Jedan od najboljih tenisera svih vremena i bivši trener Novaka Đokovića, Andre Agasi, rekao je da će Srbin uskoro ostati bez energije i to zbog toga što su se Rodžer Federer i Rafael Nadal penzionisali.
S obzirom na to da je 2024. godina bila možda i najmanje uspešna u karijeri Novaka Đokovića, mnogi su bili mišljenja da je njegovoj eri došao kraj.
Ipak, ploča se okrenula u trenutku kada je Nole za trenera angažovao Endija Mareja, jer je time pokazao da još uvek želi da se takmiči na najvišem nivou i da se bori za grend slem trofeje.
Nekadašnji trener najvećeg tenisera ikada, Andre Agasi, pak, misli da Đoković ima ozbiljnu prepreku ispred sebe - energiju. Zanimljivo, Amerikanac ne misli da će je izgubiti zbog godina na turu, već zbog toga što su se njegovi glavni rivali, Rodžer Federer i Rafael Nadal penzionisali.
Foto: Reuters
Andre Agasi i Novak Đoković
- Mislim da će više ostati bez energije, nego bez sposobnosti, pogotovo što su ljudi sa kojima je doskoro "plesao" napustili tenis. Kada se Pit Sampras penzionisao, bilo mi je potrebno da pronađem inspiraciju. Đoković je izgubio momke sa kojima je pravio istoriju. Emocionalno je teže, ali se nikada ne bih kladio protiv njega - rekao je Agasi na manifestaciji pod imenom "Taj global samit 2024".
Andre Agasi je bio trener Novaku Đokoviću između maja 2017. godine i marta 2018, a razišli su se zato što je bilo previše neslaganja u njihovom odnosu.
Poznata argentinska književnica Marijana Ernikez, šokirala je javnost time što je pokaza da pored toga što je vodeća figura horor literature, ona prati "beli sport" ii veliki je fan Novaka Đoković.
Novak Đoković, kralj belog sporta, još jednom je izdominirao. U anketi kojoj je učestvovao, upitan je ko je GOAT u tenisu, dok je on šmekerski odgovorio: "Ne znam, recite mi vi"
Organizatori turnira u Dohi potvrdili su da se Novak Đoković nakon pet godina vraća na teniski kompleks "Kalifa", turnir će biti na programu od 17. do 22. februara.
Milan se oglasio pred utakmicu sa Crvenom zvezdom (21.00, RTS 1, Arena premijum 1) i podsetio na izjavu Novaka Đokovića koji navija za "rosonere" i crveno-bele.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Poznata argentinska književnica Marijana Ernikez, šokirala je javnost time što je pokaza da pored toga što je vodeća figura horor literature, ona prati "beli sport" ii veliki je fan Novaka Đoković.
Nije mogao da ustane, ali je prislonio usne na Pojas, za mene je to bio najsvetiji poljubac na svetu. Ovako svoju ispovest započinje majka koja je dovela svog nepokretnog sina da se pokloni svetinji.
U Palati Srbija održan je sastanak predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednika Evropskog saveta Antonija Košte koji boravi u radnoj poseti Srbiji. Nakon sastanka usledilo je obraćanje medijima.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić patosirao je crnogorsku novinarku koja je pokušala da ga isprovocira pitanjem da li bi podneo ostavku ukoliko Crna Gora postane članica Evropske unije pre Srbije.
Tokom izveštavanja sa događaja u Čačku, snimatelj "Glasa zapadne Srbije" našao se na meti okupljenih, nakon čega ga je policija legitimisala i isključila mu kameru.
Predsednik skupštinskog Odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovan Drecun ocenio je danas da bezbednosni aparat u Crnoj Gori nema dovoljan kapacitet koji bi mogao da garantuje maksimalnu bezbednost predsednika Srbije Aleksandra Vučića tokom boravka u Tivtu, gde učestvuje na Samitu EU - Zapadni Balkan.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković pozvao je interno raseljena lica na tribini u Nišu da izađu na izbore na Kosovu i Metohiji 7. juna i glasaju za Srpsku listu, ocenivši da je ona jedini garant očuvanja srpskih nacionalnih interesa.
Potpredsednica Srpske radikalne stranke Vjerica Radeta gostujući u Info jutru komentarisala je bezbednosnu pretnju predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u Crnog Gori.
Veliki broj vernika i danas pristiže ispred Hrama Svetog Save kako bi se poklonio Pojasu Presvete Bogorodice. Kolone se formiraju tokom celog dana, a na ulazak se čeka i više od 10 sati, zbog čega je bilo i nekoliko incidenata.
Generalni sekretar Ujedinjenih nacija Antonio Gutereš osudio je danas ubistvo starijeg vodnika Milovana Jovanovića, pripadnika Vojske Srbije angažovanog u mirovnoj misiji Ujedinjenih nacija u Libanu (UNIFIL).
Na društvenoj mreži Reddit nedavno se povela zanimljiva rasprava koja je otvorila pitanje koliko su se životne navike i standardi promenili u odnosu na vreme naših roditelja.
Građani koji su pretrpeli štetu usled obilnih snežnih padavina u januaru 2026. godine dobiće pomoć u vidu malih kućnih aparata i bele tehnike, na osnovu odluke koju je danas usvojila Vlada Srbije.
Ubistva Živka Bakića u Sopotu i Milana Stokovića u blizini Požarevca deo su delovanja iste, surovo organizovane kriminalne grupe koja je imala jasnu hijerarhiju, preciznu podelu uloga i sistem komunikacije putem kriptovanih aplikacija.
Pravo policijsko opsadno stanje danas je zabeleženo u novopazarskom prigradskom naselju Požega, gde su pripadnici Specijalne antiterorističke jedinice (SAJ) sproveli veliku akciju hapšenja i pretresa kuće E. Dž.
Bivši načelnik beogradske policije Veselin Milić, kada je saznao za događaj u restoranu "27", nakon što je stigao kući, obrisao je istoriju telefonskih komunikacija sa Bajom i Bosketom, saznaje Informer iz dobro obaveštenih izvora.
Pripadnik "škaljarskog klana" Ilija Ivanović (26) juče je izručen iz Španije u Crnu Goru, a povezuju sa ubistvima Andrije Gazivode, koji je bio blizak "kavačkom klanu", i Petra Muhadinovića na Cetinju 2020.
Američki predsednik Donald Tramp se oglasio povodom otvorenog pisma koje je predsednik Ukrajine Volodimr Zelenski uputio predsedniku Rusije Vldimiru Putinu.
Britanska policija uhapsila je 21-godišnjeg saudijskog državljanina, koji je osumnjičen da je samostrelom pokušao da ubije muškarca u krugu Univerziteta u Sariju, a povređeni muškarac se nalazi u teškom stanju, preneli su danas britanski mediji.
Tokom konferencije za medije, ruski predsednik Vladimir Putin suočio se sa direktnim pitanjem zapadnog dopisnika o dužini njegove vladavine i planovima za ostanak na vlasti u narednoj deceniji.
Ruski predsednik Vladimir Putin izneo je nove detalje o testiranju i borbenoj upotrebi najnovijeg ruskog raketnog sistema srednjeg dometa "Orešnik", naglašavajući da su dosadašnji udari imali prvenstveno eksperimentalni karakter.
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
Pravilno okopavanje paprike je jedan od najvažnijih poslova u bašti, jer u velikoj meri odlučuje o uspehu roda. Ključno je da se ne radi nasumično, već u tačno određenim fazama razvoja biljke.
Najnovija istraživanja pokazuju da redovno konzumiranje svežeg soka od narandže može značajno da doprinese smanjenju rizika od srčanih oboljenja, uključujući infarkt i moždani udar.
Veterinar Amir Anvari, koga na TikToku prati milion ljudi, podelio je tri jednostavna saveta kojima vlasnici pasa mogu pomoći svojim ljubimcima da žive duže.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar