• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

14.07.2021

16:17

PRLAINOVIĆ OPTIMISTA PRED OLIMPIJSKE IGRE! Nadam se da će KRAJ biti dobar!

Ostali sportovi

PRLAINOVIĆ OPTIMISTA PRED OLIMPIJSKE IGRE! Nadam se da će KRAJ biti dobar!

Podeli vest

Vaterpolo reprezentacija Srbije je glavni favorit za osvajanje zlatne medalje na Olimpijskim igrama, a Andrija Prlainović je rekao da će u Tokiju biti rasterećeniji nego u Riju

Jedan od naših najboljih vaterpolista, Andrija Prlainović naglasio je da Srbija u dobrom raspoloženju dočekuje Olimpijske igre.

- Dobro smo trenirali, bez povreda, u dobrom raspoloženju čekamo Olimpijske igre. Predstoji nam joša adaptacija tamo, na klimatske uslove, plus uslove za kovid - rekao je Prlainović novinarima posle treninga na bazenu "Milan Gale Muškatirović''.

Foto: Reuters

 

Srbija će u Tokiju braniti zlatnu medalju osvojenu 2016. godine u Riju, a igraće u grupi B sa reprezentacijama Španije, Hrvatske, Crne Gore, Kazahstana i Australije.

Ove Olimpijske igre će biti oproštaj Andrije Prlainovića od reprezentacije Srbije.

- Nadam se samo da će kraj biti dobar, zna se šta je idealan, ali sada samo razmišljam da dodjemo u poziciju da igramo za medalju - istakao je Prlainović.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set