ĐERONA RAZBUDIO "ORLOVE"! Rukometaši Srbije spremni! Protiv Francuza ćemo pokazati NAJBOLJE!
Podeli vest
Selektor rukometne reprezentacije Srbije Toni Đerona rekao je danas, pred meč protiv Francuske, da je to pravi protivnik da njegov tim vidi gde je u ovom trenutku
- Odlična trenažna nedelja je iza nas. Momci su bili jako vredni i posvećeni. Radili smo na pripremi onoga što želimo da prikažemo u utakmicama sa Francuskom i Grčkom. Stručni štab je zadovoljan onim što su momci uradili i probaćemo da pokažemo najbolje lice u utakmici sa Francuzima - rekao je Đerona, prenosi Rukometni savez Srbije.
Upamtite ovo ime - Toni Bošnjaković. Ovaj neverovatni sportista je 2014. godine ostao bez obe potkolenice, pošto je doživeo nesreću. Tada je pao pod voz, to mu je promenilo život, a sada se on trudi da promeni i pomogne
04.01.2021
08:32
Rukometna reprezentacija Srbije u utorak u Zrenjaninu igra svoj prvi meč pod vođstvom Tonija Đerone, a protivnik će biti Francuska na početku kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2022. koje će se održati u Mađarskoj i Slovačkoj.
Foto: Starsportphoto
- Imamo 19 igrača koji konkurišu za sastav. Morali smo da radimo brzo i rešavamo neke stvari u hodu. Кo god da uđe u ovu grupu može da je pojača tako da je to dobro za nas. Tek smo krenuli, ovo je prvi korak. Sa više vremena i igrača u sastavu sve će biti još bolje - rekao je Đerona.
Igrači su se, po rečima selektora, dobro adaptirali na sistem.
- Mnogi od njih su radili sa španskim trenerima, neki ih imaju u svojim klubovima trenutno. Par njih su posle prvog treninga shvatili kako ćemo raditi, s obzirom da poznaju sistem koji želimo da uspostavimo - rekao je Đerona.
Francuska u zrenjaninsku "Кristalnu dvoranu" stiže s novim selektorom Gijomom Žilom i u najjačem sastavu, u sklopu završnih priprema za Svetsko prvenstvo koje 13. januara počinje u Egiptu.
Foto: Starsportphoto
- Uradio bih isto da sam na njegovom mestu. Ima dve utakmice pred odlazak na Svetsko prvenstvo i normalno je da želi da isproba sastav koji će putovati u Egipat. Pokazali su na ovaj način respekt prema reprezentaciji Srbije - rekao je Đerona.
- Utakmice sa Francuskom moramo iskoristiti da se prikažemo u što boljem svetlu, ali i da dobijemo informaciju gde smo u ovom trenutku. To možete da saznate samo ako igrate sa najboljima - istakao je selektor Srbije.
Golman Dejan Milosavljev je naveo da mu je žao što nacionalni tim nije u punom sastavu, što svi igrači nisu mogli da dođu.
Foto: printscreen
- Na treninzima je sve super i nadam se da ćemo to pokazati na utakmicama koje su ispred nas. Nadam se da ćemo igrati maksimalno i pružiti što bolje partije protiv Francuske i Grčke. Svi smo prezadovoljni radom, potrebne su neke dobre pripreme da bismo to upoznali. Malo je vremena, ali momci idu na trening sa osmehom i vraćaju se, što je dobar znak - rekao je Milosavljev.
- I za nas i za Francusku su ovo jako bitne utakmice na startu kvalifikacija. Drago mi je što nas nisu potcenili, što nas poštuju. Verujem da će to biti dobra utakmica, da ćemo pružiti maksimum i da će ljudi uživati - dodao je on.
Utakmica Srbija - Francuska igra se sutra od 17.00 u Zrenjaninu. Iste selekcije će potom 9. janura odmeriti snage u Kreteju, dok će izabranici Tonija Đerone četiri dana kasnije dočekati Grčku, takođe u Zrenjaninu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Upamtite ovo ime - Toni Bošnjaković. Ovaj neverovatni sportista je 2014. godine ostao bez obe potkolenice, pošto je doživeo nesreću. Tada je pao pod voz, to mu je promenilo život, a sada se on trudi da promeni i pomogne
Američki generali upozorili su da bi direktan kopneni sukob sa Kinom imao katastrofalne posledice po Oružane snage Sjedinjenih Američkih Država, navodi se u analitičkom izveštaju koji je objavio Američki armijski ratni koledž.
Propali košarkaš i blokader sa dna kace Vladimir Štimac izblamirao se za sve pare tokom jednog od poslednjih gostovanja u kom ga je bukvalno bilo teško gledati.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je ceremoniji otvaranja rekonstruisane "Gimnazije Mladenovac", nakon čega se obratio novinarima i odgovarao na njihova pitanja.
Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Narodne skupštine Republike Srbije i narodni poslanik SNS Uglješa Mrdić poručio je da zakone u Srbiji usvaja srpska Skupština u interesu građana Srbije.
Predsednica Skupštien Srbije Ana Brnabić razobličila je Dušana Nikezića, potrčka Dragana Đilasa i potpredsednika njegove Stranke slobode i pravde (SSP) koji je ponovo pokušao da udari po ekonomiji.
Plavi tim je u 24. epizodi Exatlona najpre pobedio u borbi za prednost, a zatim to odlično iskoristio i trijumfovao u borbi za eliminaciju ubedljivim rezultatom 8:3.
Nakon što je razotkriven pakleni plan Anabele Zonai koji je skovan protiv Sanje Kalinović, kapitenka Plavih pokušala je da opravda sebe, međutim, Aleksa Erski je odmah žestoko reagovao.
Takmičar Crvenih Aleksa Erski otkrio je da postoji zavera protiv Sanje Kalinović iz suprotnog tima, međutim, kako je sam naveo to polazi od Anabele Zonai.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Prema poslednjim objavljenim podacima Republičkog geodetskog zavoda (RGZ), za upis bespravnih objekata po Zakonu o posebnim uslovima za evidentiranje i upis prava svojine na nepokretnostima nazvanom "Svoj na svome" do 4. februara u 19.00 časova pristiglo je 2.026.310 prijava građana.
U Šumadijskoj Ulici u Rekovcu događa se, slobodno se može reći, svojevrsna magija. Pre 2020. godine u njoj, ali i u okolnim ulicama beba nije bilo gotovo petnaestak godina.
Ujutru se na severozapadu Vojvodine, u Podrinju, jugozapadnoj, južnoj i istočnoj Srbiji očekuju magla i niska oblačnost, navode iz RHMZ-a. Najniža temperatura biće od 0 do 6 stepeni, a najviša od 8 do 14.
Crnogorskom državljaninu Vukašinu M. (20), osumnjičenom da je 30. januara pokušao da izvrši ubistvo na Čukarici, sudija za prethodni postupak odredio je pritvor do 30 dana.
Ruski general Vladimir Aleksejev, upucan jutros u Moskvi, odigrao je jednu od ključnih uloga u pobuni Vagner grupe u leto 2023. godine u jeku Specijalne vojne operacije Rusije u Ukrajini.
Rusija i Kina su na zatvorenom sastanku u Pekingu usaglasile šest ključnih strateških tačaka koje potvrđuju da dve zemlje ulaze u novu fazu koordinacije, odbacuju pokušaje Zapada da ih razdvoji i zajednički definišu pravila budućeg multipolarnog poretka.
Učenik šestog razreda osnovne škole u slovačkom Novom Mestu nad Vahon pucao je iz vazdušne puške na svoјe školske drugove, pri čemu su dvoјica dečaka (12) povređena.
Susret Merjem Uzerli, čuvene Hurem iz serije "Sulejman veličanstveni", i srpske ministarke Tatjane Macure na samitu u Dubaiju pokrenuo je pitanje koje zanima mnoge: da li omiljena glumica publike sa Balkana uskoro stiže u Beograd.
Ispucale pete nisu samo estetski nedostata, a mnoge prirodne namirnice koje već imate u kuhinji mogu značajno poboljšati stanje kože ako se koriste redovno.
Iskusni baštovani znaju da februar igra ključnu ulogu u tome kako će biljke napredovati tokom cele godine, pa samim tim daju savete kako da bašta u proleće izgleda savršeno.
Margo Robi još jednom je potvrdila status modne ikone. Na londonskoj promociji filma "Orkanski visovi" pojavila se u pravom modnom raritetu, Diorovoj kreaciji iz arhive, koju je još 1992. godine osmislio Džon Galijano.
Vaš novi telefon se čini sporim, iako je tek kupljen? Razlog često nisu kvar ili stari hardver, već aplikacije koje neprekidno rade u pozadini i troše resurse.
Milan Todorović, otac pevačice Milice Todorović, tokom njene trudnoće rado je govorio o unučetu koje je na putu, ali o ocu deteta nikada nije želeo da iznese nijedan detalj.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar