• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

30.04.2023

21:23

DA LI JE REALNO? Kladionice ne veruju u  Partizan, REAL OPET VELIKI FAVORIT

EPA-EFE/Juan Carlos Hidalgo

Partizan

DA LI JE REALNO? Kladionice ne veruju u Partizan, REAL OPET VELIKI FAVORIT

Podeli vest

Košarkaši Partizana sa 2:0 su se vratili iz Madrida i imaju dve meč lopte da u Beogradu završe seriju protiv Reala, ipak još uvek nisu favoriti po kladionicama.

Drugi meč ove serije obeležila je već dobro poznata tuča zbog koje je Evroliga podelila i sankcije. 

Matijas Lesor će zbog toga treći meč ove serije, a Kevin Panter treći i četvrti u Partizanu. Sa druge strane, Real će ostati bez Geršona Jabuselea na pet mečeva i Gabrijela Deka na narednom.

Partizan uz to ima problem i zbog povrede Dantea Egzuma, kojeg je upravo Jabusele siledžijskim zahvatom srušio na parket. 

Ipak, iako Partizan ima veliku šansu za plasman u fajnl-four, kladionice bez obzira na sve nisu na strani crno-belih.

Koeficijentz na pobedu pulena Željka Obradovića je 2,70, a na "kraljevski klub" je 1,55. U procentima, šansa za Partizanovu pobedu je 37%, dok je za trijumf Reala 63%.

Posle dve fantastične utakmice u Madridu, sada se očekuje nešto tvrđa, a videćemo da li će Partizan obradovati domaće navijače.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Baki

pre 2 godine

Odlično !!! Partizan treba da izgubi prvu a da ih razvali u drugoj pa će Panter igrati na finalnom turniru !!!!!

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set