• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: tanjug

02.05.2020

11:55

ŠTEFANEK HOĆE DA OBRADUJE NACIJU: Imaću 36 godina, ali cilj mi je finale!

Ostali sportovi

ŠTEFANEK HOĆE DA OBRADUJE NACIJU: Imaću 36 godina, ali cilj mi je finale!

Srpski rvač, osvajač zlatne olimpijske medalje sa prošlih Igara u Rio de Žaneiru 2016. godine, Davor Štefanek, rekao je da se sa zadovoljstvom sprema za narednu Olimpijadu, odloženu za 2021. godinu, na kojoj želi ulazak u finale

Imaću 36 godina sledeće godine, tako da mi to pomeranje nije baš dobro palo, ali s druge strane pozitivno razmišljam i uzdam se u to da ću imati još godinu dana više da se adekvatno spremim. Pokušaću da obradujem naciju. Cilj mi je finale, a tamo šta bude biće -  istakao je Štefanek.

ŽIVIMO U VELIKOJ NEIZVESNOSTI! MOK poziva na solidarnost, kreativnost...

OLIMPIJSKE IGRE ĆE NAS SKUPO KOŠTATI! Predsednik MOK otkrio koliko novca gube odlaganjem igara!

 



On je za RTS dao izjavu iz improvizovane "teretane", koju je napravio u svom stanu u Subotici.

Olimpijske igre u Tokiju, planirane ovog leta, odložene su za 2021. godinu zbog pandemije korona virusa.

 

Bonus video


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Tribine – mesto artikulacije stavova penzionera
Društvo

Tribine – mesto artikulacije stavova penzionera

Direktor Fonda PIO, Relja Ognjenović, predsednik Saveza penzionera Srbije, prof. dr Andreja Savić i gradonačelnica Loznice, Dragana Lukić, na tribini održanoj 2. jula u ovom gradu, bili su na raspolaganju za više od tri stotine lozničkih penzionera koji su imali mnogo pitanja iz njihovih nadležnosti.

02.07.2026

20:45

Hronika

"Sve ih je Vuk iskopao, navukao ih na štek stan": Ko je Vuk Lakićević, osumnjičeni za 6 surovih ubistava "kavčana"?
Region

"Sve ih je Vuk iskopao, navukao ih na štek stan": Ko je Vuk Lakićević, osumnjičeni za 6 surovih ubistava "kavčana"?

Vuk Lakićević iz Podgorice, koji je prekjuče uz nezapamćene mere bezbednosti izručen Crnoj Gori iz Hrvatske, našao se u centru velike istrage koju vodi Specijalno državno tužilaštvo. On se sumnjiči da je direktno učestvovao u brutalnoj otmici i ubistvu Ilije Krstića iz Leskovca, čiji su spaljeni ostaci, zazidani u rezervoaru za vodu u tvrđavi Golubac u Kotoru, pronađeni 19. maja prošle godine

03.07.2026

06:00

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set