• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: M. G.

11.01.2025

12:36

Đoković nema dilemu: Ona je jedina žena sa kojom bi sarađivao

Tanjug/AP

Novak Đoković

Đoković nema dilemu: Ona je jedina žena sa kojom bi sarađivao

Podeli vest

Novak Đoković otkrio je na današnjoj konferenciji za medije da je legendarna jugoslovenska teniserka Monika Seleš jedina dama koju bi uzeo za trenera!

Novak Đoković jutros po našem vremenu odradio je prvi trening na "Rod Lejver Areni" u Melburnu, gde se priprema zaprvi grend slem u sezoni Australijan open. Nedugo potom održana je i konferencija za medije, gde je, između ostalog, govorio o tome kako je došlo do saradnje između njega i Endija Mareja.

Tom prilikom izjavio je da je prilikom izbora trenera razmatrao četiri opcije i da se radi o velikim šampionima. Na pitanje da li je, možda, među tim šampionima bila i neka dama, bivša teniserka, Nole je odgovorio odrično.

Ipak, naglasio je ko je jedina žena sa kojom bi mogao da sarađuje. Radi se o legendarnoj jugoslovenskoj teniserki Moniki Seleš. Otkrio je Novak, između ostalog, da je u kontaktu sa njom.

- Jedino bih mogao da sarađujem sa Monikom Seleš, sad kad ste to spomenuli. Zapravo, Monika je meni i povremeni mentor, u komunukaciji smo dugi niz godina - poručuje Novak Đoković.

Foto: EPAImages

Monika Seleš

Srpski teniser kaže da je upravo Monika bila uz njega u teškim trenucima, pogotovo prilikom teških povreda i kada je diskvalifikovan sa Ju-Es opena.

- Kad sam doživljavao povrede i bio diskvalifikovan sa Ju-Es Opena u SAD, ona se uvek javljala u tim trenucima i pružala je podršku, davala svoje mišljenje o daljim koracima. Ona je zapravo moj prvi idol. Ona i Pit Sampras. Ipak, Monika mi je bila bliža od Pita zbog Jelene Genčić. Jeca je radila s Monikom i zato sam znao sve njene rutine, pa su te osnove bile prensene i na mene - naglašava Novak Đoković.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Oglasio se direktor Telekoma: Evo šta su hakeri zahtevali
Društvo

Oglasio se direktor Telekoma: Evo šta su hakeri zahtevali

Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je da je jedna hakerska grupa ukrala podatke sa Telekomovih servera i da su ih ucenjivali tražeći bitkoine, ali da su podaci korisnika Telekovog servisa potpuno bezbedni, a da funkcionisanje Telekomovih servisa nikada nije bilo dovedeno u pitanje.

18.03.2026

11:54

Snažan rast STADA grupe i tokom 2025. godine
Društvo

Snažan rast STADA grupe i tokom 2025. godine

STADA grupa, u okviru koje posluje Hemofarm, ostvarila je u 2025. rast u sva tri segmenta – specijalitetima, zdravstvenim proizvodima široke potrošnje i generičkim lekovima. Korigovani prihodi STADA grupe povećani su za 6% i dostigli su vrednost od 4,3 milijarde evra, dok je korigovana EBITDA, posmatrano po konstantnim deviznim kursevima, poboljšana za 8% i iznosi 961 milion evra.

18.03.2026

10:41

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set