SRBI, HAJDE DA POMOGNEMO JOKIĆU! Glasanje za OL star NBA lige počinje! Evo kako se glasa!
Podeli vest
U četvrtak, 28. januara u 18 sati počinje glasanje za Ol star NBA lige! Navijači širom sveta mogu da glasaju za svoje favorite. a od srpskih igrača, naravno najveće i realne šanse ima Nikola Jokić
Putem NBA aplikacije i sajta moguće je glasati za svog favorita kojeg želite da vidite na OL staru. Može se glasati jednom dnevno, a na Tviteru se može dati glas čak desetorici različitih igrača u toku 24 časa.
Fudbaleri Crvene zvezde će 18. februara dočekati Milan u prvoj utakmici šesnaestine finala Lige Evrope, a UEFA je dozvolila crveno-belima da otvore vrata navijačima za taj meč, a sada se tim povodom oglasio epidemiolog Predrag Kon.
28.01.2021
12:42
Srbi bi mogli svog zemljaka, košarkaša Denvera Nikolu Jokića, da poguraju ka prvom timu, a evo kako to može da se učini!
Foto: USA Today
Imamo priliku da pomognemo Nikoli Jokiću na putu ka Ol staru
Tokom ovog procesa imaćemo dane kada će navijači moći da glasaju dva puta dnevno. Ti dani su 30. januar, zatim 2, 4, 13. i 16. februar.
Glasanje za NBA Ol star završava se 7. februara u 6 ujutru! Navijači će činiti 50 oodsto glasova, svi igrači 25 odsto, a mediji takođe 25 odsto!
Kada glasovi budu prebrojani, igrači će biti rangirani po poziciji (bekovi, krila i centar) u svakoj od tri glasačke grupe – glasova navijača, igrača i medija.
Rezultat svakog igrača biće izračunat prosekom glasova ove tri grupe. Dva beka i tri krila/centra sa najboljim rezultatom u svakoj konferenciji biće proglašeni za startere! Glasanje navijača doneće prednost igračima koji se nalaze u poziciji da imaju isti rezultat.
KAKO SE GLASA?
1. Glasanje na zvaničnom sajtu na vote.NBA.com
Ispunite jedan pun glasački listić dnevno (odnosno jednom u 24 sata) na strani NBA sa brauzera na kompjuteru ili mobilnom uređaju! Navijači prilikom izbora startera mogu da izaberu do dva beka i tri krila/centra iz svake konferencije.
2. NBA aplikacija
Samo otvorite svoju NBA aplikaciju kad dođe vreme i dobićete meni za glasanje. Glasački uslovi su isti kao za sajt.
3. Tviter
Tvitujte, ritvitujte ili odgovorite sa "heštegom" imena i prezimena NBA igrača (#NikolaJokic (JOŠ UVEK NE ZNAMO da li će se računati srpska slova)) ili Tviter nalogom uz "hešteg" #NBAAllStar. Svaki tvit može da sadrži samo jedno ime ili ime naloga jednog igrača.
Jedini razlog zbog kojeg smo se opedelili za Nikolu Jokića, a ne ostale Srbe u NBA ligi je to što as Denevera ima najveće šanse! Koliko god glasova poslali za Bobija Marjanovića ili Alekseja Pokuševskog, (Bogdana Bogdanović je povređen, Nemanja Bjelica ne igra) teško je zamisliti da bi naši glasovi napravili razliku! Za Jokića će gotovo sigurno pristići glasovi iz celog sveta, pre svega navijača Denvera.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Fudbaleri Crvene zvezde će 18. februara dočekati Milan u prvoj utakmici šesnaestine finala Lige Evrope, a UEFA je dozvolila crveno-belima da otvore vrata navijačima za taj meč, a sada se tim povodom oglasio epidemiolog Predrag Kon.
Na društvenim mrežama među blokaderima, kruži video, najverovatnije napravljen veštačkom inteligencijom, koji prikazuje razgovor blokadera o tome kako će zapaliti Vučića.
Na društvenim mrežama među blokaderima, kruži video, najverovatnije napravljen veštačkom inteligencijom, koji prikazuje razgovor blokadera o tome kako će zapaliti Vučića.
Šokantan snimak koji se proširio društvenim mrežama dežurni hejteri pokušali su da zloupotrebe kako bi naudili Srbiji i stekli jeftine političke poene.
Marko Parezanović, jedan od najuticajnijih načelnika u Bezbednosno-informativnoj agenciji (BIA), koji je obavljao poslove načelnika operative u agenciji, smenjen je sa te pozicije, a na njegovo mesto postavljen je Nikola Vasiljević, saznaje Republika.
Antisrpski mediji "N1" izveštava sa nepostojećeg skupa podrške predvodniku blokada Radivoju Jovoviću, inače članu Pokreta slobodnih građana (PSG) koji se nalazi u kućnom pritvoru nakon pokušaja da izvede nasilni poduhvat u Novom Sadu.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Na severu Crne Gore otvoren je rekonstruisani put Mijakovići - Vrulja, zajedno sa dva nova mosta koja, po želji građana, nose imena srpskih kraljeva, simbolizujući istorijsko ujedinjenje Srbije i Crne Gore.
Stenfordski istraživači su otkrili da plinski šporeti izlažu Amerikance iznenađujuće visokim nivoima azot-dioksida, koji često premašuju nivoe zagađenosti na otvorenom.
U jedinom ženskom zatvoru u Srbiji, KPZ Požarevac kaznu trenutno služi 338 osuđenica, od kojih samo jedna kaznu zatvora od 40 godina zbog teškog ubistva.
Na stanici Kovačevac u Mladenovcu pokrenuta je kampanja pod nazivom "Dobro pazi - voz nailazi", a događaju je prisustvovao i Slaviša Lekić, načelnik Uprave saobraćajne policije.
Londonska policija jutros je na aerodromu Hitrou uhapsila muškarca osumnjičenog za napad, nakon što je biber sprejem prskao putnike, zbog čega je na aerodromu odmah proglašena uzbuna.
Predstavnici administracije predsednika SAD Donalda Trampa "kunu se" da će svaki dogovor koji američki lider postigne sa Rusijom biti "betonski čvrst", izjavio je pomoćnik predsednika Rusije Jurij Ušakov.
Glumac Miodrag Radonjić kaže da je tokom devedesetih godina kada je na prostorima bivše Jugoslavije buktao rat bio dete i da mladi kroz seriju "Tvrđava" treba da shvate da život može da se okrene preko noći.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Voditeljka Marija Kilibarda otkrila je kako je vatreni navijač Partizana i da nikada ne bi navijala za Crvenu Zvezdu, čak ni kada igra sa drugom zemljom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar