
Starsportphoto
MUKE ZA CRNO-BELE! Desetkovni Partizan ide na noge Olimpijakosu!
Ekipa KK Partizan i te kako oslabljena odradila je poslednji trening i direktno iz Štark arene se zaputila ka aerodromu na let za Atinu
Prošle nedelje je klub iz Humske slavio protiv Panatinaikosa, a sada ide na noge Olimpijakosu u meču koji se igra u četvrtak od 20 časova.



Partizan putuje u Pirej gde će samo devetoricom igrača pokušati da se suprostavi Olimpijakosu u sedmom kolu Evrolige.
Tokom prethodnog putovanja u grčku prestonicu, Dante Egzum i Balša Koprivica su se povredili na meču sa Panatinaikosom te Željko Obradović neće moći da računa na njih. Od ranije su povređeni Alen Smailagić i Aleksa Avramović.
Starsportphoto
Pored toga, selektoru Svetislavu Pešiću su se na raspolaganje stavili Uroš Trifunović i Danilo Anđušić za mečeve sa Velikom Britanijom i Turskom.


Dakle, Kevin Panter, Jam Madar, Džejmsa Naneli, Janis Papapetru, Matijas Lesor, Zek Ledej, Tristan Vukčević, Gregor Glas i Đorđije Jovanović će biti na raspolaganju Željku Obradoviću. Crno-beli su nakon šest utakmica na sedmom mestu. Posle uvodna tri poraza, nanizali su tri pobede pred meč sa Olimpijakosom.
Pošaljite nam vest, fotografiju ili snimak na 0648482459
Pratite nas na društvenim mrežama
PROČITAJTE JOŠ
-
Ivan Gajić | Subota, 05. 11. 2022.
ratko
09.11.2022. 15:25
odlicno su to ssvi u upravi znali da moze dpoci do p[ovreda i da se sa tolikim fondom igraca ne moze igrati na tri fronta ,to samo malouman covek moze da pomisli