MOŽE LI PARTIZAN DA UKROTI JARČEVE? Proslavljeni igrač i trener crno-belih ima SAVET za crno-bele!
Podeli vest
Posle osvojenog boda u Češkoj protiv Slovačkog i poraza u Humskoj od Nice, fudbaleri Partizana će pokušati da u Kelnu na Rajn Energi stadionu dođu do prve pobede u Ligi konferencija
Nekadašnji fudbaler i trener Partizana Ljubinko Drulović smatra da njegov bivši klub nije bez šansi u duelu sa slavnim bundesligašem.
Fudbaleri Partizana gostuju Kelnu u 3. kolu Lige konferencija, sa željom da dođu do prvog trijumfa na evropskoj sceni ove sezone. Tim povodom o šansama crno-belih na Rajnenerdži stadionu za “Informer” je govorio prvi asistent u stručnom štabu Gordana Petrića, proslavljeni as crno-belih Albert Nađ
05.10.2022
10:49
- Biće mnogo teško, Keln je favorit, ali i Partizan ima cilj u Evropi. Neće biti lako, ali zašto ne pokušati da se iznenadi jedan nemački klub, čime bi crno-beli zadržali šansu za evropsko proleće i dobili stimulans pred naredne mečeve - rekao je Drulović za "Informer".
- U nekim utakmicama je mogao i bolje rezultate da ostvari, imao je Nicu "u šaci", odlično odigrao utakmicu, nadigrao Francuze, ali im je nedostajalo i malo sreće. Šteta što nije pobedio, da bude konkurentniji u trci za prvo mesto. Ove godine je mnogo teža grupa, zato mislim da bi im bod u Kelnu mnogo značio, iako je domaćin u sjajnoj formi.
PENALI NISU SMELI DA SE DOGODE
Osvrnuo se proslavljeni as Porta na dosadašnji učinak kluba iz Humske na sva tri fronta:
- Partizan je u poslednjem kolu pobedio Vojvodinu, pre toga pretrpeo tešku eliminaciju u Kupu, trebalo je izaći jači iz te neprijatne situacije. Takve utakmice morate da rešite na vreme, nije smelo uopšte da se dođe do penal serije, a kamoli promaši četiri jedanaesterca. Izgubljen je važan trofej, bio je to neočekivan poraz, koji nije trebao da se desi. Sva sreća da su igrači podigli glave i već protiv Novosađana se vratili na pobednički kolosek. Ne bi valjalo da je se rezultatska kriza nastavila, pred ovako važan meč na evropskoj sceni.
Foto: Starsportphoto
Ljubinko Drulović na treningu Orlova
- Nije lako naći startnih 11, koji daju garancije dugoročnim dobrim rezultatima. Raduje povratak svakog igrača, a suvišno je govoriti koliko Pantićevo iskustvo iz nekog ranijeg perioda znači ovom timu.
Foto: Starsportphoto
Crno-beli su prema Druloviću zaslužili više bodova u Ligi konferencije
RIKARDO MORA DA POSTIŽE GOLOVE U VELIKIM UTAKMICAMA
- Nadam se da će Rikardo početi da daje golove u važnim mečevima. Protiv Nice je propustio "zicer", pre toga protiv Zvezde... Za našu ligu je vrhunski špic i tu nema reči, ali u Evropi bi morao da bude efikasniji, ako Partizan želi da prođe grupu. Prati ga to da na "manjim" utakmicama daje golove, ali je kod Gordana došao ponovo na viši nivo, koji očekujem da pokaže već u dvomeču sa Kelnom.
Foto: Starsportphoto
Drulović iz vremena dok je sedeo na klupi Partizana
- Dijabate je ključni igrač za Partizan, proitv Nice i Slovačkog je pružio fantastične partije. Vidi se da pravi razliku na terenu, njegov dolazak u Humsku je bio pravi potez. Sigurno da će mnogo zavisiti od njegovog učinka i večeras u Nemačkoj.
Foto: Starsportphoto
Partizan može da prestigne Zvezdu na liderskoj poziciji Superlige
- Nije pet bodova prevelika razlika. Ako Zvezda još negde kiksne, moglo bi svašta da se desi, ima još jedan derbi da se igra, sve je otvoreno. To podrazumeva da Partizan ne napravi još neki raskorak i dozvoli da se poveća minus. Šteta je što nema treći klub koji bi se uključio u trku za titulu, bilo bi prvenstvo mnogo zanimljivije. Čukarički dominira na trećoj poziciji kao ozbiljan klub, koji zna šta radi, stvara mlade igrače, njihov najveći problem su navijači, što nema publike koja bi prepoznala ono što uprava kluba sa Banovog brda godinama unazad stvara i ulaže - istakao je Ljubinko Drulović na kraju razgovora za "Informer".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Fudbaleri Partizana gostuju Kelnu u 3. kolu Lige konferencija, sa željom da dođu do prvog trijumfa na evropskoj sceni ove sezone. Tim povodom o šansama crno-belih na Rajnenerdži stadionu za “Informer” je govorio prvi asistent u stručnom štabu Gordana Petrića, proslavljeni as crno-belih Albert Nađ
Analitičar Saša Borojević eksluzivno za Informer TV otkrio je da je radio intervju sa rođenim bratom Džefrija Epstina, koji mu je otkrio šta mu je rekao zatvorski čuvar nakon smrti seksualnog predatora.
Hrvat iz Splita nazvao je mesaru "Maksovi mesari" po ustaškim zločincima u Drugom svetskom ratu kojima je zapovedao Vjekoslav Maks Luburić, zapovednik logora Jasenovac i Stara Gradiška, u kojima su počinjeni stravični zločini nad Srbima, Jevrejima, Romima...
Miljenik publike i ostalih takmičara Jovan Radulović Jodžir održao je emotivan govor prilikom oproštaja od Exatlona i zakunuo se da nikada nije video toliko dobrih ljudi.
Došlo je do novog sukoba između Sanje Kalinović, Anabele Zonai i Milice Ohman tokom kojeg su se međusobno optuživale za prisluškivanje, spletkarenje i foliranje.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Na pijacama širom Srbije ovih dana pažnju kupaca privlači paradajz koji je, prema njihovim rečima, ukusniji nego tokom leta, a prodaje se po ceni od oko 200 dinara za kilogram, što ga čini jeftinijim čak i od kiselog kupusa.
Patrijarh srpski Porfirije pozvao je sveštenstvo i vernike da se 8. februara pridruže akciji dobrovoljnog davanja krvi koju organizuju Crveni krst Srbije i Institut za transfuziju krvi.
Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da je završena rekonstrukcija objekta u Ljermontovljevoj ulici broj 12a u Beogradu i da će službe koje su u njemu smeštene ponovo početi sa radom u ponedeljak, 9. februara 2026. godine.
Niška policija je za samo dva sata od izršenja teškog zločina uspela da identifikuje izvršioce i uhapsi tri osobe koje se sumnjiče da su umešane u ubistvo Aleksandre Š. (44) koja je jutros u 7.30 sati ubijena u niškom naselju Palilula.
Pripadnici Uprave kriminalističke policije (UKP) uspešno su identifikovali i uhapsili U. R. (28), koji se sumnjiči da stoji iza bombaških napada na poznate beogradske restorane koji su se dogodili u prethodna dva dana.
U selu Biohane, kod Tutina muškarac R. D. (61) pronađen je mrtav na lokalnom groblju, a prema prvim nezvaničnim informacijama sumnja se na samobistvo, saznaje Informer.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da će ukrajinska delegacija, po povratku iz Abu Dabi, u subotu podneti izveštaj o najosetljivijim aspektima pregovora, naglasivši da se o tim detaljima ne može razgovarati na daljinu, prenosi Anadolija.
Nakon pregovora između Irana i Sjedinjenih Američkih Država o iranskom nuklearnom programu, održanih u Omanu, Centralna komanda SAD (CENTCOM) objavila je nove snimke nosača aviona USS Abraham Linkoln, koji je prošle nedelje stigao u region.
Predsednik pokreta "Druga Ukrajina" Viktor Medvedčuk izjavio je da "ludilo Vladimira Zelenskog i kolektivnog Zapada" može da dovede do svetske katastrofe i da antiruska histerija sprečava rešenje ukrajinskog sukoba.
Evropska komisija predložila je 20. paket sankcija protiv Rusije, koji je usmeren na energetski sektor, finansijske usluge i trgovinu, sa ciljem da bude usvojen pre četvrte godišnjice rata u Ukrajini, 22. februara.
Beogradska policija uhapsila je S. H. (40) i ukrajinsku državljanku S. T. (23) zbog sumnje da su iz galerije ULUS ukrali sliku Zdravka Vučinića "Uspenje"
Ljiljana Lašić, legendarna Tina iz serije "Pozorište u kući", napustila je arhitekturu zbog braka, a kasnije i samu slavu kada ju je popularnost počela gušiti.
Glumica Rut Gemel priznala je da je imala tremu pred snimanje intimnih scena u novoj sezoni "Bridžertona", ali da je iskustvo na kraju bilo više zabavno nego stresno.
Narodnooslobodilačka borba (NOB) i građanski rat unutar Drugog svetskog rata, komunistička revolucija i obračuni posle 1945. nisu samo istorijske teme - one su duboko urezane u srpsku književnost 20. veka.
Dvadesetogodišnja studija pokazala je da ishrana zasnovana na maslinovom ulju, orašastim plodovima i povrću može značajno da smanji rizik od moždanog udara. Naučnici ističu da pridržavanje mediteranskog načina ishrane može da umanji verovatnoću pojave svih vrsta moždanog udara i do 25 odsto.
Ketrin de Noar, menadžerka jednog od najvećih legalnih bordela u Evropi podelila je priču koja je iznenadila čak i one koji misle da ih industrija za odrasle više ne može šokirati.
Ako ste do sada koristili Jutjub u pozadini na Android uređaju bez pretplate, stižu loše vesti od Gugla. Kompanija je zvanično potvrdila da će uskoro ukloniti metod koji je godinama omogućavao besplatno puštanje videa u pozadini.
Bivša supruga poznatog repera Nenada Aleksića Ša, Vanja Ignjatović, iznenadila je javnost kada se udala u strogoj tajnosti, što je sada otkrila putem društvenih mreža.
Živorad Nikolić, poznatiji kao Žika Šarenica, otkrio je kako danas izgleda njegova svakodnevica, govorio o porodici, ali i o svemu onome sa čim se susretao tokom dugogodišnjeg voditeljskog posla.
Pravi haos izbio je u studiju "Zvezda Granda" kada je došlo do rasprave između članova žirija, i to zbog glasova i prolaska kandidata, a nezadovoljstvo iskazala je pevačica Snežana Đurišić.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar