Navijači Novaka Đokovića besni su na organizatore Vimbldona, jer svesno ignorišu prvog tenisera sveta u promotivnim video klipovima i bilbordima pred početak nezvaničnog prvenstva sveta u tenisu.
Jasno je svima da Englezi mrze Novaka iz dna duše, od osvajanja 23. grend slema ne prestaju sa napadima, provokacijama i širenjem retorike da Srbin nije najveći teniser ikada. Pred početak Vimbldona (3.jul do 16.jula) nastavljaju da se brukaju i ponižavaju. Njihov cilj je jasan, sprečiti Novaka da dođe do 24. grend slema, osmog u Londonu, izbaciti ga iz koloseka. Očigledno je ovo samo početak plana, da pokušaju da sabotiraju Novaka, ko zna šta ga čeka kada počne turnir. Ali, zaboravili su jednu bitnu činjenicu, da je ovo pogrešan način. Samo će dodatno razbesneti Novaka, videli smo da su to uradili na Rolan Garosu, kada su ga otpisali, a on je izdominirao na terenu i osvojio 23. grend slem.
Foto: REUTERS/Toby Melville
Novak Đoković obožava travu u Londonu
Englezi su prvo objavili promotivni video snimak kao najavu ovog turnira, a na njemu dominiraju Rafael Nadal i Rodžer Federer, koji neće ni učestvovati na turniru. Jedan je povređen drugi u penziji. Tu su i Bjorn Borg, Džim Konors, kao i Karlos Alkaraz. Novak je dobio tek jedan sekund, i to samo zbog toga što je aktuelni šampion, a na bolbordu ga i nema.
Fanovi našeg asa na društvenim mrežama su napravili haos, traže objašnjenje od Engleze za ovo podle poteze.
"Gde je Novak?", u šoku su navijači prvog tenisera sveta na društvenim mrežama.
"Zašto nema šampiona četiri poslednja Vimbldona?!"
Hello, why doesn't the champion of the last 4 editions appear in the video?
— Emmanuel Rincón (@EmmaRincon) June 16, 2023
"Ovako ćete samo da razbesnite Novaka da pobedi i ove godine. Bravo za Vimbldon. Jedna stvar je sigurna, kada ideš protiv Novaka, on postaje samo bolji".
Well i guess you just give @DjokerNole the fire ? to win this year tournament as well! Good job Wimbledon. One thing about Nole is that you go against him he just gets better….
#8 coming I hope ??
— Gift Stefano Francis (@GiftFrancis98) June 16, 2023
"Neverovatno je da nema Novaka, da li ste stvarno toliko ogorčeni", "Ovo je odvratno, znao sam da ga Britanci ne vole, ali ovo prevazilazi sve granice pristojnosti", "Da li ste ozbiljni? Patetično", neki su od komentara navijača našeg tenisera na društvenim mržama.
Federer,Nadal and then Borg, Graf, and others.The 7-time and current champion is not worthy of being shown like other champions?It’s an extremely disgusting and biased attitude towards Novak.I knew the British don't like him, but you are already crossing all boundaries of decency
— Lillis? (@lilis_lillis) June 15, 2023
"Trebalo bi da vas je sramota. Sedmostruki šampion je izostavljen.Upravo je osovjio 23. grend slem i brani titulu. Kako se usuđujete da ga ovako tretirate, da ga nepoštujete".
You have completely embarrassed yourselves here. The 7 times Champion Novak Djokovic is deliberately left out. You should be ashamed of yourselves. He has just won his 23rd GS title and is the defending champion. How Dare you treat him with such disrespect.
— Anne Ryan Mazza (@AnneMazza17) June 15, 2023
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Grupa blokadera, koju je činilo svega desetak okupljenih, uprkos pozivima koje su upućivali putem svojih grupa, pojavila se danas u memorijalnom kompleksu Slobodište u Kruševcu, tokom posete ministarke za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milice Đurđević-Stamenkovski.
Više javno tužilaštvo u Beogradu odbacilo je krivičnu prijavu protiv bivšeg načelnika Policijske uprave za grad Beograd Veselina Milića za pomaganje u ubistvu Aleksandra Nešovića, dok krivična prijava za neprijavljivanje ubistva ostaje.
Bivši šef države Crne Gore i počasni predsednik DPS-a – Milo Đukanović tokom održavanja Samita u Tivtu, kao što je već poznato, "utekao" je iz Crne Gore i otišao u Sarajevo gde je ponovo napadao Srbiju, kao i institucije te države, Srpsku pravoslavnu crkvu.
Vlasti u Bosni i Hercegovini pokazale su koliko "poštuju" slobodu govora u toj zemlji tako što je u prostorijama Državne agencije za istrage i zaštitu (SIPA) u Banjaluci saslušan novinar RTRS Jasenko Todorović zbog "negiranja takozvanog genocida u Srebrenici".
Blokaderi su ušli u poslednji stadijum deluzivnosti i više ni ne kriju da im je otvoreno nasilje i suzbijanje slobode govora isto što i "pozitivna energija".
Borislav Borko Stefanović, potrčko tajkuna Dragana Đilasa, odjavio je blokadere, poručio da im ništa ne veruje, ali i da "nije dobra pozicija da Kosovo bude deo Srbije"!
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
Pregrevanje motora jedan je od najčešćih problema sa kojima se vozači susreću tokom leta. Visoke temperature dodatno opterećuju rashladni sistem, pa i manji kvar može dovesti do ozbiljnih oštećenja motora.
Više od 7.000 mladih već je rešilo stambeno pitanje uz subvencionisane kredite za kupovinu prve nekretnine, a nakon proširenja garantne šeme za dodatnih 300 miliona evra, biće odobreno još najmanje 5.000 kredita, poručili su iz Ministarstva finansija.
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušani su Veljko T. (27) i Nikola M. (28) zbog postojanja osnova sumnje da su 6. juna 2026. godine na teritoriji opština Grocka pokušali da na podmukao način liše života oštećenog M.N.
Policija u Zrenjaninu, u saradnji sa Pokrajinskom insprekcijom za zaštitu životne sredine, a po nalogu glavnog javnog tužioca Osnovnog javnog tužilaštva, uhapsila je šezdesettrogodišnjeg kineskog državljanina H. J. zbog sumnje da je izvršio krivično delo unošenje opasnih materija u Srbiju i nedozvoljeno prerađivanje, odlaganje i skladištenje opasnih materija.
Nakon što je javno uputio otvoreno pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu sa predlogom za prekid vatre i sastanak, ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski je objasnio da je ta inicijativa bila deo šire, koordinisane diplomatske strategije.
Šefica evropske diplomatije Kaja Kalas otvoreno je poručila da bi Irska trebalo da napusti svoju višedecenijsku politiku vojne neutralnosti zbog potencijalne opasnosti koja dolazi iz Rusije.
Glumac Entoni Gidera, poznat po ulozi u filmu "Kum 3", preminuo je u 65. godini, tri nedelje nakon što mu je srce iznenada stalo iz za sada nepoznatih razloga.
Jedna od najpoznatijih metoda za uklanjanje puževa u bašti jeste upotreba prirodnih rešenja koja pomažu da se njihova populacija značajno smanji ili potpuno suzbije.
Bjanka Sensori je režirala spot za pesmu "Gemini Season", a u jednoj od prvih scena pojavljuje se u provokativnom kostimu dok muze kravu, nakon čega joj se pridružuje Kanje Vest, kome predaje posudu sa mlekom.
Istraživači iz kompanije SafeBreach otkrili su bezbednosni propust u Gugl Geminiju na Android uređajima koji je mogao da omogući napadačima da utiču na rad ovog AI asistenta.
Mane Ćuruvija Kasper je po dolasku u Beograd svima jasno stavio do znanja da se neće oglašavati za medije, a sad je objavio Mininu fotku i prekršio zavet ćutanja!
Poznati muzičar Dejan Petrović i njegova supruga Branka ovih dana prošli su kroz agoniju nakon što je njihova ćerka Jovana pretučena, a jedno drugom su oduvek bili najveća podrška.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.