Iznenađenje u Solt Lejk Sitiju, Juta je lako pobedila Los Anđeles Lejkerse - 131:119.
Luka Dončić je opet bio dvocifren, završio je utakmicu sa 16 poena. Lebron Džejms je imao 18, a njegov sin Broni je zabeležio rekord karijere sa devet poena. S druge strane, laur Markanen je ubacio 32 za Jutu, a Džordan Klarkson 21.
Nisu Lejersi blistali, ali Luka jeste. Samo što je stigao u Los Anđeles Slovenac neverovatnim potezima ekspresno kupuje navijače "jezerdžija".
U jednom momentu tokom drugog poluvremena je Dončić na sebe navukao čak trojicu igrača Jute, da bi nestvarno iza leđa vratio loptu za Ostina Rivsa. Ovaj je bio sam na šutu za tri poena i pogodio je koš za 74:69.
Ne smiruju se strasti posle trejda Luke Dončića (25) iz Dalasa u Los Anđeles Lejkerse, a sada je poznati nemački novinar Andre Fogt objavio da razlog leži u tome što slovenački reprezentativac ima problem sa alkoholom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ne smiruju se strasti posle trejda Luke Dončića (25) iz Dalasa u Los Anđeles Lejkerse, a sada je poznati nemački novinar Andre Fogt objavio da razlog leži u tome što slovenački reprezentativac ima problem sa alkoholom.
Sada traje kampanja laži o tome kako je zastava Kraljevine Crne Gore navodno imala drugačiju nijansu plave boje, piše profesor Filozofskog fakulteta u Beogradu Čedomir Antić za "Kompas".
Lider SSP i tajkun Dragan Đilas oglasio se nedavno na društvenoj mreži Iks, nakon što je izbrojao koliko je lajkova imala objava šefa poslaničke grupe SNS-a Milenka Jovanova.
Sukobi i podele unutar opozicionog i blokaderskog tabora sve su vidljiviji, a najnoviji verbalni obračun izbio je između advokata Ivana Ninića i novinarke Antonele Rihe.
Današnji izbori na Kosovu i Metohiji nisu običan politički proces, već prelomna borba za biološki i institucionalni opstanak srpskog naroda na svojim vekovnim ognjištima, ocenio je programski direktor Odbor za kontrolu i opservaciju Aleksandar Jerković.
Lider Saveza nezavisnih socijaldemokrata Milorad Dodik izjavio je da se očekuje dolazak ruskog predsednika Vladimira Putina u Banjaluku povodom otvaranja rusko-srpskog hrama.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo koga to traži novinar blokader Mladen Savatović, čime se zanima političar u pokušaju Đorđe Stanković, gde se skriva najbolji drugar rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović, kako se opušta propali aktivista Petar Đurić…
Završeni su prvi kilometri železničke pruge koja će povezati centar Beograda, Aerodrom Nikola Tesla i Surčin, saopštio je gradski menadžer Miroslav Čučković.
Rođenje trojki uvek je poseban događaj, a kada na svet dođu prirodnim putem i u dobrom zdravstvenom stanju, takve vesti obraduju ne samo porodicu već i sve koji čuju tu vest.
Mladić A. E. (26) teško je povređen u eksploziji na Zvezdari i amputirana mu je šaka, a uzrok eksplozije je, kako se nezvanično saznaje, topovski udar.
Skladište nafte pogođeno je u vazdušnom napadu na grad Jedi Kuju na Krimu, koji je pod ruskom kontrolom, rano ujutru 7. juna, preneli su kanali na društvenim mrežama.
Vlada Velike Britanije osudila je "ljude koji pokušavaju da se mešaju u demokratiju i da podstiču podele", nakon komentara američkog potpredsednika DŽej Di Vensa o smrti britanskog tinejdžera Henrija Novaka, prenosi "Politiko".
Američki glumac Džejms Hendi poznat po ulogama u filmovima Top Gan: Maverik i Džumandži, izboden je na smrt u vlastitom domu u Los Anđelesu, saopštila je policija.
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
Pojedine rase mačaka imaju težak temperament i znaju da budu agresivne, ako neko dođe u njihov dom bez jasne dobrodošlice. Nakostreše se, sikću, jure i napadaju.
Poznati glumac Irfan Mensur oglasio se povodom veze svog sina Pavla sa 11 godina starijom koleginicom Jelisavetom Orašanin koja se sveže razvela od košarkaša.
Nakon što je Jakov Jozinović zabio nož u leđa Srbima kad je promociju zakazao u Zagrebu, odmah je isplivala njegova prošlost o kojoj je do sada ćutalo!
Ćerka trubača Dejana Petrovića Jovana Petrović pretučena je od strane brata MMA borca Marka Bojkovića, a kako saznajemo za nasilnikom policija još traga.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar