Novaka Đokovića je novinarka pokušala da iznervira po dolasku u Buenos Ajres na oproštaj Huana Martina Del Potra, pitala ga je da bira - Lionel Mesi ili Kristijano Ronaldo, ali je najbolji teniser ikada odgovorio diplomatski - jedan i drugi.
Zna Novak Đoković da su Argentinci ludi za fudbalom, kao i Srbi, ali i koliko obožavaju Lionela Mesija, pa mu nije palo na pamet da ih nervira.
Simpatična novarka je dovela Đokovića u nezgodnu situaciju, pošto je morao da bira između dve fudbalske veličine - Kristijana Ronalda i Lionela Mesija. Odgovori je diplomatski. Nasmejao se i kazao da ceni obojicu.
- Oni su legende - kazao je Nole, koji je bio sjajno raspoložen po dolasku u Buenos Ajres.
“I met the goat of tennis Novak Djokovic and asked him who’s the goat of football”
Pre samo dva dana je bio u Kataru, pa preleteo pola planete da bi došao na finale Kupa Libertadores gde je izneo i predstavio fudbalerima pehar koji je kasnije otišao u ruke igrača Botafoga, koji su savladali Atletiko Mineiro (3:1).
Nole je po dolasku u Argentinu pozdravio fanove.
"Draga Argentino, stigao sam“, napisao je Novak na društvenim mrežama uz set fotografija koje su zabeležene od dolaska u Južnu Ameriku.
Pozdravio se Nole sa dečacima i devojčicama pred finel Kupa Libertadores, a klinci nisu mogli da veruju koji da ispred njih najbolji teniser ikada. Jedan dečak se u neverici držao za glavu.
Spektakl, duel Đoković i Del Potra, počeće u 20.30 po našem vremenu u hali "Meri Teran de Vajs", kapaciteta 15.500 mesta, a nema sumnje da će biti krcata.
Novak Đoković je odlučio da preleti bukvalno pola planete za samo jedan dan da bi se našao na oproštajnom meču velikog prijatelja, Huana Martina del Potra.
Novak Đoković je legenda, jer samo on može da savetuje Janika Sinera, tenisera koji će mu tokom naredne sezone biti najveći rival u borbi za 25. grend slem.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Novak Đoković je odlučio da preleti bukvalno pola planete za samo jedan dan da bi se našao na oproštajnom meču velikog prijatelja, Huana Martina del Potra.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je uživo u programu emisije Kolegijum na Informer TV frapantne podatke o poslovanju jednog od osnivača blokaderskog Proglasa i rušioca države broj jedan, Dragana Bjelogrlića.
Bivši poslanik Vrhovne rade i major OSU Igor Lucenko tvrdi da je Ukrajina više puta izvodila tajne diverzije na teritoriji Belorusije, gađajući relejne stanice koje, prema ukrajinskim navodima, pomažu ruskim dronovima „Geranj“ da lete ka severu Ukrajine.
Grupa blokadera sa Državnog unuiverziteta u Novom Pazaru (DUNP) E. C, J. A, A. B. i E. M, boravila je u Ulcinju u Crnoj Gori na letovanju gde su intenzivno konzumirali narkotike, saznaje Informer.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas novoizgrađeni Jedinstveni dispečerski centar za upravljanje saobraćajem vozova u Beogradu, koji predstavlja sam vrhunac modernizacije srpske železnice. Nakon obilaska ovog monumentalnog projekta, predsednik je odgovarao na pitanja novinara i tom prilikom do srži raskrinkao najnovije laži tajkunskih medija i blokadera.
Predstavnik Višeg javnog tužilaštva u Beogradu izneo je šokantne detalje iz istrage koji potvrđuju da je priča o navodnom zvučnom topu zapravo opasna, unapred montirana i organizovana akcija blokadera.
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić objavila je na svom Instagram profilu snimak u kojem je raskrinkala montiranu laž blokadera o navodnoj upotrebi zvučnog topa od strane policije.
Leto za stanovnike severne Zemljine polulopte počelo je danas u 10 časova i 24 minuta, dok će istovremeno za stanovnike južne polulopte početi zima, saopštilo je Astronomsko društvo "Ruđer Bošković".
Uzgoj lubenice u Srbiji može da bude vrlo isplativ i brz način da se dođe do zarade, posebno u odnosu na mnoge druge poljoprivredne kulture, jer u dobrim proizvodnim i tržišnim uslovima zarada može da dostigne i do 10.000 evra po hektaru u jednoj sezoni.
Prijatelji Zorana S. iz sela Šetonje kod Petrovca na Mlavi koji je sinoć oko 21 čas iz vatrenog oružja pucao na svoje roditelje u porodičnoj kući, kada je teško ranio majku, još uvek su u šoku nakon tragičnog događaja. Iako za Zorana imaju samo reči hvale, priznaju da su znali za porodične probleme koje je imao sa roditeljima.
Tri osobe, među njima i petomesečna beba, povređene su u saobraćajnoj nezgodi koja se sinoć oko 23.20 časova dogodila na pristupnom putu ka autoputu, u mestu Bijeli Potok kod Kolašina.
Nikšićka policija podnela je krivične prijave protiv dve osobe zbog sumnje da su pokušali da prevare jednu auto-školu u tom gradu tokom polaganja vozačkog ispita.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Petrovcu na Mlavi uhapsili su Z.orana S. (40) iz okoline ovog mesta, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško ubistvo u pokušaju.
Ilon Mask poručio je da bi američka vlada, umesto preuzimanja kontrole nad velikim kompanijama za veštačku inteligenciju, trebalo da šalje novac direktno građanima iz državne kase, tvrdeći da dolazak AI i robota neće doneti inflaciju, već borbu protiv deflacije.
Krim je ušao u novu fazu krize posle ukrajinskih udara na naftnu infrastrukturu kod Kerča: prodaja goriva stanovništvu je zaustavljena ili strogo ograničena, pumpe presušuju, a saobraćaj preko ključnih pravaca ka poluostrvu ponovo je pod pritiskom.
Delegacije SAD i Irana, uz posrednike iz Katara i Pakistana, stigle su u Birgenštok kod Lucerna, gde treba da počnu razgovori o iranskom nuklearnom programu, sprovođenju privremenog dogovora i mogućem smirivanju krize u Libanu.
Bivši poslanik Vrhovne rade i major OSU Igor Lucenko tvrdi da je Ukrajina više puta izvodila tajne diverzije na teritoriji Belorusije, gađajući relejne stanice koje, prema ukrajinskim navodima, pomažu ruskim dronovima „Geranj“ da lete ka severu Ukrajine.
Akcioni triler "Citizen Vigilante", u kojem glavnu ulogu tumači Armi Hamer, zabranjen je u Nemačkoj nakon što su nadležni odbili da mu dodele starosnu oznaku, uz obrazloženje da podstiče nasilje prema migrantima, dok pojedini kritičari autora filma, kontroverznog nemačkog reditelja Uvea Bola, optužuju za krajnje desničarske stavove.
Opljačkan je stan modela poznate svetske modne agencije "Elit" u 6. arondismanu Parizu i tom prilikom ukradeni su luksuzni satovi, nakit i drugi predmeti procenjeni na oko 10 miliona evra, saopštio je policijski zvaničnik za Figaro.
Glumac Stanojlo Milinković pojavio se u u sporednim ulogama u našim kultnim filmovima i postao prepoznatljiv po replici "Ne diraj me, zvaću decu! Decooooo!"
Neda Arnerić, jedna od najpoznatijih i najvoljenijih glumica bivše Jugoslavije, ostala je zapamćena ne samo po svom talentu, već i po ulogama koje su uključivale eksplicitne scene u filmovima.
WhatsApp, jedna od najpopularnijih aplikacija za dopisivanje na svetu, uskoro bi mogla da dobije opciju koja će dodatno zaštititi privatne razgovore i sprečiti deljenje osetljivog sadržaja.
Prsata tiktokerka Kristina Ljumanović, poznatija kao Zlatnalubenica, završila je u kolima Kristijana Golubovića nakon boks meča, pa objavila šokantne snimke!
Pevačica Tamara Danilović osvojila je plaketu "Saša Popović" kao i prvo mesto po odluci stručnog žirija, a malo ko zna da joj je cela porodica muzikalna!
Očekivani spektakl između Tik-Tok zvezda Marka Džeka i Kengura završio se neslavno za favorita Džeka, a reakcija Bake Praseta na meč i poraz je viralna na mrežama!
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.