• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

13.11.2022

11:50

ŠPANCI, SVAKA ČAST! Oduševili su Srbe, bokserima iz lažne države odbili vize!

reuters

Ostali sportovi

ŠPANCI, SVAKA ČAST! Oduševili su Srbe, bokserima iz lažne države odbili vize!

Podeli vest

Bokserskoj reprezentaciji takozvanog Kosova odbijene su vize za učešće na Svetskom prvenstvu koje će biti održano u Španiji

Svetsko prvenstvo u boksu za mlade počinje naredne nedelje i traje sve do 26. novembra. Prvenstvo će biti održano u gradu La Nucía, u Španiji, koja ne priznaje jednostrano proglašenu nezavisnost Kosovo.

Iz Saveza lažne države saopštili su ranije ove nedelje da su se za učešće prijavili na vreme i ujedno podneli zahtev za vize u Skoplju u Severnoj Makedoniji, prenosi Košev.

Tim samoproklamovane države se prijavio za učešće na šampionatu i podneo je zahtev za vize za boksere Tauljanta Jakupija, Donata Sijlu i trenera Besima Brahimija, kao i međunarodnog sudiju Ljatifa Demolija. Međutim, kako navode, 10. novembra su dobili negativan odgovor iz španske ambasade.

Iz Bokserskog saveza su naveli da je za njih ta odluka neprihvatljiva, jer smatraju da politika ne treba da sprečava sportiste da učestvuju na takmičenju.

Bonus video



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Tvrdili da ne sme? Vučić jednim potezom srušio laži blokadera
Politika

Tvrdili da ne sme? Vučić jednim potezom srušio laži blokadera

Na društvenim mrežama pojavio se snimak i komentar koji razotkrivaju, kako se navodi, još jedan primer političkih manipulacija i pogrešnih procena onih koji danima šire tvrdnje da predsednik Srbije Aleksandar Vučić navodno "ne sme" ili "ne može" da potpiše određene zakone.

31.01.2026

21:05

Exatlon

TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!
Live TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!

Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.

31.01.2026

12:15

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set