14.08.2022

18:46 >> 18:47

BLEDI PARTIZAN IZVUKAO TRI BODA U POSLEDNJEM MOMENTU! Petrić debitovao pobedom, ali NEMA JOŠ RAZLOGA ZA VELIKA SLAVLJA!

Fudbaleri Partizana pobedili su Mladost Gat rezultatom 1:0 u meču šestog kola Superlige

Prvu ozbiljnu šansu na meču je imala Mladost, već u 8. minut susreta. Tada je zapretio Radulović, ali lopta je otišla preko gola.

Do kraja prvog poluvremena  dosta konkretniji je bio Partizan. Ipak, nisu uspeli da stignu do gola.

Dosta raspoložen bio golman Mladosti Milojević koji imao dve sjajne odbrane na šuteve Bibrasa Natha.

Nešto bolje  je Mladost započela drugo poluvrme. Trebalo bi posbno istaknuti  Nikole Popovića u 56. minutu.

Iako je Partizan sjajnu šansu devet minut kasnije kada je Jović šutirao slobodan udarac, ali pogodio je prečku.

Kada se činilo da će utakmica biti gotova remije, u poslednjem minuta nadoknade posle kornera Svetozar Marković je postigao gol za Partizan.

Partizan je tako izašao iz crne-serije, ali trebaće novom strateg Gordanu Petriću još vremena jer ovo je bila jako bleda partija.

Mladost GAT-Partizan 0:1 (0:0)

Golovi: Marković (95)

Mladost: Milojević - Ilić, Kovačević, Mlađović, Mandić - Popović, Maričić, Maksimović, Radulović - Dimitrov, Miroslavljev

Partizan: Popović - Urošević, Vujačić, Marković, Živković - Fejsa, Andrade - Petković, Natho, Dijabate - Rikardo

95. minut - Svetozar Marković postiže gol

94. minut - Odlična intervencija Popovića

92. minut - Preko gola šutira Vujačić

90. minut - Šutira Rikarodo preko gola

89. minut - Još jedna sjajna inervencija igrača Mladosti

85. minut - Rešava Fejsa centaršut igrača Mladosti

83. minut - Šutira Baždar direktno u Milojevića

77. minut - Zaustavljen Jović u šesnaestercu Mladost

74. minut - Još jedna propuštena šansa za Partizan

65. minut - Pogađa Jović prečku iz slobodnog udarca

63. minut - Pravi Fejsa prekršaj nad Maksimović

56. minut - Nikola Popović je uputio odličan šut, ali spreman je bio Popović na drugoj strani

51. minut - Skida Kovačević sa glave loptu Rikardu

46. minut - Počelo drugo poluvreme

KRAJ PRVOG POLUVRMENA

37. minut - Ponovo odlična odbrana Alekse Milojevića na šut Natha

31. minut - Sada je zapretio Urošević, izborio je samo korner

27. minut - Brani Milojević šut Natha

25. minut - Fantastična intervencija Mirosvljeva na centaršut Dijabatea

17. minut - Prilika za Rikarada, ipak ofsajd

15. minut - Centrirao je Rikardo, ali previsoko za Petkovića

8. minut - Prva ozbiljna šansa za Mladost. Odličan šut Radulovića

4. minut - Andrade je prvi zapretio

1. minut - Utakmica je počela

18.45 - Dobrodošli na naš blog posvećen utakmici Partizana i Mladosi

Šta se krije iza jezivog projekta "Lavanda"? Veštačka inteligencija napravljena zato da ubija! (VIDEO)

Gost "Info dana" bio je analitičar Saša Borojević. On je govorio o tome na koji način su povezani svi ratovi koji se trenutno rasplamsavaju po celom svetu. Evo kakve veze ima Balkan i Srbija sa projektima velikih sila. Uživo u program, putem vajber linka, uključio se i Dževad Galijašević, stručnjak za terorizam koji je komentarisao kompleksne odnose između Amerike i Izraela.