Nikad ne otpisujte Đokovića! Ivanišević pričao o Novaku i da li je motivisan još da igra!
Podeli vest
Bivši trener srpskog asa ubeđen je da on može da osvoji još neki grend slem trofej.
Odlično Goran Ivanišević (53) poznaje Đokovića, blisko su sarađivali skoro šest godina i zbog toga njegove reči imaju posebnu težinu. Iako je Novak ove sezone osvojio samo zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, a na ATP turu nije uzeo nijednu titulu, hrvatski stručnjak veruje da će se on 2025. godine vratiti još motivisaniji.
Nekadašnji trener Novaka Đokovića, Hrvat Goran Ivanišević, pronašao je novi angažman i postao je prvi trener jedne od najboljih teniserski sveta, Eleni Ribakini.
- Onog trenutka kada Đoković odluči da igra, to znači da je motivisan. Siner i Alkaraz su znatno iznad ostalih, ali Novaka uključujem u grupu sa njima. Kad želi zaista da igra, i dalje je najbolji na svetu. Videli smo i na Olimpijskim igrama. Ako onakav bude izlazio na teren, može da osvoji još neki grend slem - rekao je Ivanišević u razgovoru za "Sport klub".
Novak Đoković je vlasnik skoro svih relevantnih teniskih rezultata, ali jedan rekord Rodžera Federera neće oboriti.
05.11.2024
07:40
Foto: Reuters
Goran Ivanišević
Rođeni Splićanin odlučio je da se prebaci na WTA tur, ali ne krije za koga će nastaviti da navija u muškoj konkurenciji.
- Nikada ne treba otpisati Novaka. Zavisiće naredne sezone od plasmana na ATP listi, u kakav žreb upadne, odnosno kada će se sastajati sa Sinerom ili Alkarazom. Mnogo je tu faktora, ali on može sve da ostvari. Za mene je dobra stvar u svemu ovome što mogu da ostanem njegov navijač - priznao je Ivanišević.
Foto: Reuters
Ivanišević i Đoković su skoro šest godina sarađivali
Bivši šampion Vimbldona u karijeri je, pored Đokovića, sarađivao i sa Tomašom Berdihom, Marinom Čilićem i Milošem Raonićem. Zato za mnoge predstavlja iznenađenje što se prebacio u žensku konkurenciju.
- Posle razlaza sa Novakom rekao sam da ću uzeti dužu pauzu, kao i da neću preuzeti posao koji ne predstavlja izazov. Posle Đokovića je teško trenirati bilo koga, kada radiš sa najvećim teniserom svih vremena onda ti je potrebno nešto sasvim novo. Bilo je i drugih ponuda, ali mislim da sam odabrao pravu za sebe – zbog Jeleninog načina igre i potencijala, ali i zbog njene ličnosti. Ona je mirna, jedva čekam da krenemo da radimo i mislim da će biti sjajno - poručio je Ivanišević.
Novak Đoković je nadmašio svakoga, ostvario je nemoguće, rekao je Marin Čilić (36) nakon pobede nad Aleksandrom Milerom (2:0) na startu Belgrejd opena.
Luksuzna vila Novaka Đokovića nalazi se na obroncima Fruške gore, između Iriga i Rume, a na društvenoj mreži TokTok pojavile su se najnovije fotografje.
Greg Rusedski, bivši teniser, danas komentator, ne veruje da će Novak Đoković igrati na završnom mastersu u Torinu ako izbori plasman, kako bi se potpuno oporavio za narednu sezonu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nekadašnji trener Novaka Đokovića, Hrvat Goran Ivanišević, pronašao je novi angažman i postao je prvi trener jedne od najboljih teniserski sveta, Eleni Ribakini.
Na indijskoj televiziji prikazana je neobična i humoristična animacija u kojoj su glavni likovi ruski predsednik Vladimir Putin i indijski premijer Narendra Modi.
U poslovnom kompleksu „Grozni-Siti“, u samom centru prestonice Čečenije, jutros je odjeknula snažna eksplozija koja je teško oštetila fasadu i nekoliko spratova jedne od kula.
Blokader Zoran Đajić pokušao je da diskredituje predsednika Srbije Aleksandra Vučića, a zatim je pozvao na nasilno rušenje vlasti po recptu od 5. oktobra 2000. godine.
Profesor Filozofskog fakulteta Čedomir Antić uputio je oštru kritiku blokaderskom pokretu, upozorivši da retorika kojom se služe opasno klizi ka istorijskim obrascima najmračnijih režima 20. veka.
Ministar odbrane BiH Zukan Helez nastavio je politiku provokacija, iznoseći do sada najbolesnije optužbe na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića!
Vladimir Đukanović, advokat ministra kulture Nikole Selakovića, oglasio se na svom Iks nalogu povodom objave Marinke Tepić u vezi sa slučajem koji se vodi protiv Selakovića.
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Vesna Jović, novinarka Informera za Istočnu Srbiju i Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju gostujući u Info jutru komentarisali su izbore u Negotinu, Mionici i Sečnju.
Vozač I.S. (23) iz Zaječara, koji je optužen da je 10. juna nadomak sela Malča kod Niša izazvao tešku saobraćajnu nesreću u kojoj je život izgubila trogodišnja devojčica, a tri osobe su teško povređene, izjavio je u istrazi da se samog udesa – ne seća.
Rade Međed (32), vlasnik nekoliko velikih kockarnica, bio je prva žrtva beogradskog podzemlja koja je stradala u ekspoloziji podmetnute bombe pre tačno 31 godinu.
Brajanu Volšu kom se sudi za ubistvo supruge Ane Volš, danas je nastavljeno suđenje, a u sudnici je pušten snimak sa nadzorne kamere za koji tužioci tvrde da je nastao nakon Aninog nestanka.
U poslovnom kompleksu „Grozni-Siti“, u samom centru prestonice Čečenije, jutros je odjeknula snažna eksplozija koja je teško oštetila fasadu i nekoliko spratova jedne od kula.
Sastanak ruskog predsednika Vladimira Putina sa specijalnim predsedničkim izaslanikom SAD Stivom Vitkofom imao je za cilj da predsedniku SAD Donaldu Trampu prenese šta ne podleže diskusiji u mirovnom planu za Ukrajinu.
Mario Martinović (30), vlasnik firme AutoCorner AB iz Varberga, nalazi se na Interpolovoj crvenoj poternici zbog sumnje da je prevario više švedskih kreditnih i leasing kompanija za ukupno 440.000 evra.
Evropska radiodifuzna unija (EBU) potvrdila je učešće Izraela na Evroviziji 2026. nakon čega su usledile burne reakcije širom Evrope i prve zvanične najave bojkota.
Pop zvezda Dua Lipa ponovo je dospela u centar skandala zbog postupka prema fanu na koncertu. Pevačica je poželala da napravi selfi, ali kada je videla da nije Ajfon odmah mu je vratila telefon.
Opera Đuzepa Verdija "Rigoleto", pod dirigentskom palicom Stefana Zekića, biće izvedena 7. decembra na Velikoj sceni Narodnog pozorišta, saopšteno je danas iz tog teatra.
Zlatni retriver osvojio je srce TikToka svojom nežnom, ali upornom rutinom. Svake večeri u devet sati podseća ukućane i goste da je vreme za spavanje, držeći u ustima svoju omiljenu igračku.
Džej Ramadanovski preminuo je pre pet godina, a violinista Željko Stefanović Paganini često posećuje pevačev grob i svira za dušu legendarnog Dorćolca.
Bivši rijaliti učesnik Vladimir Tomović nije mogao da pređe granicu Srbije i Crne Gore jer sa sobom nije imao lična dokumenta zbog čega je zamolio za pomoć.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar