NEZAUSTAVLJIVI JOKIĆ! Ovaj čovek je čudo! Kad je drama, samo zovite Srbina! /VIDEO/FOTO/
Podeli vest
Još jedna maestralna partija Nikole Jokića, koji je posle produžetka doneo pobedu Denveru protiv Finiksa 130:126
Nije lako Denver došao do osme pobede u meču u kojem su Finiks Sansi vodili skoro celu utakmicu, ali Denver je predvođen Jokićem uspeo da stigne do izjednačenja u finišu, a potom i preokreta u produžetku.
Zvanično je objavljeno da su načinjene tri sudijske greške u uzbudljivoj završnici NBA meča, u kojem su Denver Nagetsi poraženi od Sakramento Kingsa sa 124:122 u prvoj utakmici sezone
25.12.2020
10:45 >> 14:02
Nikola Jokić je umalo upisao novi tripl-dabl. Imao je 31 poen, 10 skokova, osam asistencija i tri ukradene lopte.
Denver je konstantno bio u zaostatku, ali je onda na scenu stupio Jokić. Doneo je Jokić Denveru produžetak, mogao je i trijumf u regularnom toku, ali je ipak zabriljirao u nastavku i doneo trijumf svom timu.
Foto: Tanjug/AP Photo
Dvocifreni u Denveru uz Jokića bili su Vil Barton sa 17, koliko je imao i Monte Moris, Pol Milsap je imao 12, Geri Heris 19, a Džamal Mari 18 poena.
Na drugoj strani, Devin Buker je sa 31 poenom bio najefikasniji igrač Sansa, a pratili su ga Deande Ajton sa 27 i Bridžis sa 24.
Klipersi su savladali Oklahomu – 120:106. Lenard je predvodio svoj tim sa 31 poenom, osam skokova, tri ukradene lopte i po dve asistencije, blokade, ali i izgubljene lopte. Pol Džordž mu se pridružio sa 29 poena, sedam skokova i pet asistencija.
Aleksej Pokuševski dobio je 14 minuta, a ubacio je jednu trojku (1/4 iz igre) i imao tri asistencije, uz po blokadu i izgubljenu loptu. Kod Oklahome je najraspoloženiji bio Gildžus-Aleksander sa 30 poena i osam asistencija.
Sakramento je odličnom igrom u drugom poluvremenu nadoknadio minus protiv Njujork Niksa i prekinuo niz od četiri meča bez pobede – 103:94.
Nemanja Bjelica ponovo nije igrao, a najzaslužniji za trijumf Sakramenta bili su Dearon Foksa sa 22, odnosno Harison Barns sa 21 poenom. Džulijus Rendl je ubacio 26 poena, dosao 15 skokova i podelio četiri asistencije u porazu Niksa.
Brutalna partiju pružio je Luka Dončić koji je predvodio Dalas protiv San Antonia - 122:117. Nedostajao mu je jedan skok za "tripl-dabl", a meč je završio sa 36 poena, devet skokova i 11 asistencija!
Dončić je bio nepogrešiv sa linije penala (6/6), za dva je šutira 9/16, a pogodio je i četiri trojke. Pomogli su mu Kristaps Porzingis i Tim Hardavaj Junior sa po 21 poenom.
U poraženom timu San Antonija Demar Derozan je imao 29 poena, Lamarkus Oldridž 26, dok je Keldon Džonson ostvario 17 poena i 14 skokova.
NBA LIGA REZULTATI
Subota
Šarlot - Čikago 110:123
Detroit - Hjuston 102:103
Indijana - Orlando 120:118, nakon produžetka 108:108
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Zvanično je objavljeno da su načinjene tri sudijske greške u uzbudljivoj završnici NBA meča, u kojem su Denver Nagetsi poraženi od Sakramento Kingsa sa 124:122 u prvoj utakmici sezone
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je zajedno sa svojim kolegama iz vrha vlasti učinio za lečenje naših najmlađih stanovnika više nego što su blokaderi pre 2012. godine mogli samo da sanjaju da je moguće.
Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Narodne skupštine Republike Srbije i narodni poslanik SNS Uglješa Mrdić tvrdi da su državna tužiteljka Zagorka Dolovac i tužilac Mladen Nenadić naredili da se odbaci krivična prijava protiv Nebojše Bojovića i Milutina Miloševića.
Svetski lideri iz vlada, poslovnog sektora, civilnog društva i akademske zajednice okupiće se u Davosu kako bi učestvovali u diskusijama usmerenim ka budućnosti, sa ciljem rešavanja globalnih izazova i utvrđivanja prioriteta. Poziv na hrabru, zajedničku akciju čini ovaj skup posebno značajnim - među svetskim liderima je i Aleksandar Vučić, predsednik Srbije.
Navršilo se 27 godina od sukoba snaga bezbednosti Savezne Republike Jugoslavije sa pripadnicima takozvane OVK u selu Račak, u opštini Štimlje. Ovaj događaj iskorišćen je kao povod za NATO bombardovanje Jugoslavije, dva meseca kasnije, na osnovu izveštaja Verifikacione misije OEBS-a.
Blokaderi su odavno izgubili kompas i svakodnevno se međusobno napadaju, a sada je potpredsednica Demokratske stranke Dragana Rakić udarila po opozicionim partnerima kako bi se dodvorila blokaderima.
Lider Srba u Crnoj Gori i predsednik Demokratske narodne partije Milan Knežević danas je poručio da će sam da se prijavi policiji i ministarki prosvete Anđeli Jakšić Stojanović, jer je na proslavi rođenja kumovog sina zapevao Kaćušu.
Potpredsednica Vlade i ministarka privrede Adrijana Mesarović oštro je reagovala na izjavu pšoslanice SSP Jelene Spirić da su uzrok prekida u snadbevanju elekrtičnom energijom Elektromreže Srbije ističići da tako samo obmanjuje javnost i širi paniku.
Večeras je u žestokoj borbi Crvenih i Plavih u Exatlonu došlo do neverovatnih preokreta, svađa, znoja i suza, a krajnju pobedu odneo je Crveni tim i to na posebnom poligonu "Štafeta".
U Exatlonu Srbija došlo je do otvorenog sukoba između članova Plavog i Crvenog tima, a najžešća razmena teških reči dogodila se između Radojice Lazića i Marka Nikolića.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Peter Sijarto, šef mađarske diplomatije, istakao je da postoji realna šansa da MOL za jedan do tri dana postigne ključni dogovor sa kompanijom "Gaspromnjeft" o kupovini većinskog udela u NIS-u.
Emulgovani proizvodi na bazi biljnih masti često svojim izgledom podsećaju na sireve, pa potrošači pogreše pri kupovini, bez da pročitaju šta piše na ambalaži.
Čak 45 odsto dece u Srbiji uzrasta između devet i 11 godina kaže da koristi društvene mreže svaki dan, pokazalo je istraživanje "Deca Evrope na internetu", sprovedeno u 19 evropskih zemalja.
Ministar kulture u Vladi Republike Srbije Nikola Selaković istakao je da problem našeg kulturnog nasleđa nisu svetinje, već već službe koje su trebale da ih štite.
Pripadnici Vatrogasno-spasilačke jedinice uključeni su večeras u potragu za osobom koja je, prema prijavi policije, peške ušla u železnički tunel ispod Pančevačkog mosta.
Željko Ražnatović Arkan (48) ubijen je pre 26 godina, 15. januara 2000. godine. Arkan je ubijen sa tri hica u glavu u beogradskom hotelu "Interkontinental". Žarko Popović, bivši načelnik Odeljenja za krvne delikte, otkrio je u razgovoru za Blic TV manje poznate detalje likvidacije Arkana.
Dejana Ć. (22) žrtva je brutalnog nasilja koje se dogodilo 25. oktobra prošle godine u jednom ugostiteljskom objektu u Beranama u kom je radila. Suđenje u toku, a Dejana se sa svojom sestrom oglasila za emisiju Crna hronika i ispričala je sa čime se suočava nakon što je gost kafića pretukao.
Željko Ražnatović Arkan (48) ubijen je pre 26 godina, 15. januara 2000. godine, u beogradskom hotelu "Interkontinental", kada je pogođen sa tri hica u glavu. Tog dana, zajedno sa njim, ubijeni su i pukovnik Dragan Garić, bivši radnik Saveznog SUP-a, kao i major Milenko Mandić, pripadnik Srpske dobrovoljačke garde.
Agenti španske Građanske garde (Guardia Civil), u zajedničkoj akciji sa Nacionalnom policijom i Poreskom upravom, sproveli su složenu istragu koja je rezultirala razbijanjem tri kriminalne organizacije koje su delovale koordinisano, razbijajući kompletnu infrastrukturu koju su koristili za unos velikih količina kokaina iz Kolumbije u Španiju putem napada na kontejnerske brodove.
Republikanci u Senatu SAD odbacili su rezoluciju o ratnim ovlašćenjima koja bi ograničila predsedniku Donaldu Trampu mogućnost daljih napada na Venecuelu.
Venecuelanska opoziciona liderka i dobitnica Nobelove nagrade za mir Marija Korina Mačado sastala se danas sa američkim predsednikom Donaldom Trampom u Beloj kući, gde mu je, kako mediji navode, uručila pomenuto priznanje.
Najmanje 18 osoba hospitalizovano je nakon eksplozije granate u centru za stručnu obuku Ministarstva unutrašnjih poslova u Siktivkaru, u ruskoj Republici Komi, saopštio je pomoćnik ministra zdravlja Aleksej Kuznjecov.
Reditelj filma "Đeneral", Miloslav Samardžić kaže za Informer da poslednjih godina Draža Mihailović u mnogim anketama pobeđuje Josipa Broza Tita po popularnosti i siguran je da će jednog dana biti u rangu vojvode Živojina Mišića.
Američki glumac Kifer Saterlend uhapšen je nakon sukoba sa vozačem službe taksi prevoza preko aplikacije, saopštila je Policijska uprava Los Anđelesa (LAPD).
Filipini i druge zemlje istražuju ili blokiraju AI četa Grok zbog rizika od seksualizovanog sadržaja i zaštite dece. X je uveo nove mere i ograničenja kako bi sprečio generisanje neprimerenih slika i uskladio se sa zakonima.
Pevačica Mina Kostić oglasila se povodom brojnih komentara koji poslednjih dana kruže na društvenim mrežama u vezi sa njenom emotivnom vezom sa Manetom Ćuruvijom Kasperom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar