ORLOVI NAPOKON STIGLI U GDANJSK! Odbojkaši posle problema na AERODROMU odradili i prvi trening!
Podeli vest
Muška odbojkaška reprezentacija Srbije odradila je danas trening u Gdanjsku, gde će od srede do nedelje igrati utakmice treće sedmice Lige nacija
Prvi meč u Gdanjsku, Srbija će odigrati u sredu protiv Poljske. Odbojkaši Srbije će potom u petak igrati protiv Italije, u subotu protiv Irana, a u nedelju protiv Kine. Orlovi su u Gdanjsk doputovali u nedelju uveče, a put od Beograda preko Minhena je protekao uz dosta problema, saopštio je danas Odbojkaški savez Srbije.
Mladi srpski teniser Hamad Međedović osvojio je prvu ATP titulu u karijeri, jer je u finalu turnira u Lidenšajmu bio bolji od Kineza Žižen Žanga rezultatom 2:0 (po setovima 6:1, 6:2)
03.07.2022
16:12
Savez je naveo da su "zbog velikog propusta Lufthanze i kasnog dolaska aviona iz Minhena za Beograd, odbojkaši Srbije kasnili već pri poletanju za Minhen sa aerodroma 'Nikola Tesla'.
- Kratak vremenski period između sletanja na aerodrom u Minhenu i poletanja za Poljsku, uslovili su jurnjavu odbojkaša Srbije po hodnicima aerodroma 'Franc Jozef Štraus', a na kraju i pravu dramu na samoj pisti, pred ulazak u avion, koji je već bio spreman za poletanje - naveo je Savez.
Foto: OSS
Preduga pasoška kontrola dodatno je, kako se navodi, uticala na kašnjenje sedmorice igrača i članova stručnog štaba na "gejt".
- Kada je ostatak tima, koji je uspeo nekako da stigne do aviona, shvatio da pilot neće da sačeka njihove drugove, odbili su da uđu u letelicu - saopštio je Savez.
Usledili su, kako se navodi, pregovori selektora Igora Kolakovića i kapetana aviona koji je na kraju "naredio povratak osoblja Lufthanze na 'gejt', a onda i dolazak sedmorice članova odbojkaške reprezentacije Srbije".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Mladi srpski teniser Hamad Međedović osvojio je prvu ATP titulu u karijeri, jer je u finalu turnira u Lidenšajmu bio bolji od Kineza Žižen Žanga rezultatom 2:0 (po setovima 6:1, 6:2)
Prvi primerci zvaničnog kalendara za 2026. sa fotografijama ruskog predsednika Vladimira Putina razgrabljeni su u Moskvi, pa su trgovci morali da poručuju još.
Prava drama odigrava se u Crnoj Gori gde je policija počela da hapsi demonstrante koji protestuju zbog izgradnje postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda.
Napadi na predsednika Vučića postali su sastavni deo taktike opozicije - napadaju ga za sve, od toga da "ne ume da hoda", do tragedija na koje predsednik, objektivno, ne može da ima uticaj.
Dečak (13) je juče ozbiljno povređen dok je koristio pirotehniku, pri čemu je zadobio teške povrede dva prsta i zadržan je na lečenju u bolnici u Splitu.
Nakon gotovo šezdeset godina provedenih na prvim linijama svetskih sukoba, od hladnoratovskih napetosti do pada Berlinskog zida, legendarni BBC-jev urednik za međunarodne odnose Džon Simpson iznosi zabrinjavajuće upozorenje.
Grad Reni u Odeskoj oblasti ostao je bez zaliha hrane zbog blokade puteva od strane ukrajinskih oružanih snaga, rekao je izvor iz snaga bezbednosti za RIA Novosti.
Aniko Orban, supruga mađarskog premijera Viktora Orbana, nekada politički aktivna u stranci Fides, danas je posvećena porodici, kulinarstvu i humanitarnom radu. Sa suprugom ima petoro dece, a njihova ljubavna priča traje još od studentskih dana.
Advokat Marka Perkovića Tompsona, Andro Marijanović, najavio je podnošenje krivičnih prijava protiv gradonačelnika Zagreba Tomislava Tomaševića i direktora Arene Zagreb Sretana Šarića zbog uskraćivanja dozvole za održavanje drugog koncerta u Areni.
Već prvog dana Nove 2026. godine, 1. januara od 20 časova, publiku u Beogradu očekuje Novogodišnji koncert Srpske filharmonije, koji će u velikoj dvorani Sava centra predvoditi maestro Bojan Suđić.
Zbog bučnih vatrometa i petardi, životinje proživljavaju strah i traumu, a to može da im oštetiti sluh i izazove srčani udar. Evo kako da zaštitite svoje ljubimce.
Teška respiratorna insuficijencija, od koje je umrla i Brižit Bardo, je stanje u kojem pluća više ne mogu da obezbede dovoljno kiseonika organizmu i predstavlja jedno od najopasnijih hitnih medicinskih stanja.
Influenseri Marko Miljković i Luna Đogani poslednjih dana suočili su se sa nizom životnih poteškoća, zbog kojih se Đoganijeva u jednom momentu i rasplakala.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar