Fudbaleri PartizanFudbaleri Partizana savladali su Kolubaru sa 4:0 (2:0) u šestom kolu Superlige Srbije
a večeras od 21 čas gostuju Kolubari u šestom kolu Superlige Srbije
Nakon dugo godina Partizan ponovo ima rutinu pobeđivanja kada je apsolutni favorit i melje rivale od prvog do poslednjeg minuta. Tako je bilo i večeras u Lazarevcu, a crno-beli su na kraju slavili sa ubedljivih 4:0 (2:0).
Zapretio je Đuranović Nemanji Stevanoviću posle samo četiri minuta, kao da je to razbudilo izabranike Aleksandra Stanojevića i do kraja meča sve je bilo u crno-belim bojama. Uspeo je trener vicešampiona Srbije da održi svoje momke fokusirane iako sigurno da u Partizanu misle o revanšu sa Santa Klarom.
Pitanje je kako bi se odvijao meč da golman domaćina nije "kumovao" golu Aleksandra Lutovca. Nakon slobodnog udarca lopta je pogodila prečku, Stanivuković se pošteno spetljao, a Partizanov univerzalac znao je to da kazni i pogodi prvi put ove sezone mrežu protivnika.
Činilo se da će do odmora mreže mirovati, nisu srljali crno-beli, dok sa druge strane Kolubara nije imala konkretnih pokušaja, ali je usledila prava "solo-akcija" Nikole Terzića. Mladi ofanzivac Partizana je slalomom izbacio tri čuvara i poslao loptu u bliži ugao Stanivukovićevog gola.
Tek što je počelo drugo poluvreme Partizan je već vodio sa 4:0! Rikardo je dva puta bio strelac, prvi put zahvaljujući magiji Lazara Markovića, dok je drugi gol bio delo "genetike rasnog golgetera" što Gomeš svakako jeste.
Senku na pobedu Partizana baca povreda Aleksandra Lutovca sredinom prvog poluvremena! Nažalost, čini se da će Lutovac morati na nešto dužu pauzu.... Crno-beli se sada okreću revanšu sa Santa Klarom, a srpskom timu će biti potrebno da nadoknadi 1:2 iz prvog meča.
KOLUBARA - PARTIZAN 0:4 (0:2)
Strelci: Lutovac 10, Terzić 42, Rikardo 51, 56
Stadion FK Kolubara, Lazarevac Sudija: Lukić Lazar
80. minut - Probao je Filipović iz voleja sa distance, ali je lopta ponovo proletela pored Stevanovićevog gola.
72. minut - Dobra šansa za Holendera, ali je Mađar šutirao preko gola!
69. minut - Totalno je opao ritam meča nakon četvrtog gola Partizana! Čini se da crno-beli pokušavaju da izbegnu eventualnu povredu, dok se Kolubara predala - 0:4!
62. minut - Nova ozbiljna kontar Partizana, Holender je povukao sa svoje polovine, ali je Bakić uspeo da se vrati i sam otkloni opasnost! Visi i "petarda" u vazduhu
56. minut - GOOOOOOOOOL - Ponovo Rikardo! Sve je gotovo u Lazarevcu, još jedna rutinska egzekucija za napadača Partizana! Kolubari preti totalni brodolom - 0:4! Stigla je lopta do Gomeša kroz sredinu, pravi zicer!
51. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sjajna akcija, Suma do Rikarda i sada je suštinski sve rešeno. Novom pogotku Rikarda kumovala je asistencija Lazara Markovića - 0:3!
49. minut - Prekršaj Marjanovića nad Živkovićem, imaće Partizan šansu iz prekida. Jojić je ponovo izveo slobodan udarac, ali mnogo bolja reakcija Stanivukovića - 0:2!
46. minut - Počelo je drugo poluvreme!
Prvo poluvreme:
45. minut - Poluvreme!
42. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Prvi gol u dresu Partizana za mladog fudbalera Partizana Nikolu Terzića! Slalom brzonogog ofanzivca i šut u bliži ugao - 0:2!
11. minut - GOOOOOOOOOOOL! Vodi Partizan golom Aleksandra Lutovca nakon nespretne reakcije golmana Stanivukovića - 0:1! Miloš Jojić je izveo slobodan udarac, lopta je pogodila prečku, a potom je Lutovac glavom ugurao u gol.
9. minut - Hrabra igra Kolubare na startu meča, za sada Partizan ne uspeva da uspostavi svoj ritam u Lazarevcu!
4. minut - Preti Kolubara posle samo tri minuta, prošao je Đurešvić dobro po levoj strani i šutirao u bliži ugao, ali je lopta pogodila spoljnu stranu mreže - 0:0!
1. minut - Utakmica je počela!
20:00 - Dobro došli na lajv prenos utakmice šestog kola Superlige Srbije između Kolubare i Partizana. Sve detalje sa ovog meča možete pratiti uz portal Informer.rs!
Fudbaleri Partizana savladali su Novi Pazar sa 4:1 (1:0) u meču četvrtog kola Superlige Srbije, koji je sredinom drugog poluvremena prekinut nakon skandiranja gostujućih navijača Ratku Mladiću
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
milan
pre 4 godine
Шта сте се ви новинари напаалили ко млади м.....јаку су екипу победили ма моћну екипу звану колубара.има санта да их к......избациће их.шта се палите
Fudbaleri Partizana savladali su Novi Pazar sa 4:1 (1:0) u meču četvrtog kola Superlige Srbije, koji je sredinom drugog poluvremena prekinut nakon skandiranja gostujućih navijača Ratku Mladiću
Nije mogao da ustane, ali je prislonio usne na Pojas, za mene je to bio najsvetiji poljubac na svetu. Ovako svoju ispovest započinje majka koja je dovela svog nepokretnog sina da se pokloni svetinji.
U Palati Srbija održan je sastanak predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednika Evropskog saveta Antonija Košte koji boravi u radnoj poseti Srbiji. Nakon sastanka usledilo je obraćanje medijima.
Blokaderi već nedeljama, ako ne i mesecima, guraju narativ da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u potpunosti izolovan od Evropske unije i njenih zvaničnika, međutim, večerašnje fotografije iz Tivta ih u potpunosti demantuju.
Predsednik skupštinskog Odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovan Drecun ocenio je danas da bezbednosni aparat u Crnoj Gori nema dovoljan kapacitet koji bi mogao da garantuje maksimalnu bezbednost predsednika Srbije Aleksandra Vučića tokom boravka u Tivtu, gde učestvuje na Samitu EU - Zapadni Balkan.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković pozvao je interno raseljena lica na tribini u Nišu da izađu na izbore na Kosovu i Metohiji 7. juna i glasaju za Srpsku listu, ocenivši da je ona jedini garant očuvanja srpskih nacionalnih interesa.
Potpredsednica Srpske radikalne stranke Vjerica Radeta gostujući u Info jutru komentarisala je bezbednosnu pretnju predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u Crnog Gori.
Veliki broj vernika i danas pristiže ispred Hrama Svetog Save kako bi se poklonio Pojasu Presvete Bogorodice. Kolone se formiraju tokom celog dana, a na ulazak se čeka i više od 10 sati, zbog čega je bilo i nekoliko incidenata.
Generalni sekretar Ujedinjenih nacija Antonio Gutereš osudio je danas ubistvo starijeg vodnika Milovana Jovanovića, pripadnika Vojske Srbije angažovanog u mirovnoj misiji Ujedinjenih nacija u Libanu (UNIFIL).
Na društvenoj mreži Reddit nedavno se povela zanimljiva rasprava koja je otvorila pitanje koliko su se životne navike i standardi promenili u odnosu na vreme naših roditelja.
Građani koji su pretrpeli štetu usled obilnih snežnih padavina u januaru 2026. godine dobiće pomoć u vidu malih kućnih aparata i bele tehnike, na osnovu odluke koju je danas usvojila Vlada Srbije.
Ubistva Živka Bakića u Sopotu i Milana Stokovića u blizini Požarevca deo su delovanja iste, surovo organizovane kriminalne grupe koja je imala jasnu hijerarhiju, preciznu podelu uloga i sistem komunikacije putem kriptovanih aplikacija.
Pravo policijsko opsadno stanje danas je zabeleženo u novopazarskom prigradskom naselju Požega, gde su pripadnici Specijalne antiterorističke jedinice (SAJ) sproveli veliku akciju hapšenja i pretresa kuće E. Dž.
Bivši načelnik beogradske policije Veselin Milić, kada je saznao za događaj u restoranu "27", nakon što je stigao kući, obrisao je istoriju telefonskih komunikacija sa Bajom i Bosketom, saznaje Informer iz dobro obaveštenih izvora.
Pripadnik "škaljarskog klana" Ilija Ivanović (26) juče je izručen iz Španije u Crnu Goru, a povezuju sa ubistvima Andrije Gazivode, koji je bio blizak "kavačkom klanu", i Petra Muhadinovića na Cetinju 2020.
Američki predsednik Donald Tramp se oglasio povodom otvorenog pisma koje je predsednik Ukrajine Volodimr Zelenski uputio predsedniku Rusije Vldimiru Putinu.
Britanska policija uhapsila je 21-godišnjeg saudijskog državljanina, koji je osumnjičen da je samostrelom pokušao da ubije muškarca u krugu Univerziteta u Sariju, a povređeni muškarac se nalazi u teškom stanju, preneli su danas britanski mediji.
Tokom konferencije za medije, ruski predsednik Vladimir Putin suočio se sa direktnim pitanjem zapadnog dopisnika o dužini njegove vladavine i planovima za ostanak na vlasti u narednoj deceniji.
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
Pravilno okopavanje paprike je jedan od najvažnijih poslova u bašti, jer u velikoj meri odlučuje o uspehu roda. Ključno je da se ne radi nasumično, već u tačno određenim fazama razvoja biljke.
Najnovija istraživanja pokazuju da redovno konzumiranje svežeg soka od narandže može značajno da doprinese smanjenju rizika od srčanih oboljenja, uključujući infarkt i moždani udar.
Veterinar Amir Anvari, koga na TikToku prati milion ljudi, podelio je tri jednostavna saveta kojima vlasnici pasa mogu pomoći svojim ljubimcima da žive duže.
Pevačica Aleksandra Mladenović šokirana je ponašanjem pojedinih kolega, koji su tešku situaciju kroz koju prolazi pevačica Mina Kostić iskoristili za sprdnju i šalu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar