Bog je veliki, Bog je veliki! Niste videli da je Novak ovo uradio, pa uzeo medalju i pogledao u nebo (VIDEO/FOTO)
Podeli vest
Novak Đoković ostvario je veliki san, osvojio je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama.
Posle pobede protiv Karlosa Alkaraza (2:0) prilikom dodele medalja Nole se prekrstio, a onda stao na postolje, a nakon što je stavio zlato oko vrata rekao je: Bog je veliki. Novak je očigledno u veri pronalazio snagu tokom takmičenja u Parizu. Nije to prvi put, naš as ne krije da je privržen hrišćanstvu.
Završene su Olimpijske igre, a Srbija je takmičenje okončala sa pet medalja, naši sportisti osvojili su tri zlatne, jednu srebrnu i jednu bronzanu medalju. Uz vaterpoliste, zlato za Srbiju osvojili su Damir Mikec i Zorana Arunović u disciplini pucanje miks i teniser Novak Đoković, srebrnu medalju osvojila je tekvondistkinja Aleksandra Perišić, a bronzanu košarkaši.
Novak Đoković je novi olimpijski šampion u tenisu!
05.08.2024
00:06
Sad je to još jednom pokazao. Možda niste videli tokom TV prenosa ali jeste Milica Mandić i video je postavila na Instagram profilu. Nole se prekrstio pa stao na postolje koje pripada najboljem.
Sa olimpijskim zlatom u ruci, pre poziranja fotografima, Novak je podigao glavu ka nebu i ponavljao "Bog je veliki, Bog je veliki, Bog je veliki". Kamere su snimile taj njegov potez, kojim je još jednom pokazao koliki je vernik. Tokom takmičenja u Parizu često ja isticao krstić na majici i objavljivao na Instagramu "postove" uz reči "Slava Bogu".
Posle meča, na konferenciji za novinare govorio je o tom detalju.
Novak Đoković (37) najbolji teniser i sportista svih vremena, obratio se javnosti i čitavoj planeti sa konferencije za medije u Parizu i pričao o brojnim temama. Između ostalog, i o eventualnom penzionisanju! Kako ističe, osvajanje olimpijskog zlata je najveći uspeh u njegovoj karijeri i sada je jedini teniser koji ima osvojene sve moguće turnire.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Završene su Olimpijske igre, a Srbija je takmičenje okončala sa pet medalja, naši sportisti osvojili su tri zlatne, jednu srebrnu i jednu bronzanu medalju. Uz vaterpoliste, zlato za Srbiju osvojili su Damir Mikec i Zorana Arunović u disciplini pucanje miks i teniser Novak Đoković, srebrnu medalju osvojila je tekvondistkinja Aleksandra Perišić, a bronzanu košarkaši.
Proruski vojni blogeri izvestili su o ozbiljnom preokretu na ratištu, navodeći da su ukrajinske snage u velikoj meri ponovo preuzele kontrolu nad Kupjanskom, ključnim železničkim čvorištem u Harkovskoj oblasti, o čemu ruski generali nisu obavestili ruskog predsednika Vladimira Putina.
Srbija je na pravom putu, a u budućnosti treba da obezbedi vrhunsko obrazovanje na fakultetima u saradnji sa vodećim univerzitetima širom sveta i izgradi data centre kako bi bila konkurentna na međunarodnom nivou, izjavio je američki profesor ekonomije, akademik i svetski priznati geopolitički analitičar Džefri Saks u intervjuu koji je vodio ministar finansija Srbije Siniša Mali.
Nenada Rašića, Kurtijevog slugu, napustila je i Gordana Mihajlović, jedini kandidat za poslanika na vanrednim parlamentarnim izborima iz Zubinog Potoka ispred njegove stranke Za slobodu, pravdu i opstanak.
Izraelski istoričar Gideon Grajf izjavio je danas da se u Srebrenici desio zločin tokom ratnih dejstava devedesetih, ali da to nije bio genocid, dodajući da su Srbi optuženi za zločine koje nisu počinili.
Ministar pravde Nenad Vujić poručio je da zakazivanje elektronske sednice od strane predsednika Saveta Branka Stamenkovića nije u skladu sa Poslovnikom o radu Visokog saveta tužilaštva.
Osnovno javno tužilaštvo u Novom Pazaru podiglo je optužnicu protiv 11 osoba zbog incidenta koji se dogodio ispred Državnog univerziteta u Novom Pazaru, kada je došlo do sukoba sa policijskim službenicima tokom intervencije.
Premijer Đuro Macut danas je u Vladi Srbije razgovarao sa predstavnicima mlekara i trgovinskih lanaca o prevazilaženju eventualnih posledica krize proizvodnje mleka na evropskom tržištu po srpsko tržište.
Viši sud u Beogradu osudio je danas Nemanju Šućurovića (42) na 14 godina zatvora jer je kontinuirano zlostavljao 50-godišnju vanbračnu suprugu u njenom stanu, što je za posledicu imalo njenu smrt 21. juna 2024. godine.
Aleksandar P. (40) iz Beograda, koji je uhapšen u velikoj akciji policijskih službenika UKP-SBPOK u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu kao organizator kriminalne grupe koja je sumnjiči da je imala velike laboratorije za uzgoj marihuane ima krcat dosije a dobro je poznat i javnosti.
Policija Crne Gore objavila je fotografije muškarca za kog se sumnja da je mogući napadač na Podgoričanina Đ. V., koji je 11. decembra ranjen u blizini Stare Varoši.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Policijske uprave za grad Beograd, UKP, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu identifikovali su napadača koji je d 6. decembra 2025. godine u restoranu u Novom Beogradu izrešetao Nemanju Krstića (30).
Tridesetšestogodišnji muškarac preminuo je nakon što je brutalno pretučen tokom masovne tuče u kojoj je učestvovalo više od 20 osoba, u noći između srede i četvrtka, u rumunskom gradu Blaželu, saopštilo je Tužilaštvo pri Tribunalu u Sibiju.
Na savremenom bojištu u Ukrajini, na kojem sve više dominiraju bespilotne letelice i izviđačko-napadni dronovi, sve češće se pojavljuju propagandni snimci čija je svrha psihološki pritisak i diskreditacija protivnika.
Osnivač kanala Telegram, Pavel Durov, oštro je kritikovao francuskog predsednika Emanuela Makrona, optuživši ga da Evropsku uniju gura u, kako je naveo, "digitalni gulag", preneli su danas francuski mediji.
Dvojica lopova opljačkala su prodavnicu 7-Eleven u severnom Teksasu na Badnje veče. Jedan od njih je bankomat zakačio za automobil, dok je drugi nagazio gas, što je dovelo do urušavanja unutrašnjosti prodavnice.
Dok se sve češće govori o nepotizmu i privilegijama u filmskoj industriji, zaboravlja se da su mnoge najveće svetske zvezde do uspeha stigle potpuno same.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar