• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: Đ. M.

23.12.2024

23:32

Bogdan dolazi kod Jokića u Denver?! Ovo je poslednja informacija o trejdu!

REUTERS/Brian Snyder

NBA

Bogdan dolazi kod Jokića u Denver?! Ovo je poslednja informacija o trejdu!

Podeli vest

Novinar Forbsa specijalizovan za NBA ligu, Evan Sajderi, objavio je da je Denver preduzeo prvi korak u pokušaju da angažuje Bogdana Bogdanovića iz Atlante.

Neostvarena želja većine ljubitelja košarke u Srbiji je to da Nikola Jokić i Bogdan Bogdanović pored reprezentacije zajedno zaigraju i u klubu.

Ta želja bi mogla da postane stvarnost, pošto je prema pisanju američkog novinara Evana Sajderija Denver načinio korak u pokušaju da angažuje Bogdanovića, tačnije, raspitao se za Bogdana.

Bogdanović sa Atlantom ima ugovor do kraja sezone 2025/26, prema kome godišnje zarađuje 17.000.000 dolara, što znači da bi Nagetsi morali trejdom da oslobode prostor u takozvanom "seleri kepu".

Isto tako, Sajderi je napomenuo da Denver traži igrača kojeg bi dobio u zamenu za Majkla Portera Džuniora, koji, ispostavilo se, nije postao igrač kakav je ekipi iz Kolorada potreban.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Pravoslavlje na udaru u Ukrajini! (VIDEO)
Live TV

Pravoslavlje na udaru u Ukrajini! (VIDEO)

Emisija "Rat uživo" na Informer televiziji bavila se krucijalnim geopolitičkim temama, a ove večeri u fokusu je bio rusko-ukrajinski sukob. Tokom emisije emitovana je i reportaža novinara i ratnog izveštača Igora Damjanovića iz Ukrajine.

14.02.2025

23:42 >> 23:09

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Kaja Kalas donela odluku! Svi ministri prisutni!
Planeta

Kaja Kalas donela odluku! Svi ministri prisutni!

Visoka predstavnica Evropske unije za spoljnu politiku i bezbednost Kaja Kalas pozvala je ministre spoljnih poslova bloka da se sastanu sutra na marginama Minhenske bezbednosne konferencije kako bi razgovarali o odnosima sa administracijom američkog predsednika Donalda Trampa i ratu u Ukrajini.

15.02.2025

22:50

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set