Ako ikada vidite tipa koji propušta utakmicu u Njujorku ili Majamiju sa bolnim leđima ili simptomima sličnim gripu, verovatno je mamuran, rekao je Čendler Parsons, nekadašnje NBA as.
Aktuelni analitičar i stručni konsultant ESPN-a otrkiva da mnogi igrači iz NBA lige vole da popiju, a da zbog mamurluka sutradan propuštaju utakmice. Parsons je otišao korak dalje i objasnio koje povrede se koriste kao izgovor za mamurluk, posebno u Njujorku i Majamiju.
- Ako ikada vidite tipa koji propušta utakmicu u Njujorku ili Majamiju sa bolnim leđima ili simptomima sličnim gripu, verovatno je mamuran. U tim gradovima klubovi su otvoreni do kasno - rekao je Parsons.
Čendler Parsons je svoju karijeru započeo u dresu francuskog Šolea, nastupao je za Hjuston, Dalas, Memfis i Atlantu, a u NBA ligi je bio od 2011. do 2020. godine.
Volim da igram igrice, igram ih kada god mogu i stignem kako bih pobegao od normalnog i svakodnevnog života. Sada imam dvoje dece, malo je teže, ali je porodica nešto najlepše, rekao je Nikola Jokić.
Košarkaši Majami Hita nakon produžetaka savladali su Toronto Reptorse sa 120:111, a ni na ostalim mečevima noćašnjeg programa u NBA ligi iznenađenja nije bilo.
Moje mišljenje je da moram da naučim decu da pričaju srpski. Moraju da pričaju srpski. Mislim da je to nešto što je jako bitno, rekao je Nikola Jokić za klupsku emisiju Denvera "Road to Gold".
Nekada veliki talenar srpske košarke, Nenad Miljenović, već godinama radi kao asistent generalnog menadžera u Megi, a sada je dobio priliku koja se ne odbija. On će u narednom periodu postati novi član Denver Nagetsa, gde će raditi kao saradnik u košarkaškim operacijama i skaut.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Volim da igram igrice, igram ih kada god mogu i stignem kako bih pobegao od normalnog i svakodnevnog života. Sada imam dvoje dece, malo je teže, ali je porodica nešto najlepše, rekao je Nikola Jokić.
Serija snažnih eksplozija odjeknula je u centralnom delu Kijeva tokom novog ruskog raketnog udara, dok su se na meti našli centri odlučivanja i vojna infrastruktura Oružanih snaga Ukrajine, navode ruski vojni i monitoring izvori.
Predsednik Samostalne demokratske srpske stranke Milorad Pupovac, u želji da se domogne fotelje po svaku cenu, ponudio se HDZ-u da sa svojom strankom zameni ustaški Domovinski pokret (DP)
Najpoznatiji nemački dnevni list specijalizovan za ekonomiju Handelsblatt objavio je komentar investitora Jana Ružičke, koji je podržao ideju predsednika Srbije Aleksandra Vučića i premijera Albanije Edija Rame o postepenom članstvu u EU.
Blokaderski siledžija i bivši košarkaš Vladimir Štimac ponovo je napravio dvorsku ludu od sebe nakon što je pokušao da umanji masovnost skupa Srpske napredne stranke u Beogradu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je juče na skupu "Srbija jedna porodica", na platou ispred Doma Narodne Skupštine i tom prilikom govorio o nekoliko ključnih tačaka vezanih za njega i Srbiju.
Blokaderski advokat Čedomir Čeda Kokanović brutalno je izvređao veliki broj građana koji su danas prisustvovali istorijskom skupu "Srbija, jedna porodica" koji je održan u centru Beograda.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas, 28. juna proslavljaju Vidovdan, jedan od najznačajnijih praznika u srpskoj tradiciji. Za ovaj praznik vezuju se brojni narodni običaji i verovanja, od kojih su neki sačuvani do danas.
Srpkinja je tokom letovanja u Kalitei doživela strašnu neprijatnost, kada je grupa tinejdžera tokom noći upala u dvorište smeštaja, a jedan od njih izvršio je veliku nuždu u bazenu.
Grupacija "Stelantis" najavila je povratak malih gradskih električnih automobila na tržište, a najveću pažnju privukla je nova "fiat panda", koja će se proizvoditi u Italiji. Početna cena iznosiće oko 15.000 evra.
Srbija nije prvi put uzdrmana curenjem amonijaka, a hronologija nesreća pokazuje jeziv obrazac: eksplozije u fabrikama, iskliznuća cisterni i smrtni ishodi.
U noći između subote i nedelje, u 00.50 časova, iz hladnjače u Ulici Prvomajska 9 u Guči iscurio je amonijak, a MUP Srbije odmah aktivirao sistem za hitno obaveštavanje građana.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Pazaru, po nalogu nadležnog tužilaštva, podneće krivičnu prijavu protiv N. I. (42) iz Novog Pazara zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo falsifikovanje isprave.
Pravi horor odigrao se jutros na auto-putu nedaleko od Bačke Topole, kada je putnički autobus koji je prevozio putnike sa Hvara stravično sleteo sa kolovoza, pri čemu je povređeno čak 12 osoba.
Ono što se dešava iza zatvorenih vrata izolovanih sredina i pod uticajem bolesnog uma nekada prevazilazi najgore horor filmove. Kada se u četiri zida ili u glavi pojedinca spoje nelečena šizofrenija, paranoja i okultizam, nastaje katastrofa.
Ruski ratni reporter Aleksandar Sladkov ocenio je da najnovije poruke Moskve o spremnosti za pregovore sa Kijevom mogu da znače pripremu nekog novog sporazuma, koji bi Rusiji i Ukrajini doneo pauzu od dve do tri godine, ali ne i trajno rešenje sukoba.
Rusija i Indonezija sve brže razvijaju ekonomske mehanizme koji zaobilaze tradicionalne finansijske kanale pod dominacijom dolara, a ruski mediji taj proces predstavljaju kao novi udar na zapadni finansijski sistem i odgovor Moskve na dugogodišnje sankcije.
Suprug italijanske ministarke za porodična pitanja Evđenije Ročela, Luiđi Kavalari, nestao je u jezeru Viko u blizini Rima nakon što je bio u čamcu zajedno sa suprugom.
Slavni glumac i reditelj Radoš Bajić odlučio je da svoj godišnji odmor provede u Srbiji, tačnije u svom voljenom zavičaju, selu Medveđa kraj Trstenika.
Zaboravite na klasičnu "misionarsku" rutinu od dva minuta, donosimo vam 3 brutalne poze koje garantuju eksploziju u spavaćoj sobi i teraju žene na vrištanje.
Visoke temperature mogu da pokvare i najbolje našminkano lice. Ipak, uz nekoliko jednostavnih trikova moguće je da šminka ostane sveža i postojana tokom celog dana.
Nemačka influenserka Eda Elisa našla se u neprijatnoj situaciji na aerodromu kada joj je, neposredno pred let, rečeno da ne može da uđe u avion zbog odeće koju je nosila.
Tokom jula, Bikove, Vodolije i Jarčeve očekuju povoljne okolnosti koje bi mogle da im donesu dodatne prihode, reše dugove i otvore vrata novim poslovnim prilikama.
Bivša rijaliti učesnica i reperka Dia Kostić, otkrika je da je pevač Era Ojdanić svojevremeno hteo da joj kupi nekretninu u rodnom kraju, Vrnjačkoj Banji.
Pevačica Elena Kitić na početku svoje karijere negovala je provokativan imidž, a sada su se svi iznenadili novim - smernim izgledom ćerke Mileta Kitića i Marte Savić.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.