PROMENA! IPAK NISMO POBEDILI 14:6! Filipović prozreo CRNOGORCE! Ne znam iz kojih pobuda se nisu borili do kraja!?
Podeli vest
Vaterpolisti Srbije sastali su se sa Crnom Gorom na kraju grupne faze Olimpijskog turnira u Tokiju i "samleli" ih sa 14:6 (6:1, 2:1, 3:2, 3:2), međutim nakon dodatne analize, poništen je gol Ranđelovića jer je utvrđno da je dat nakon zvuka sirene, pa je meč okončan zvanično sa 13:6
- Duel sa Crnom Gorom je pokazao da smo na pravom putu. Nismo hteli ništa da prepustimo slučaju. Rezultat je zaista u bio drugom planu i videlo se da ekipa Crne Gore ne znam iz kojih pobuda i razloga možda i nije htela da se bori do kraja kao što inače znaju i rade protiv nas, ali to je njihova stvar - kaže kapitem Filipović
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
samopostovanje
pre 4 godine
crnogorci su cuvali snagu za bitne utakmice gdje se ispada...to je ono sto djokovic i ostali srbi ne shvataju...
Ukrajinski vojnici digli su u vazduh branu u selu Privolje u Dnjepropetrovskoj oblasti, nedaleko od Kramatorska, u pokušaju da uspore napredovanje ruske vojske.
Novinari tajkunskog portala Nova S, koji se redovno prikazuju kao gromade srpskog objektivnog novinarstva, pokazali su u kojoj meri ne mogu da sakriju netrpeljivost prema onima koji ne razmišljaju kao oni, pa makar to bili i njihovi sagovornici.
Biznismen Branko Babić objavio je fotografiju na društvenoj mreži Iks i ponovo izazvao salvu reakcija, budući da ona na najbolji način objašnjava šta je zajedničko Nikolini Sinđelić, Dijani Hrki, Milomiru Jaćimoviću, Miši Bačulovu, Vladimiru Štimcu i dedi Nikoli.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević danas je u Kolegijumu brutalno odgovorio Zagorki Dolovac nakon što je Vrhovno javno tužilaštvo (VJT), na čijem je ona čelu, najavilo da će podneti tužbe protiv Informera i Kurira.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Na društvenim mrežama osvanuo je video iz Novog Sada, na kojem prolaznici ne obraćaju mnogo pažnje na saobraćaj i šetaju pravo po sredini ulice, tik pored automobila.
Baranin Vladimir Ulama (38) visokorangirani pripadnik "škaljarskog klana" i jedan od glavnih saradnika pokojnog vođe barskog ogranka te kriminalne grupe, Mileta Radulovića Kapetana, uhapšen je juče na Dorćolu u Beogradu.
Nenad Alajbegović Alibeg, nekadašnji vođa Partizanove navijačke grupe Zabranjeni, sinoć je po ko zna koji put izbegao kišu metaka, kada je napadač, za kojim se traga, ušao u poznati restoran na Novom Beogradu i teško ranio N. K. (30), sa kojim je Alibeg sedeo!
Natali Rej (56) iz britanskog Herne Beja suočava se s višedecenijskom zatvorskom kaznom u SAD zbog krađe šest boca luksuznog vina Domaine de la Romanée-Conti, vrednog oko 42.000 dolara.
Špansko ministarstvo poljoprivrede saopštilo je danas da se istražuje da li je epidemija svinjske kuge, koja se nedavno pojavila u regionu Barselone, mogla biti izazvana curenjem virusa iz laboratorije.
Glumica Slađana Zrnić kaže da joj nije bilo prijatno kada je tokom snimanja serije "Tvrđava" gledala vojnike, uniforme i puške jer je vratilo u period devedesetih kada je prisustvovala pogromu Srba iz Hrvatske.
Reper Šon Didi Kombs poznatiji kao Paf Dedi pobesne je zbog dokumentarca o njemu koji je njegov kolega 50 cent producirao za platformu Netfliks zbog čega mu je poslao bizaran poklon.
Glumac Miodrag Radonjić kaže da je tokom devedesetih godina kada je na prostorima bivše Jugoslavije buktao rat bio dete i da mladi kroz seriju "Tvrđava" treba da shvate da život može da se okrene preko noći.
Posne pihtije su tradicionalno jelo koje se najčešće priprema tokom posta ili kada želimo laganiju, ali i dalje bogatu i ukusnu varijantu klasičnih pihtija.
Tatjana, majka učesnika "Elite 9" Uroša Stanića, progovorila je o odnosima u porodici, ističući da je godinama bila između sina i supruga tokom njihovih sukoba.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar