Grmi Ana Bekuta usred Los Anđelesa! Zbog Dončića srpska muzika gruvala sa zvučnika (VIDEO)
Podeli vest
Debitovao je Luka Dončić za Los Anđeles Lejkerse protiv Jute Džez, a imao je zagrevanje u svom stilu, gremela je sa razglasa pesma Ane Bekute.
Srpske pesme su godinama odzvanjale Teksasom, a sad je na red došla Kalifornija, nakon što je Dalas trejdovao Luku Dončića. Slušaće naredonjake na treninzima, pre utakmice, posle meča...
Kakav šmekerski potez! To zaista ne može svako! Luka Dončić je donirao 500 hiljada dolara za pomoć žrtvama i sanaciji nakon velikih požara koji su pogodili Los Anđeles.
Marko Milič, bivši slovenački košarkaš i član stručnog štaba Dalas Maveriksa, odlučio je da napusti tim nakon što je Luka Dončić trejdovan tim Lejkersa.
10.02.2025
16:30
Nije tajna da Dončić voli da se zagreva pred utakmice uz hitove iz repertoara srpske folk muzike, pa uvek oduševi Srbe. Izgleda da je odmah po dolasku u Los Anđeles dostavio listu hitova koje želi da sluša. Dok se zagrevao za prvi meč u dresu "jezeraša", imao je muzičku želju, pa je srpska muzika "gruvala" sa zvučnika.
Imali su priliku navijači Los Anđeles Lejkersa da čuju pesmu "Imam jedan život", u izvođenju Ane Bekute, dok Luka Dončić šutira trojke.
Patrik Dumont, predsednik Dalas Maveriksa, oglasio se posle trejda Luke Dončića u Los Anđeles Lejkerse u zamenu za Entonija Dejvisa, pa poručio da se Slovenac nije dovoljno trudio, te da nije bio posvećen klubu.
Košarkaš Hapoela Patrik Beverli, nekadašnji plejmejker NBA lige, raspalio je po Dalasu zbog Luke Dončića jer su ga Maveriski trejdovali u LA Lejkerse zbig težine i kondicije pa pomenuo i centra Denvera Nikolu Jokića.
10.02.2025
06:14
The Lakers playing European music ahead of Luka's debut 😅 🤝
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kakav šmekerski potez! To zaista ne može svako! Luka Dončić je donirao 500 hiljada dolara za pomoć žrtvama i sanaciji nakon velikih požara koji su pogodili Los Anđeles.
Sjedinjene Američke Države danas ujutru počinju operaciju pratnje brodova kroz Ormuski moreuz, što je dan ranije najavio američki predsednik Donald Tramp.
Naim Leo Beširi, poznati lobista premijera privremenih institucija u Prištini Aljbina Kurtija i ideolog srpske opozicije, govorio je o "Oluji" tokom svog gostovanja i praktično optužio Srbe da su odgovorni za to što su proterani.
U jučerašnjoj emisiji Utisak nedelje mogli smo da čujemo docenta Građevinskog fakulteta Sanju Fric kako tvrdi da je nadstrešnicu na Železničkoj stanici u Novom Sadu trebalo tokom rekonstrukcije spustiti na zemlju, ispititi sajle i ojačati je potpornim stubovima.
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić oglasila se na Instagramu nakon važnog susreta na međunarodnoj sceni i poslala snažnu poruku o evropskom putu Srbije.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!
Japanski astronomi pokrenuli su prvu organizaciju u zemlji posvećenu potrazi za vanzemljskim životom, a prva istraživanja radio signala zakazana su za sledeće leto.
Tačno tri godine je prošlo od stravičnog masovnog ubistva u Malom Orašju i Duboni, kada je krvnik Uroš Blažić ubio devetoro mladih i ranio 12 osoba. Danas porodice žrtava obeležavaju pomen najmilijima na mestima stadanja.
Krvnik iz Dubone i Malog Orašja Uroš Blažić sa 40 godina biće na slobodi, a protiv toga se kao društvo moramo boriti pre svega izmenom zakona, saglasni su stručnjaci za Informer.
Policija je na Žabljaku uhapsila tri vozača koji su vozilima upravljali pod dejstvom alkohola u organizmu u koncentraciji većoj od 1 g/kg, od kojih jedan mladi vozač.
Iranski mediji objavili su dosad neviđeni snimak neposredno posle udara na osnovnu školu za devojčice u Minabu, na jugu Irana, u kojem je poginulo najmanje 175 ljudi, od kojih su većina bila deca.
Ruska vojska počela je da gubi položaje koje je prethodno zauzela, a tokom aprila 2026. godine povukla se sa teritorije od 116 kvadratnih kilometara, pokazali su podaci Instituta za proučavanje rata (ISW).
Kultni film Nacionalna klasa iznedrio je brojne nezaboravne likove, a među njima je bila i Senka, devojka koja se pojavila u svega nekoliko scena, ali je ostavila snažan utisak na publiku.
Mnogi veruju da se finansijski uspeh mora desiti rano, ali astrologija tvrdi suprotno za neke znakove pravo bogatstvo dolazi tek u zrelijim godinama, najčešće posle pedesete.
Predsednik stare Jugoslavije Josip Broz Tito imao je četvoro dece sa dve žene. Grob njegovih preminulih potomaka nalazi se u mestu Sveto Trojstvo gde je posećivao večito prebivalište svojih rano preminulih mališana.
Ljubavna priča kompozitora Aleksandra Milića Milija i njegove 10 godina mlađe supruge Nine počela je 2004. godine dok je ona bila u vezi sa drugim muškarcem.
Zadrugarka Sofija Janićijević otvorila je dušu o odnosu sa sedamdesetogodišnjim Danetom, te je priznala da joj je žao što se igrala sa njegovim emocijama.
Starleta Stanija Dobrojević šokirala je sve kada je ispričala da joj se sin pevačice Zlate Petrović Miki Dudić udvarao i nudio joj nekretnine da bude sa njim.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar