• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: J.J.

08.08.2025

07:40

Penal ili ne? Svi bruje o spornoj situaciji na meču Partizana i Hibernijana (VIDEO)

Printscreen You Tube

Partizan

Penal ili ne? Svi bruje o spornoj situaciji na meču Partizana i Hibernijana (VIDEO)

U 67. minutu meča Partizan – Hibernijan, sudija Faruđa dosudio penal posle VAR intervencije zbog duela Simića i Bouvija u šesnaestercu.

Prvi meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija između Partizana i Hibernijana obeležila je sporna situacija iz 67. minuta, kada je pri rezultatu 0:1 glavni arbitar Filip Faruđa dosudio jedanaesterac za goste iz Škotske.

Nakon što je dobio poziv iz VAR sobe od engleskog arbitra Krisa Kavana, Faruđa je pogledao snimak kontakta između Nikole Simića i Kirona Bouvija u kaznenom prostoru crno-belih.

U toj situaciji Simić je rukama obgrlio protivničkog igrača, a Bojvi je pao posle kontakta koji je ocenjen kao prekršaj.

Sudija sa Malte nije dugo zadržavao pogled na ekranu i odmah nakon pregleda pokazao je na belu tačku.

Martin Bojl je preuzeo odgovornost, šutirao po sredini gola i savladao Marka Miloševića, koji se bacio udesno. Tim pogotkom Hibernijan je poveo sa 2:0 u Humskoj.

Pre početka utakmice, na terenu su zajedno izašli sportski direktor Partizana Predrag Mijatović i trener Srđan Blagojević. Tom prilikom su vodili razgovor uz osmehe, dok su tribine stadiona bile ispunjene.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Otkrivamo: On je glavni kandidat za blokadersku listu u Kragujevcu - propali sindikalac se plaši poziva u vojsku, a evo šta traži
Politika

Otkrivamo: On je glavni kandidat za blokadersku listu u Kragujevcu - propali sindikalac se plaši poziva u vojsku, a evo šta traži

Šokantni detalji sa tajnog sastanka kragujevačkih blokadera i njihovih kandidata za blokadersku listu odjeknuli su u srpskoj javnosti poput do sada neviđenog skandala, s obzirom na to da su u potpunosti ogolili pravo lice i skrivene namere blokaderskog pokreta, a koje su do sada blokaderi svim silama pokušavali da sakriju od srpske javnosti.

16.07.2026

09:46

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set