BIĆE OGROMAN PRITISAK! Milošević se oglasio prvi put posle finala Kupa, pričao je i o otkazu!
Podeli vest
Trener Partizana Savo Milošević oglasio se prvi put posle poraza od Vojvodine u finalu Kupa Srbije. Pominjao je čak i odlazak sa klupe crno-belih
- Ja sa moje strane mogu da kažem da imam energiju da radim, jer tek sada imam adekvatan tim. Ali sigurno da ću imati ogroman pritisak i od strane medija i navijača, jer smo ovako završili sezonu - rekao je Milošević.
Trener fudbalera Partizan Savo Milosević izjavio je da mu je drago što je legendarni kapiten Saša Ilić bio na stadionu u Humskoj na meču protiv Mladosti, kao i da je podrška takvog čoveka uvek dobrodošla
02.06.2020
15:07
Nastavio je u istom ritmu.
- Ja se ni jednog momenta neću voditi ličnim interesom, već samo interesom Partizana. Na sve funkcije u savezu sam dao otkaz, ako procenim da nije dobro za klub, to će biti slučaj i u Partizanu. Ali osećam da imam energiju i da možemo da napravimo nešto dobro - rekao je Milošević.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Slab si ti trener, prijatelju moj. Nisi za velike rezultate. Poraz protiv AZ , a u obe utakmice imamo igraca vise, ne mogu ti oprostiti. Protiv Vojvodine pocinjes sa 6. odbrambenih igraca..??? Pa, nisi protiv R.Madrida igrao...Jednostavno nemas ti materijal za ovaj posao. Bolje je da sam odes, nego da te oteraju.
Trener fudbalera Partizan Savo Milosević izjavio je da mu je drago što je legendarni kapiten Saša Ilić bio na stadionu u Humskoj na meču protiv Mladosti, kao i da je podrška takvog čoveka uvek dobrodošla
Iran je, zahvaljujući privremenom ublažavanju američkih sankcija, mogao da zaradi oko 14 milijardi dolara od izvoza nafte, izjavio je novinar Aksiosa Barak Ravid.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević obelodanio je da se trenutno u "Beogradskoj areni" nalazi više od 30.000 ljudi koji su tamo došli da prisustvuju mitingu Srpske napredne stranke (SNS), ali i kako bi podržali predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…
Roditelji koji brinu o deci sa invaliditetom ili teškim zdravstvenim problemima dobiće mesečnu naknadu od 65.000 dinara, a za svaki mesec brige biće im priznat radni staž.
U toku je Vaskršnji post, a mnogim vernicima se desi da slučajno pojedu komad mrsne hrane. Nakon toga, nailazi se na dilemu, šta je pravilno da urade ukoliko se slučajno omrse.
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede donelo je Pravilnik o izmeni Pravilnika o načinu ostvarivanja prava na osnovne podsticaje u biljnoj proizvodnji, koji donosi olakšice za poljoprivrednike.
U Zdravčićima, na lokalnom putu kroz sela između Užica i Požege, nešto posle 16 sati došlo je do saobraćajne nezgode u kojoj su učestvovali motor i automobil.
Oko 21 sat u Ulici Džona Kenedija u beogradskom naselju Zemun ranjen je Vojin L. (38), odranije poznat istražnim organima. Naime, on je 2022. godine uhapšen u spektakularnoj akciji u okviru koje je lišena slobode čitava kriminalna grupa čiji je deo bio i on.
U izraelskim medijima sve češće se pojavljuju pozivi na aneksiju i naseljavanje juga Libana duž reke Litani, uz obrazloženje da je to jedini način da se spreči povratak Hezbolaha u pograničnu zonu.
Predsednik SAD Donald Tramp je zemljama Persijskog zaliva ispostavio finansijski račun vredan više hiljada milijardi dolara u kontekstu sukoba sa Iranom.
Napad na britansku bazu u Indijskom okeanu, koju koriste američke vazduhoplovne snage, pokazao je stvarni vojni potencijal Irana, izjavio je irski novinar Čej Bous, ocenjujući da je reč o značajnoj demonstraciji sile uprkos dugogodišnjim sankcijama.
Tema crnih odnosno velikih boginja (variola vera) tokom vladavine Katarine Velike predstavlja jedan od najfascinantnijih spojeva medicine, hrabrosti i političke propagande u 18. veku.
Voleli ga ili ne, celulit je prirodna pojava za koju su nas ubedili da je nepoželjna, a mi vam donosimo pet manje poznatih činjenica o tome i kako ga se rešiti.
Bivša učesnica "Elite" Anđela Đuričić navodno je uvećala poprsje silikonskim implantima, tvrde njeni fanovi na TikToku nakon što je objavila novi snimak na ovoj društvenoj mreži.
Bivši rijaliti učesnik Kristijan Golubović otkrio jeda će istetovirati portret predsednika Srbije Aleksandra Vučića, a sada je objavio i kako će to izgledati.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar