• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Lj.V.

27.04.2024

15:47

Pljuju legendu samo zato što hvali Jokića, ubrzo stigao žestok odgovor!

tanjug/ap

NBA

Pljuju legendu samo zato što hvali Jokića, ubrzo stigao žestok odgovor!

Podeli vest

Jedan od najuglednijih trenera u istoriji NBA lige, Džordž Karl, našao se na udaru navijača Lejkersa, pošto je rekao da je za njega Nikola Jokić najbolji košarkaš svih vremena.

Njegovi pozitivni komentari o Jokiću i seriji između Denvera i Lejkersa u kojoj tim iz Kolorada vodi sa 3:0, razbesneo je navijači Lejkersa koji su pokušali da ga omalovaže ističući da za skoro tri decenije karijere nije speo da osvoji šampionski prsten.

"Nasmejem se kada "trolovi" navijači Lejkersa kažu da nikada nisam bio NBA prvak. Ušao sam u Kuću slavnih, tri puta sam pobedio rak i imam 1200 pobeda u NBA ligi. Ide mi dobro. A trolovi su osvojili titulu u video igri u maminom podrumu", napisao je Karl.

 

 

Karl je sedeo na klupama Klivlenda, Golden Stejta, Sijetl, Denver i Sakramento. Imao je i kratku avanturu u Evropi gde je bio trener Real Madrid.  Bio je selektor Sjedinjenih Američkih Država na Svetskom prvenstvu u Indijanopolisu 2002. godine.

"Drim tim" je tada ispao u četvrtfinalu takmičenja kada je od njih bila bolja selekcija Jugoslavije koja je osvojila Mundobasket te godine.

Primljen je Kuću slavnih 2022. godine i uprkos tome što nije osvojio prvenstvo važi za jednog najboljih trenera u istoriji ovog sporta.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Oglasio se direktor Telekoma: Evo šta su hakeri zahtevali
Društvo

Oglasio se direktor Telekoma: Evo šta su hakeri zahtevali

Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je da je jedna hakerska grupa ukrala podatke sa Telekomovih servera i da su ih ucenjivali tražeći bitkoine, ali da su podaci korisnika Telekovog servisa potpuno bezbedni, a da funkcionisanje Telekomovih servisa nikada nije bilo dovedeno u pitanje.

18.03.2026

11:54

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set