RADNO U HUMSKOJ! CRNO-BELI odradili preglede! Hamidu se priključio ekipi! Tu je i POTENCIJALNO POJAČANJE! (VIDEO)
Podeli vest
Fudbaleri Partizana danas su odradili neophodne lekarske preglede pred nastavak priprema za prolećni deo sezone
Već nekoliko dana radno je u Humskoj! Gordan Petrić okupio je crno-bele kako bi što pre počeli sa pripremama za prolećni deo sezone, a slobodan dan iskoristili su da odrade neophodne lekarske preglede.
Gost Partizanovog podkasta bio je čuveni fudbaler crno-belih a sada skaut u skauting službi Partizana Milivoje Ćirković. Gotovo da nema Partizanovca koje je odrastao devedesetih i početkom dvehiljaditih godina koji nije bar jednom uzviknuo „Ajmo Milivoje“ dok je šutirao penal na fudbalskim terenima širom Srbije i regiona
23.12.2022
11:49
Igrači su odradili opšti fizikalni pregled, a potom i test opterećenja. Među prisutnima bio je i Hamidu Traore koji se danas pridružio ekipi, a tu je i Miloš Jojić koji bi do kraja prelaznog roka mogao da se vrati u Humsku. Svoja očekivanja izneo je štoper Siniša Saničanin.
Foto: fkpartizan.rs
- Velika pauza, odmarao sam, trenirao se i spremao za pripreme. Kao i svi igrači, to uglavnom radimo. Bio sam sa porodicom, prijalo nam je. Duga je bila sezona, ali smo svi jedva čekali da počnu pripreme - rekao je Siniša Saničanin.
Tokom pauze glavna tema bilo je Svetsko prvenstvo koje je pre sedam dana završeno pobedom Argentine u Kataru.
- Maroko je bio veliko iznenađenje, kao i Hrvatska. Drugi Mundijal prave dobar rezultat, ali drago mi je što je Argentina pobedila zbog Mesija. Mogu da kažem da sam zadovoljan - dodao je štoper Partizana.
Trener Gordan Petrić izmenio je način rada, a crno-beli u ovom periodu treniraju jednom dnevno za razliku od prethodnih godina kada su na programu bila dva treninga.
- Prvi put da imamo ovakav ritam, jedan trening od dva sata. Naporno je, ali tu smo da se adaptiramo. Prija nam više jer odradimo jedan trening i slobodni smo. Teške su noge, biće to iz dana u dan sve bolje. Svi se nadamo da ćemo spremniji dočekati proleće, imamo dosta vremena da se uigramo za nastavak sezone - podvukao je Siniša Saničanin.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Gost Partizanovog podkasta bio je čuveni fudbaler crno-belih a sada skaut u skauting službi Partizana Milivoje Ćirković. Gotovo da nema Partizanovca koje je odrastao devedesetih i početkom dvehiljaditih godina koji nije bar jednom uzviknuo „Ajmo Milivoje“ dok je šutirao penal na fudbalskim terenima širom Srbije i regiona
Blokaderska politika može se svesti na svega dve reči - linč i nasilje i to je pre dva dana u srcu Čačka potvrdila lažna ekološkinja i blokaderka Ljiljana Bralović, poznata po skandaloznim, uvredljivim izjavama na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Tajkunska novinarka Žaklina Tatlović, zaposlena na antirspskoj televiziji N1, poznata je po neprimerenim komentarima na račun predsedika Srbije Aleksandra Vučića, ali i drugih visokih državnih funkcionera, kao i po nekulturnom ponašanju na konferencijama za medije, ovog puta je prevazišla samu sebe.
Biznismen Branko Babić hitno je reagovao nakon što je danas objavljena vest da je sud u Kragujevcu izdao nalog za hapšenje glavnog urednika Informera Dragana J. Vučićevića.
Propali košarkaš i blokader Vladimir Štimac objavio je na društvenoj mreži Iks skandaloznu laž o predsedniku Srbije Aleksandru Vučići i o njegovom učešću na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu, nakon čega je patosiran u sekundi.
Takmičarka Plavih, Anabela Zonai, iskoristila je svoj minut poziva sa porodicom u Exatlonu. Oni su joj odmah dali savet kako da se ponaša u takmičenju.
Vjerica Radeta, potpredsednik Srpske radikalne stranke gostujući u Info jutru komentarisala je ustaške pokliče "Za dom srpemni" i podršku evroparlamentarca Tonina Picule ovakvim ustaškim iskazima.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
Prema najnovijem Global Firepower Indexu za 2025. godinu, Srbija zauzima 63. mesto među 145 država po vojnoj snazi, što je čini najjačom vojnom silom na Balkanu i među zemljama bivše Jugoslavije.
Ubistvo iz nehata koje se dogodilo početkom devedesetih godina i danas se navodi kao jedan od najneobičnijih i najbizarnijih slučajeva u kriminalističkoj istoriji Srbije.
Ubica je Živku Bakiću, poznatom i kao Žića (43), ispalio devet hitaca, ciljajući mu noge i stopala kako bi ga onesposobio da pobegne. Dok je ranjen puzao kroz sneg, napadač mu je prišao i ispalio dva smrtonosna hica u glavu, a potom pokušao da telo zatrpa snegom kako bi prikrio zločin. Ipak, nešto ga je sprečilo da leš u potpunosti sakrije.
Policija i dalje traga za ubicom Živka Bakića, koji je 16. januara ubijen rafalom ispred svoje kuće u Sopotu, dok je bio u dozvoljenoj šetnji sa nanogicom.
Vasilije Gačević, osumnjičeni za ubistvo MMA borca i reprezentativca Srbije Stefana Savića, uhapšen je u ponedeljak u Španiji po Interpolovoj poternici, nakon dve godine skrivanja.
Bela kuća objavila je spisak od 365 uspeha američkog predsednika Donalda Trampa koje je, prema zvaničnom saopštenju, ostvario tokom prve godine svog drugog mandata, među kojima se posebno ističu njegovi posrednički napori u rešavanju rata u Ukrajini.
Slovački premijer Robert Fico obratio se predsednici Evropske komisije Ursuli fon der Lajen sa zahtevom da Brisel suspenduje "zelenu agendu" koja uništava strateške grane industrije.
Novoimenovani ministar odbrane Ukrajine Mihail Fedorov izjavio je da je jedan od ključnih strateških ciljeva Kijeva u ratu nanošenje gubitaka ruskim snagama brzinom od do 50.000 vojnika mesečno.
Francuski predsednik Emanuel Makron privukao je veliku pažnju svetske javnosti kada se na Svetski ekonomski forum u Davosu pojavio noseći plave pilotske sunčane naočare sa ogledalima, dok se obraćao globalnim liderima i predstavnicima poslovnog sveta.
Glumica Branka Katić je pre braka sa američkim rediteljem Džulijanom Farinom bila u vezi sa vaterpolistom Igorom Milanovićem sa kojim je i nakon raskida ostala u prijateljkom odnosu.
Televizijska novinarka Marina Rajević Savić se emotivnom objavom na Instagramu oprostila od dugogodišnjeg prijatelja Miroslava Mike Aleksića koji je preminuo u nedelju.
Kviz "Slagalica" se u četvrtak 22. januara neće emitovati u standardnom terminu od 19.00 sati na Prvom programu RTS, već će biti pomeren za 17.25 sati.
U detinjstvu se borila za goli opstanak, postala žena predsednika a onda starost provela u dobu, život naše glumice Mire Stupice nikada nije bio ravna linija.
Veštačka inteligencija analizira podatke iz jedne noći sna i procenjuje rizik za više od 130 bolesti, uključujući demenciju, rak i Parkinsonovu bolest.
Pevačica Aleksandra Prijović priznala je da se ne snalazi u kuhinji, te je tako za obroke zadužen njen suprug Filip Živojinović ili tim profesionalaca.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar