Partizan bez jednog od najboljih protiv Efesa! Veliki problem za Obradovića
Podeli vest
Crno-beli neće večeras biti kompletni u 27. kolu Evrolige (20.30, Sport klub 1)
Košarkaši Partizana definitivno će morati na teren protiv Efesa da izađu u znatno oslabljenom sastavu. Naime, prema poslednjim informacijama, utakmicu protiv turskog tima će propustiti sjajni šuter Džejms Naneli (33), koji se još nije oporavio od povrede.
Košarkaški klub Partizan poslao je dopis ABA ligi u kojem se zahteva da se u dnevni red predstojeće skupštine uvrsti i zahtev crno-belih o izuzeću srpskih sudija na mečevima plej-ofa regionalnog takmičenja!
Šejn Larkin i Vil Klajburn pod znakom pitanja za meč u Beogradu.
29.02.2024
15:25
Amerikancu je u finalu Kupa Radivoja Koraća u Nišu protiv Crvene zvezde stradalo rame, a ni terapije i tronedeljna pauza u elitnom takmičenju nisu bili dovoljni da se problem na vreme reši. Nema sumnje, to će biti ogroman hendikep za "parni valjak", s obzirom da je iskusno krilo jedan od najboljih pojedinaca u ekipi Željka Obradovića.
Naneli ove sezone u Evroligi prosečno beleži 12,7 poena, 3,4 skoka i 2,7 asistencije po meču, a posebno se isticao poenima kada su se utakmice lomile i pravili preokreti.
Pored njega, na terenu protiv dvostrukog prvaka Evrope neće biti ni mladog centra Balše Koprivice (23), koji je bio deo reprezentacije Srbije u minula dva kola kvalifikacija za Evrobasket 2025, dok krilni centar Tristan Vukčević (20) ima problema sa kolenom i mora da odmori.
S druge strane, dobra vest za crno-bele je što je za okršaj sa timom iz Istanbula spreman borbeni Uroš Trifunović (23), kao i centar Alen Smailagić (23), kojeg je u prethodnom periodu mučio virus.
Košarkaši Partizana u četvrtak dočekuju Anadolu Efes u meču 27. kola Evrolige. Biće to najvažnija utakmica crno-belih u dosadašnjem delu sezone, nakon serije slabih partija u prethodnih mesec dana.
Svi smo mi zamenljivi i prolazni jer ovaj će klub postojati i bez nas, ali navijači su ta snaga i moć koju ima Partizan, jer su najbolji na svetu, poručio je Željko Obradović.
Košarkaši Srbije ostvarili su i drugu pobedu u kvalifikacijama za Evrobasket 2025. godine i večeras u gostima savladali Gruziju sa 76:63. Košarkaš Baskoniije Vanja Marinković bio je jedan od najboljih na terenu i trojkama "odlepljivao" svoj tim, a posle meča je osim o onome na terenu pričao i o svojoj velikoj ljubavi.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Košarkaški klub Partizan poslao je dopis ABA ligi u kojem se zahteva da se u dnevni red predstojeće skupštine uvrsti i zahtev crno-belih o izuzeću srpskih sudija na mečevima plej-ofa regionalnog takmičenja!
Izrael je sinoć u vazdušnom napadu ubio šefa iranskog Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Alija Laridžanija, potvrdio je izraelski ministar odbrane Izrael Kac.
Top otkriće Gledalačko obaveštajne službe Informera (GOSI) o studentu Vanji Berić, prvom na blokaderskoj listi "Kladovo ima nas - vreme je za promene", našlo se na udaru cenzorskih makaza blokadera kojima su puna usta slobode govora.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pre tri dana obećao je meštanima aranđelovačkog naselja Kopljari da će u roku od 10 dana biti izgrađen lokalni put u tom naselju. To se danas i desilo.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
Želim da znate da mi decu ne lečimo sms porukama i da je uz pomoć države veliki broj dece, širom Srbije, poslat na lečenje i to je ono što moramo da znamo pre nego što uperimo prst u nekoga.
Najluđim kružnim tokom na svetu proglašen je "Svindon" koji se nalazi u Engleskoj. Lokalci ga nazivaju "Magični kružni tok", a postao je velika atrakcija.
Uznemirujuća scena zabeležena je kod Bešenovačkog jezera na Fruškoj gori, kada su deca vozila kvadove velikom brzinom, izvodeći rizične manevre i vozeći po strmom terenu, bez nadzora roditelja!
Radovi u malinjacima širom Srbije uveliko su u toku. Većina zasada je već povezana, obavljeno je đubrenje, a proizvođači su primenili i prva zaštitna sredstva.
Na Sajmu automobila u Beogradu, posetioci će moći da od sutra pogledaju i kupe neke od najnovijih modela najpoznatijih automobila. Jedan od njih je i novi "bmw ix3", u koji smo imali priliku da zakoračimo prvi.
Srpski narko-bos Srđan Jezdimir, koji je u Ekvadoru osuđen na 10 godina zatvora zbog pranja novca od šverca tona kokaina u Evropu, zatražio je od suda da ga hitno izruči Austriji.
Kristin Kabot prvi put je stala pred kamere nakon "kiss cam" skandala koji joj je uništio karijeru i otkrila da je i njen suprug te večeri bio na koncert grupe Coldplay.
Ovogodišnja dodela Oskara u Los Anđelesu pretvorila se u pravi spektakl, ali ne samo zbog nagrada, već i zbog modnih ispada koji su mnoge ostavili bez teksta.
Meta je najavila da će od 8. maja 2026. godine ukinuti opciju "end-to-end" enkripcije u Instagram porukama, navodeći kao razlog to što ju je koristio mali procenat korisnika.
Kris Mejdžor, britanski stjuard sa 25 godina iskustva, otkriva zašto nošenje crnih čarapa u avionu može predstavljati problem i kako naizgled bezazlena navika ponekad dovodi do nepredviđenih situacija.
Ako vam se kosa brzo masti, suvi šampon je često prvo rešenje. Ipak, Zion Ko Lam tvrdi da postoji jednostavan trik koji može još bolje osvežiti koren kose, micelarna voda.
Pevačica Ana Nikolić oglasila se i uz dokumente iz kruševačke Eparhije demantovala navode Raletove prve žene Slavice Ratković da su pred Bogom još u braku.
Influenserka Aleksandra Vasković, supruga pevača Bojan Vasković, frontmena Leksington benda, pohvalila se svojim luksuznim garderoberom koji je raj za ženske oči.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar