Najbolji teniser ikada Novak Đoković i talentovani komičar i kuvar Miloš Nedeljkov (26), koji stoji iza profila Balkan Dad (Balkanski otac), napravili su totalni haos na društvenim mrežama.
Janik Siner nedavno je doveo dva bivša trenera Novaka Đokovića, fizioterapeuta Ulisesa Badia i Marka Panikija, kondicionog trenera.
19.09.2024
06:23
Nole je na Instagramu objavio fotografije iz Sofije, a ne jednoj, barem tako deluje, Nole jede pecivo, što je sve začudilo. Zapravo, radi se o tradicionalnom bugarskom jelu - banici.
Banica je pita koja se pravi isključivo od sukanih domaćih kora tako što se zamesi testo od brašna, vode i soli. Od sastojaka u banicu tradicionalno ide sir, kravlji, ovčiji ili kozji, ali često se dodaju i koprive, zelje, blitva pa čak i meso. Nakon filovanja i karakterističnog uvijanja banica se peče u šporet na drva. Vrlo često se priprema i u saču. Malo je verovatno da je naš as prekršio dijetu, pa su za Novaka domaćini sigurno napravili banicu bez glutena.
Inačem, oduševio je naš as fanove iz Bugarske na društvenim mrežama, jer promoviše njihovu državu, noćni život, kao i hranu...
Osvojio je zlato na Olimpijskim igrama i takmiči se regularno, imao je povreda, ali to je normalno kada starite, poručuje Rodžer Federer.
18.09.2024
16:07
As Bulgarian I feel obligated to explain this places in Sofia/Bulgaria that Nole visited ❤🤗
1 pic is Nacional palace of culture !
2 pic is the chirch Sveta Nedelia !
3 pic he is eating traditional Bulgarian dishe named banica !
Thanks for visiting @DjokerNole ❤🤗🎾🥰 pic.twitter.com/tzT7NnyI3z
— Nikolova (@AngelinaNikolo8) September 18, 2024
Foto: Instagram/novak đoković
Novak uživa u pecivu?
Podsećamo, Novakova ishrana je bazirana na hrani biljnog porekla. On se 2010. odrekao glutena, mlečnih proizvoda, rafinisanog šećera i crvenog mesa. Hrani se namirnicama biljnog porekla. Unosi dosta tečnosti, pije ceđene sokove i jede dosta povrća.
Kako je rekao naš teniser, prvi put nema dugoročan plan, igraće u Šangaju, na egzibiciju u Rijadu i Argentini, a posle... Kako se bude osećao. Malo je verovatno da ćemo ga videti na Završnom mastersu u Torinu. Uživaće do početka 2025. godine i priprema za Australijan open.
Novak Đoković je opet frapirao navijače! Do kraja sezone možda će igrati još na samo dva takmičenja, na mastersu u Šangaju (od 2. do 13. oktobra) i egzibiciji u Rijadu "Slem šest kraljeva" (od 16. do 19. oktobra).
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Najbolji teniser ikada Novak Đoković i talentovani komičar i kuvar Miloš Nedeljkov (26), koji stoji iza profila Balkan Dad (Balkanski otac), napravili su totalni haos na društvenim mrežama.
Ruski sistem protivvazdušne odbrane S-400 nadmašuje američki Patriot po mobilnosti i raznovrsnosti ciljeva, navodi se u analizi Centra za analizu svetske trgovine oružjem (CAMTO) u ruskom časopisu Nacionalna odbrana.
Rat između blokadera i opozicije ušao je u novu, radikalnu fazu i više se ne zna ko je protiv koga. Izborni krah na lokalnim izborima u Negotinu, Sečnju i Mionici do koske je ogolio pravo stanje stvari unutar blokaderskog pokreta i na površinu izbacio blato u koje su blokaderi u proteklih 13 meseci pokušali da gurnu celu Srbiju.
Stravičan slučaj maloletnog Vuka R. (13) iz Kraljeva, kog je fizički i verbalno zlostavljala grupa vršnjaka iz škole, bacavši na njega petarde i trerajući ga da ulazi u reku Ibar i viče: "Ja sam Ćaci", pokazuje šta je našem društvu u poslednjih godinu dana uradila blokaderdska fašistička ideologija.
Posle 18 godina, klupko oko prodaje NIS-a se odmotava, ali učesnici te sramne odluke upetljali su se u sopstvene laži, pa se više ne zna ni ko pije, ni ko plaća.
Ideolog blokadera i jedan od glavnih uzdanika rušilaca Srbije za takozvanu studentsku listu, profesor Milo Lompar, žestoko se ostrvio na predsednika opozicione Stranke slobode i pravde (SSP), tajkuna Dragana Đilasa.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Sve više roditelja svakog dana dovozi decu u školu, što je pomodarstvo, tvrde korsnici društvenih mreža. Upravo ova tema zapalila je internet, jer mnogi tvrde da je to nekada bio blam, a danas trend sa Zapada.
Povodom aktuelnih sankcija Naftnoj industriji Srbije oglasio se i generalni sekretar Udruženja naftnih kompanija Srbije Tomislav Mićović i otkrio da je trenutna situacija prilika da se rafinerija u Pančevu vrati u srpske ruke!
Studentski centar Novi Sad juče je objavio preliminarnu listu za smeštaj studenata starijih godina u studentskim domovima u Novom Sadu, Somboru i Zrenjaninu, a konačna lista biće objavljena 15. decembra.
U Mašinsko-saobraćajnoj školi u Čačku otvorena je izložba pod nazivom „Moja ćirilica”, autorke Olgice Stefanović, akademske slikarke i ikonopisca iz Novog Sada.
Čačak je potresao jeziv masakr u jednoj porodičnoj kući, a u kojoj su pronađena tela majke, oca i sina. Komšije stradalih otvorile su dušu za Informer.
Tokom sledeće nedelje, vojni objekti u Ukrajini biće napadnuti kao odmazda za napad dronom na soliter u Groznom, izjavio je danas lider Čečenije Ramzan Kadirov.
Kao odgovor na napade Ukrajine, ruska vojska je pokrenula masovni udar raketama "Kinžal" na ukrajinske vojno-industrijske komplekse i energetska postrojenja, saopštilo je rusko ministarstvo odbrane.
Najmanje 11 osoba je ubijeno, a više od deset povređeno u masovnoj pucnjavi u hostelu u Ateridžvilu, u blizini Pretorije, saopštila je južnoafrička policija.
Izaslanici i savetnici američkog predsednika Donalda Trampa i ukrajinski zvaničnici saopštili su da će se u subotu sastati treći danzaredom, nakon što su postigli napredak u definisanju bezbednosnog okvira za posleratnu Ukrajinu.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Privatni detektiv Rejmond Rano, koji više od 30 godina prati bračna neverstva, tvrdi da postoji jedan vrlo jasan znak koji često otkriva muškarce koji varaju, a to je stanje njihovog automobila.
Fejsbuk Dejting poslednjih meseci privlači sve više pažnje, ali mlađi korisnici i dalje teško dolaze do mečeva. Starija publika mnogo bolje koristi ovu opciju, dok mladi sve češće prelaze na druge aplikacije.
Nova 2026. godina se bliži, a evropske metropole već spremaju spektakl kakav se pamti. Ovo je lista gradova koji su uvek rasprodati i poznati po dočeku o kom se priča mesecima.
Pevačica Vesna Zmijanac oglasila se putem svog Instagram profila i otkrila da joj treba vremena da se oporavi zbog čega je pomerila svoj naredni nastup.
Veljko Kuzmančević, suprug modne dizajnerke Verice Rakočević, ispričao je kako se odrekao potomstva i da nakon očeve smrti nikada nije posetio njegov grob.
Bivši partner pevačice Katarine Grujić, Kosta Obradović, uhapšen je u Podgorici zbog sumnje da je pretio jednoj devojci objavljivanjem intimnog snimka.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar