Generalni direktor Partizana Miloš Vazura govorio je o prelaznom roku u Humskoj i najavio dolazak dva stranca za koje će crno-beli platiti obeštećenje
22.06.2021
11:25
- Asano ide na sud. Dosta klubova nas zove, voljni su da pregovaraju s nama, da ipak nešto plate. Napravio je veliku grešku. Žao mi je što je to uradio, slušao savete menadžera, a oni su želeli da naplate novac koji je trebalo da pripadne Partizanu. Zaigrali su se i to sad shvataju. Duboko smo ušli u jun, a on još nema klub. Svi zainteresovani su prethodno kontaktirali Partizan i polako odustaju od njega, jer im damo dokumentaciju i svataju da bi snosili posledice - rekao je Vazura.
Foto: Starsportphoto
Suđenje bi moglo da spreči eventualni transfer Japanca uz obešteenje.
- Ako bi platili transfer, a mi povukli tužbu, onda je normalno da ode kao da je i dalje tu. Ne mogu da pravdam igrača, njegov čin je sraman, ostavio je drugare i ekipu. Verovali ili ne, bio je plaćen redovno, nije imao osnova da ode i to će se na sudu dokazati. Dobro, Srbi uvek više vole da krive svoje, u ovom slučaju Partizan, a da hvale strance, koji su povukli neverovatan potez. Dokazaćemo da smo bili u pravu - rekao je Vazura.
Asano je u klub napustio početkom maja. Prethodne sezone Japanac je postigao 21 gol uz 10 asistencija, međutim klub je napustio u jeku borbi za superligaški tron i trofej u Kupu Srbije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Obaranje još jednog američkog lovca F-35 iznad Irana, ukoliko se ti navodi potvrde, moglo bi ozbiljno da promeni dosadašnju računicu Vašingtona i natera SAD da smanje broj letova i vazdušnih udara nad iranskom teritorijom.
Blokaderka sa Filozofskog fakulteta bila je jedan gostiju večerašnjeg "Utiska nedelje", a razlog za njeno predstavljanje bez imena i prezimena se graniči sa ludošću.
Advokat i poslanik SNS-a Vladimir Đukanović na Iks mreži je izjavio kako je sramno da zaposleni pljuju svog pretpostavljenog Brenta Sadlera na televiziji koja je njegova, a da se ne udostoje makar da ga pozovu da odgovori na te optužbe.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastaviće sutra konsultacije sa predstavnicima političkih stranaka, a sledeći koji su pozvani su Partija ujedinjenih penzionera, poljoprivrednika i proletera Srbije - "Solidarnost i pravda" i "Mi - glas iz naroda".
Ministar spoljnih poslova i trgovine Mađarske Peter Sijarto oglasio se nakon što je portparol ukrajinskog Ministarstva spoljnih poslova Heorhi Tihi optužio Rusiju za pokušaj diverzije na Turskom toku kod Kanjiže.
Srpski dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas, a pored najnovijih informacija i aktuelnih tema, gledaoci će moći prvi da saznaju najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Kristina Vasić.
Nova velika informativna snaga Informer televizije, Srpski dnevnik, koji od ponedeljka startuje svakog dana u 21 čas, izazvao je pravi bum na mrežama i lavinu reakcija gledalaca koji već sada poručuju da jedva čekaju premijerno izdanje.
Srpski Dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas i gledaocima Informer televizije ponudiće novo iskustvo informisanja, ali i odgovor na pitanje kako će se događaj odraziti na nas, poručila je voditeljka Emilija Savić.
Informer televizija od ponedeljka u 21 čas pokreće prvi "Srpski dnevnik", a jedna od voditeljki, Sanja Batar rekla je da gledaoce očekuje neverovatan format, jer će se pričati ono što drugi ne smeju.
Neprilagođena brzina, vožnja pod dejstvom alkohola ili droga, ometanje pažnje i agresivna vožnja spadaju među najčešće uzroke sudara, kako u Srbiji, tako i u svetu.
Uskršnja sezona uveliko je počela, a sa njom i prilika za dodatnu zaradu, koju posebno omogućavaju biznisi poput farbanja jaja, prodaje poklon paketa i košara, kao i uskršnjih poslastica
Zavojsko jezero važi za jedno od najlepših u Srbiji, a ujedno je i odličan izbor za vikend beg - ne samo zbog svoje prirodne lepote, već i zbog pristupačnih cena, jer se noćenje može pronaći već od oko 2.000 dinara.
Jedna Srpkinja nasela je na neoprostivu prevaru kada je onlajn naručila spiralne tuje, ali joj je umesto njih stiglo suvo granje upakovano u crni džak.
Profesor Džon Miršajmer ocenio je da bi potencijalni sukob Sjedinjenih Američkih Država i Izraela protiv Irana mogao doneti određene koristi pojedinim zemljama BRIKS.
Ime i prezime Điđi Hadid pojavilo se u objavljenim dokumentima povezanim sa Džefrijem Epstinom. Manekenka je odlučila da se javno oglasi i osvrne na ceo slučaj.
Serija "Katarina Velika" od ponedeljka biće emitovana u novom terminu, od 21.30 čas, razlog za to jeste nova informativna emisija na TV Informer "Srpski dnevnik", koji ćete moći da gledate u 21 čas.
Psi su naši verni pratioci, ali, kao i svi ljubimci, mogu biti podložni različitim bolestima. Ipak, postoje rase koje se odlikuju izuzetnim zdravljem, otpornošću na bolesti i visokim nivoom vitalnosti.
Pametne naočare postale su novi alat za prepisivanje na ispitima, koristeći veštačku inteligenciju za skeniranje zadataka i šaptanje tačnih odgovora putem zvučnih vibracija.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar