KRALJ ZA INFORMER! Evo šta sportski direktor Partizana kaže o DOLASKU OGNJENA VRANJEŠA U HUMSKU!
Podeli vest
Ognjen Vranješ je meta "parnog valjka", ali konkretnih pregovora sa nekadašnjim štoperom Crvene zvezde još nije bilo, poručuje sportski direktor Partizana.
Tragom informacije da je dolazak Ognjena Vranješa u Humsku gotova stvar, Informer je kontaktirao Ivicu Kralja, koji tvrdi da je iskusni defanzivac interesantan crno-belima.
Izborio je turski Samsun plasman u Superligu te zemlje, ali želi da u tom rangu i ostane. Zato je već krenuo u potragu za pojačanjima, a velika želja je srpski fudbaler Lazar Marković.
27.05.2023
10:02
- On je interesantan igrač, iskusan igrač. Igrao je za AEK i Anderleht, ali još ćemo videti. Bilo je kontakta, ali nismo razgovarali sa njim. Za sad samo razmišljamo o njemu, ali i o mnogim drugim igračima - rekao je Kralj za Informer.
Foto: Starsportphoto
Ivica Kralj
Bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine od 209. do 2011. godine nosio je dres Crvene zvezde. Potencijalnim dolaskom u Partizan pošao bi stopama Vladimira Stojkovića i Ognjena Ožegovića, koji su u bliskoj prošlosti zamenili Ljutice Bogdana za Humsku.
- Igrao je za Crvenu zvezdu kad je bio klinac. Ukoliko bi nas pojačao, verujem da bi navijači prepoznali da je došao da nam pomogne i da tu ne bi bilo nikakvih problema - izjavio je Kralj.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Izborio je turski Samsun plasman u Superligu te zemlje, ali želi da u tom rangu i ostane. Zato je već krenuo u potragu za pojačanjima, a velika želja je srpski fudbaler Lazar Marković.
Vanpretresno veće Višeg suda u Novom Sadu donelo je odluku da se postupci protiv Gorana Vesića, Jelene Tanacković i Anite Dimoski u slučaju pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu obustavljaju.
Svedoci smo svakodnevnih pokušaja omanjivanja javnosti od strane blokadera i antisrpske opozicije, koji pokušavaju lažima da prikažu kako je država u lošem stanju, ali uprkos tome rezultati i brojke govore i pokazuju sasvim suprotno.
Nakon jučerašnje sednice Skupštine Grada tokom koje su iznete brojne poluinformacije a sve vezano za rad javnih preduzeća u Nišu i njihovo buduće fukcionisanje, oglasio se i prvi čovek Pokreta za narod i državu u Nišu, doc. dr Milan Lazarević koji je dao bezrezervnu podršku gradonačelniku Niša Dragoslavu Pavloviću.
Dok opozicija i blokaderi svojim akcijama rade na tome da osujete rad aktuelne vlasti, predsednik Aleksandar Vučić obilazi novootvorene objekte i projekte, koji će život u Srbiji podići na viši nivo.
Sa Instituta za javno zdravlje "Dr Milan Jovanović Batut" upozorili su da će prognozirane minimalne dnevne temperature vazduha biti u kategoriji "opasne pojave" na teritoriji raškog, moravičkog, pirotskog, topličkog, pećkog, kosovskomitrovačkog, kosovskopomoravskog i kosovskog okruga 1. i 2. januara, a u pčinjskom i prizrenskom okrugu 2. januara.
Planina Crni Vrh, smeštena u istočnoj Srbiji, tridesetak kilometara od Bora, predstavlja jednu od retkih zimskih destinacija koja je ostala van glavnih turističkih tokova, a u kojoj je cena noćenja već od 2.900 dinara.
Arheolozi su, istražujući mumificirana tela u Sudanu, otkrili da su deca stara samo 18 meseci u regionu doline Nila pre 1.400 godina, imala tetovaže na licu.
U decembru 2016. godine u javnosti je odjeknula izjava Jovana Vukotića, koji je u bezbednosnim krugovima i medijima često označavan kao jedan od ključnih ljudi "škaljarskog klana", da "ima spisak crnogorskih policajaca koje plaća mafija".
Šef beloruske kontraobaveštajne agencije odbacio je tvrdnje Volodimira Zelenskog da Kijev zna lokaciju ruskih raketa "orešnik" raspoređenih u Belorusiji.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da je uočena veza između snimaka teritorije Ukrajine koje prave kineski sateliti i ruskih napada na objekte energetske infrastrukture.
Film "Bitka na Neretvi" koji je premijerno prikazan 1969. godine koštao je između sedam i 12 miliona tadašnjih dolara. To je najskuplji film ikada snimljen na prostorima bivše Jugoslavije.
Kao da je izašla iz ruske bajke, manekenka Gia Skova provezla se Njujorkom u kočiji, pretvarajući gradske ulice u modnu pozornicu praznične elegancije.
Ako želite glamuroznu pozadinu koja na fotografijama izgleda kao profesionalni studio, postoji jedan jednostavan trik, za koji vam je potrebna ukrasna folija i malo vremena.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar