• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: A.K.

10.11.2024

08:15

Ko je ubio Murata? Srpski rukometaši hit na društvenim mrežama (VIDEO)

printscreen/balkanhandball

Ostali sportovi

Ko je ubio Murata? Srpski rukometaši hit na društvenim mrežama (VIDEO)

Podeli vest

Snimak pozdrava rukometaša Obilića "Ko je ubio Murata?" ekspresno je postao viralan na društvenim mrežama.

Rukometaši Obilića su originalnim timskim pozdravom oduševili su ljubitelje sporta u Srbiji. Na društvenim mrežama pojavio se snimak sa jednog tajm-auta.

Kapiten rukometaš beogradskog tima je zagrmeo: "Ko je ubio Murata?".  Usledio je gromoglasan odgovor: "Obilić!" 

Pogledajte zašto je pomenuti snimak postao popularan na društvenim mrežama.

 

 

 

Rukometaši Obilića su u Superligi Srbije na pretposlednjem mestu sa svega tri osvojena boda. Na osam odigranih mečeva zabeležili su jednu pobedu, remi i čak šest poraza.

Komšijama u Hrvatskoj nije promakao pozdrav naših rukometaša.

 "Prisećaju se svog junaka Miloša Obilića koji je u mitu o Kosovskom boju uspeo da ubije sultana Murata. O tome ne postoji nijedan pisani trag ni dokument. Sve što se zna o srpskom junaku Milošu Obiliću je plod narodnih priča i usmene predaje", piše u svom tekstu portal "Indeks".

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)
Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)

Više јavno tužilaštvo u Pančevu јe danas donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenih državljana Kine L.X.G. (41), C.J.L. (38), oboјe bez priјavljenog boravišta u Republici Srbiјi, i W.T. (43), sa boravištem u Dolovu, zbog postoјanja osnova sumnje da su kao saizvršioci izvršili krivično delo otmica, a osumnjičeni W.T. i dva krivična dela silovanje.

06.12.2025

17:22

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set