• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

16.10.2020

10:56

BACIO GROBARE U TRANS! Može da me ubedi da GLAVOM MOGU DA RAZBIJEM ZID!

Partizan

BACIO GROBARE U TRANS! Može da me ubedi da GLAVOM MOGU DA RAZBIJEM ZID!

Podeli vest

Na golu Parizana za meč sa Crvenom zvezdom u Husmoj (nedelja, 17.00, Arena 1) bez dileme će biti Vladimir Stojković

Stanojević i Stojković pre deceniju autorizovali su zlatan period crno-belih u nadaleko čuvenom komšijskom okršaju.

Ne bi trebalo da čudi što Partizanov komandant veruje da će kapiten u nedelju protiv crveno-belih ponovo da "spusti roletnu”

- Crvena zvezda sad igra drugačije, Deki Stanković insistira na šutevima iz svih pozicija. Maltene, ne gledaju, kad god se stvori situacija – udarac! Stojke će da ima više posla nego ranije, međutim, poseduje iskustvo, energiju... Znate šta mi se najviše sviđa kod njega? Ništa ne može da ga poremeti, samo ojača! E, zbog toga mi je žao što neće da budu i protivnički navijači... Jednostavno, takav je, dogodi li mu se loša intervencija, odmah prebrodi - kazao je Aleksandar Stanojević.

Foto: Starsportphoto

 

- Ako postoji trener sposoban da me ubedi da glavom mogu da razbijem i zid, to je Aleksandar Stanojević – poručio je za Žurnal Vladimir Stojković, očigledno, najlepših sećanja na period premijerne saradnje: septembar 2010 – januar 2012.

Podsetimo, Parni valjak ih je sa Stanojevićem na klupi i Stojkovićem na crti ostvario tri u prvenstvu (139, 140, 141. derbi), da uspeh bude veći – iz isto toliko izlazaka na crtu komšijama i, uz dodatni podvig, bez primljenog gola (1:0, 1:0 i 2:0).

Bonus video



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Patrijarh Porfirije izazvao zemljotres među Albancima: Poslao desetak pisama svetskim zvaničnicima - jedno ide u Vatikan!
Politika

Patrijarh Porfirije izazvao zemljotres među Albancima: Poslao desetak pisama svetskim zvaničnicima - jedno ide u Vatikan!

Pismo koje je papi Lavu XIV uputio srpski patrijarh Porfirije uoči početka primene kosovskog Zakona o strancima, ukazujući da će njegova primena, kakva je bila najavljivana, ugroziti opstanak srpskog naroda i pravoslavnih svetinja na Kosmetu, prema oceni srpskih istoričara, sagovornika Kosovo onlajna, logičan je potez imajući u vidu da Vatikan ne priznaje tzv. Kosovo i da je odigrao pozitivnu ulogu prilikom pokušaja "Kosova" da bude primljeno u Unesko.

20.03.2026

07:15

TV

Tramp odlazi u novembru
Live TV

Tramp odlazi u novembru

Dejan Jelača, glumac gostujući u Info jutru komentarisao je situaciju u Americi u kojoj živi i radi već duži niz godina.

19.03.2026

12:04

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set