka Bojana Savović, govoreći ispred političke inicijative Proglas.

14.06.2025

19:41

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set