• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Beta

02.02.2022

22:49

GROBARI, SVI NA BLAGAJNE! Partizan pušta u prodaju ulaznice za meč sa Spartom

Starsportphoto

Partizan

GROBARI, SVI NA BLAGAJNE! Partizan pušta u prodaju ulaznice za meč sa Spartom

Podeli vest

Prodaja ulaznica za revanš meč plej-ofa Lige konferencija između fudbalera Partizana i Sparte iz Praga počeće u četvrtak, preneo je sajt beogradskog kluba

Duel dva kluba biće odigran 24. februara od 18.45, a ulaznice će moći da se kupe preko prodajnih kanala Tiketlajna i na blagajni stadiona Partizana.

Cene ulaznica kreću se od 1.200 dinara za jug i sever, do 10.000 za lože zapad.

U prodaji će se zbog pandemije korona virusa naći ograničen broj ulaznica.

Pravo preče kupovine imaće vlasnici sezonskih ulaznica, kao i paketa za grupnu fazu Lige konferencija, koji prilikom kupovine ostvaruju popust od 20 odsto.

Prvi meč dva kluba igra se u Pragu, 17. februara, u 21.00.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Nebojša Bakarec: Vučič razobličio Minhauzenovske laži NovaS i blokadera FTN!
Kolumne

Nebojša Bakarec: Vučič razobličio Minhauzenovske laži NovaS i blokadera FTN!

U pokušaju da prikriju svoj poraz u svih 10 opština gde su 29.3.2026. bili lokalni izbori, blokaderi FTN i NovaS, su u tekstu NovaS, od 6.4.2026. godine, u 6 opština morali da prikažu drastične laži, upoređujući rezultate SNS 2022. i 2026. godine, gde su rezultatima SNS iz 2022., dodavali rezultate opozicionih stranaka Dveri, SDS (Tadić), Zavetnika, Zdrave Srbije i Vlaškog Mosta. U tri opštine su posegli za manjim obmanama, kada su rezultatima SNS iz 2022., dodavali rezultate SPS, JS, SRS itd. Konačno, potpuno su prevarantski prikrili rezultate izbora u opštini Kladovo, gde su doživeli najveći brodolom.

08.04.2026

20:31

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set