• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: M. Z.

09.04.2025

13:02

Jasno je da se ne vraća u Partizan! Arijaga dobija ugovor u Španiji do 2029.

Starsportphoto

Partizan

Jasno je da se ne vraća u Partizan! Arijaga dobija ugovor u Španiji do 2029.

Podeli vest

Fudbaler Partizana na pozajmici u Saragosi Kervin Arijaga (27) ispunio je očekivanja i zadovoljio prikazanim čelnike španskog kluba, koji su mu spremili ugovor do juna 2029. godine.

Bilo je jasno još u januaru da se reprezentativac Hondurasa neće vraćati u Humsku, samo je bilo pitanje da li će ostati u Saragosi ili će biti prosleđen u neki drugi klub.

Međutim, Arijaga je očigledno prošao test u drugoligašu, gde je pokrivao pozicije štopera i zadnjeg veznog. Član Segunde je u ugovoru sa crno-belima imao klauzulu da ga otkupi na leto za 600.000 evra i prema najavama koje stižu sa Pirineja to će se i dogoditi.

Naime, ugledni list "Marka" piše da će sav posao biti obavljen u narednih nekoliko dana, kao i da će Kervin staviti paraf na četvorogodišnju vernost. Tako će i ubuduće biti saigrač sa Samedom Baždarom, ofanzivcem koji je ponikao i afirmisao se upravo u Partizanu.

Podsetimo, bivši prvotimac američke Minesote je u tabor "parnog valjka" stigao u julu 2024, kao želja tadašnjeg trenera Aleksandra Stanojevića. Odigrao je 21 utakmicu i upisao dve asistencije, ali je u finišu prvog dela sezone ušao u sukob sa privremenim kormilarom Markom Jovanovićem, kada je pokazao visok stepen nediscipline.

Zbog toga su se čelnici crno-belih odlučili za rastanak sa Arijagom, koji je za šest meseci u Saragosi upisao 11 nastupa.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Veoma čudno! Cure detalji stravične nesreće u Španiji - sve je bilo skoro renovirano, nikome nije jasno kako je voz iskočio iz šina
MISTERIJA

Veoma čudno! Cure detalji stravične nesreće u Španiji - sve je bilo skoro renovirano, nikome nije jasno kako je voz iskočio iz šina

Španski ministar saobraćaja Oskar Puente izjavio je da je železnička nesreća kod Adamuza, u kojoj je poginulo najmanje 39 ljudi, krajnje neobična jer se dogodila na ravnom delu pruge koji je nedavno renoviran, kao i da je prvi voz koji je iskočio iz šina bio star svega nekoliko godina. Ovakvom izjavom ministar je stavio tačku na celu situaciju, nema protesta, krvavih šaka i pokušaja obojene revolucije.

19.01.2026

09:40

Exatlon

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set