29.07.2022

18:00

OVO JE VEĆ OZBILJAN PROBLEM! Novi pazar savladao neprepoznatljivi Partizan, crno-beli brod TONE SVE DUBLJE!

Fudbaleri Partizana izgubili su od Novog Pazara na gostujućem terenu rezultatom 1:0 u meču 4. kola Superlige Srbije

Stvarali su prilike na početku meča crno-beli, ipak nije bilo prave realizacije sa njihove strane.

U 18. minut meča posle duela sa Ljubomirom Fejsom,  pao je Majdevac, ali glavni arbitar nije dosudio penal, ipak dva minuta kasnije isti igrač je imao duel sa Saničaninom, te je sudija pokazao na belu tačku, dok je Saničan dobio crveni karton.

Odgovornosti se prihvatio Mijović, koji je sigurno šutirao i penal i doneo prednost za domaći tim.
Do kraja prvog poluvremena, Partizan je imao nekoliko šansi, ali uspeli su svoj gol da odbrane igrači Novog Pazara.

Domaći tim je bio dosta bolji u drugom poluvremenu, već u 52. minutu petom je zapretio Islamović, ali siguran je bio Stevanović.

Nastavljena je incijativa Novog Pazara, ali sačuvali su gol crno-beli, trebalo bi izdvojiti  šansu Mijića iz 72. minuta.

U 74. minutu sekretar Partizana Milan Milijaš je dobio crveni karton, dok je glavni strateg Ilija Stolica dobio žuti.

Do kraja meča nije bilo toliko ozbiljni šansi, a Partizan će sada u slučaju Zvezdine pobede zaostajati za večitim rivalom čak sedam bodova.

NOVI PAZAR - PARTIZAN 1:0 (1:0)

Gol: Mijić (22)

STADION: Džaizkoin arena.

SUDIJA: Marko Ivković (Lajkovac).

NOVI PAZAR (4-1-4-1): Kljajić – Pešukić, Rubežić, Joksimović, Jović – Lončar – Ergelaš, Islamović, Mijić, Nikčević – Majdevac. Trener: Vladimir Gaćinović.

PARTIZAN (4-2-3-1): Stevanović – Živković, Marković, Saničanin, Urošević – Andrade, Fejsa – Menig, Natho, Petković – Rikardo. Trener: Ilija Stolica.

93. minut - Nisu se snašli igrači Partizan u šesnaestercu Novog Pazara

88. minut - Propuštena šansa Partizana

85. minut - Pravi faul Andrade nad Mijićem i dobija žuti karton

82. minut - Mirniji period igre

74. minut - Sekretar Partizana Milan Milijaš je dobio crveni karton, dok je Ilija Stolica dobio žuti

72. minut - Još jedna ogromna prilika za Novi Pazar, nije se snašao Mijić

70. minut - Nova velika šansa za Novi Pazar, ipak ništa od realizacije

69. minut - Odlično reaguje odbrana Partizana na napad Novog Pazara

58. minut - Bez pravih šansi

52. minut - Neuspešan pokušaj Meninga

50. minut - Pokušao je Islamović petom da postigne gol, ali bio je siguran Stevanović

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

43. minut - Bez pravih šansi u ovom minutima meča

36. minut - Izborio je Živković korner

35. minut - Uhvatio je Mijić na krivoj nozi Stevanović, ali pogađa stativu

33. minut - Andrade šutira preko gola

28. minut - Ima Partizan posed lopte i sa igračem manje, ali bez realizacije

22. minut - MIjić precizan sa bele tačke

21. minut - Majdevac ponovo pada u šesaestercu, ovaj put je glavni arbitar dosudio penal, dok je Saničan dobio crveni karton

19. minut - Pada Majdevac u šesaestercu nakon duela sa Fejsom, ali sudija je mišljenja da to nije bio prekršaj

18. minut - Dodaje Natho do Rikarda, ali njegov šut ide pored gola

13. minut - Prva šansa za Novi Pazar. Stefan  Lončar je šutirao pored gola

11. minut - Korner za crno-bele, ali nije se najbolje Rikardo snašao glavom

5. minut - Dosta ofanzivniji Partizan na početku meča

1. minut - Utakmica je počela

17.55 - Dobrodošli na blog "Informera" posvećen meču Novi Pazar - Partizan.