CRNA GORA  UBEDLJIVO SAVLADALA SRBIJU! "Delfini" neprepoznatljivi, totalna dominacija "ajkula"

beta

Ostali sportovi

CRNA GORA UBEDLJIVO SAVLADALA SRBIJU! "Delfini" neprepoznatljivi, totalna dominacija "ajkula"

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore savladala je Srbiju rezultatom 16:8 u prvom meču grupne faze Svetske lige

Bio je ovo jako mlak nastup naših reprezentativac, Crna Gora je od samog starta nametnula svoj ritam i stigla do ubedljive pobede.

Srbija ni u jednom momentu ovog  meča nije imala prednost na utakmici. Dva puta su u prvoj četvrtini stigli do izjednačenja, ali nisu uspeli da preuzmu incijativu.

Prva četvrtina je završila rezultatom 3:3, a zatim je usledila totalna dominacija Crne Gore koja je drugu četvrtinu dobila rezultatom 5:0.

U trećoj četvrtini, živnuli su "delfini", ipak ni tu četvrtinu nisu uspeli da dobiju jer je Crna Gora postigla tri gola, a naši reprezentativci dva.

U poslednjoj je već bilo jasno da nije moguća da Srbija dođe do preokreta, Crna Gora je održala svoju prednost i u konačnici slavila sa 16:8.

Srbija sutra izlazli na megdan Španiji, dok će "ajkule" igrati protiv Španije.

Srbija-Crna Gora 8:16 (3:3, 0:5,2:3,3:5)

Srbija: Risitčević, Bulajić, Drašović, Pjevančić, Vučićnić, Drašović, Lukić, Vico, Velkić, Gavrilović, Subotić, Stojanović, Martinović, Radulović, Milojević, Branković

Crna Gora: Lazović, Mršić, Vučurović, Averka, Čuičković, Popadić, Radović, Đurđević, Perković, Banićević, Matković, Tešanović

POSLEDNJA ČETVRTINA:

8. minut - Čučković pogađa za 7:16, zatim gol Srbije 8:16

7. minut - Precizan Stefan Vidović (7:15)

5. minut - Vasilije Martinović smanjuje prednost Crne Gore (7:14)

4. minut - Potpuno bezidejna Srbija, Crna Gora koristi za novi pogodak (6:14)

2. minut - Precizan Popadić 6:13

1.minut - Konstantin Averka precizan za 6:12

TREĆA ČETVRTINA:

8. minut - Smanjuje prednost Đorđe Vučinić (6:10). S druge strane Đurđić pogađa (6:11)

7. minut - Postiže gol Lukić (5:10)

5. minut - Srbija u teškoj situaciji, novi gol Crne Gore

4. minut - Pogađa Mršić sa peterca (4:9)

3. minut - Pogađa Branković za 4:8

1. minut - Isključen je naš vaterpolista Lukić zbog duela sa Spajićem

DRUGA ČETVRTINA:

8. minut - Potpuna dominacija Crne Gore (3.6), a zatim još jedan pogodak, ovaj put je bio precizan Mršić. Novi pogodak Crne Gore (3:8)

7. minut - Povećava prednost Crna Gora (3:5)

6. minut - Vučinić pogađa prečku, Crna Gora čuva rezultat (3:4)

4. minut - Brani Tešanović šut Stojanovića

3. minut - Dobra reakcija  naše odbrane

2. minut - Đurđić precizan sa linije pet metara, Crna Gora ponovo ima prednost (2:3)

PRVA ČETVRTINA:

8. minut - Precizan Radulović za izjednačenje (3:3)

7. minut - Novi pogodak za Srbiju 2:3

6. minut - Konstantin Averka precizan za 1:3

5. minut - Vasilije Martinović smanjuje prednost Crne Gore (1:2)

4. minut - Novi gol za Crnu Goru. Bogdan Đurđić je povećao prednost (0:2)

3. minut - Crna Gora vodi, strelac Konstantin Averka

1. minut - Utakmica je počela. Crna Gora ima prvi napad

17.30 - Vaterpolo reprezentacija Srbije igra utakmicu Svetske lige protiv Crne Gore.