Autor: O. B.

01.09.2024

20:05

(UŽIVO) Poluvreme u Humskoj, golova nema! Vojvodina bolji rival, Jovanović spašavao Partizan!

Starsportphoto©

Uživo pratite derbi sedmog kola Superlige Srbije između fudbalera Partizana i Vojvodine.

PARTIZAN - VOJVODINA   0:0

Grad: Beograd
Stadion Partizana
Sudija: Miloš Milanović, Ćuprija

PARTIZAN: Jovanović - Đurđević, Mujakić, Filipović, Jurčević - Arijaga, Kovač (od 46. Natho) - Kalulu (od 46. Severina), Zahid, Zubairu (od 46. Trifunović) - Jovanović.
Trener: Branko Vukašinović

VOJVODINA: Rosić - Baros, Crnomarković, Korać, Butean - Poletanović, Petrović - Zadi, Veličković, Radulović - Savićević.
Trener: Nemanja Krtolica

DRUGO POLUVREME

46. minut - Trostruka izmena Partizana! Na terenu su Trifunović, Natho i Severina, a u svlačionici su ostali Zubairu, Kalulu i Kovač. Počinje drugo poluvreme...

PRVO POLUVREME

45. minut - POLUVREME! Nema golova u Humskoj, Vojvodina je daleko bolji rival, a jedini krivac što crno-beli nemaju zaostatak je Aleksandar Jovanović.

43. minut - Neverovatno... Seri je promešao kompletnu odbranu Partizana, prelako izbacio Mujakića, ali se ponovo ukazao Aleksandar Jovanović.

41. minut - Nalazi se Jovanović pred streljačkim vodom Vojvodine... Andrija Radulović je još jednom dobio mnogo prostora i gađao, ovoga puta pravo u golmana Partizana, ostaje 0:0.

40. minut - Prvi opasan nalet crno-belih, ali ga je upropastio Zubairu pošto je faulirao Buteana.

36. minut - Peti udarac u Partizanov okvir gola, sada je levicom gađao Andrija Radulović, na pravom mestu je po ko zna koji put Aleksandar Jovanović.

31. minut - Detalj koji je mnogima promakao... Kervin Arijaga i Aleksandar Jovanović našli su se u žustroj raspravi nakon defanzivnog propusta, a veći skandal sprečio je Nihad Mujakić.

A post shared by Partizan.net (@partizannet)

29. minut - Beležimo novi pokušaj "lala", još jednom je u centru pažnje bio Vukan Savićević. Lopta odlazi pored gola - 0:0.

25. minut - Uspeva Partizan da uspori igru Vojvodine, ali su Novosađani još uvek daleko bolji rival u Humskoj. Crno-beli potpuno bezidejni...

21. minut - Prelako Vojvodina dolazi do kaznenog prostora Vojvodine. Ponovo je Lukas Baros prelako prošao pored Đurđevića, ali je ovoga puta njegov centaršut presekao Jovanović.

16. minut - VELIKA ŠANSA! Ponovo je Vukan Savićević bio u centru pažnje, lopta je stigla od Lukasa Bariosa na drugu stativu, ali je on poslao daleko preko gola.

15. minut - Daleko bolji početak Vojvodine i još jedna intevcencija za Jovanovića, golman Partizana sada je ukorito udarac Vukana Savićevića.

11. minut - Novi žuti karton, sada za Vukašina Đurđevića!

10. minut - Čuda pravi Aleksandar Jovanović! Novopečeni kapiten Partizana skinuo je dva zicera Novosađanima, prvo je gađao Andrija Radulović, a potom i Njegoš Petrović!

8. minut - Prva opasnost pred golom Partizana, Lukas Baros prošao je po levoj strani i poslao dobar centaršut, ali na pravom mestu bio je golman Aleksandar Jovanović.

5. minut - Sada i kratak prekid u Humskoj, sudija Milanović ima problema sa opremom.

3. minut - Još jedan žuti karton... Sada Stefan Kovač dobija javnu opomenu pošto je otvorenim đonom faulirao Njegoša Petrovića!

2. minut - Odmah Miloš Milanović vadi žuti karton, Korać je oborio Jurčevića i opravdano zaradio javnu opomenu.

1. minut - Utakmica je počela, sa centra kreću fudbaleri Vojvodine!

Fudbaleri oba tima predvođeni glavnim arbitrom - Milošem Milanovićem, izašli su na teren stadiona u Humskoj.

PRE MEČA

20:40 - Aleksandar Stanojević propušta meč u Humskoj zbog crvenog kartona koji je dobio protiv IMT-a. Njega pored terena menja Branko Vukašinović.

20:34 - Fudbaleri Vojvodine rado se sećaju prethodnog gostovanja u Humskoj budući da su savladali Partizan sa 3:1.

20:23 - Na klupi crno-beli su još: Stevanović, Antić, De Medina, Grimaldo, Lazarević, Natho, Nikolić, Severina, Stjepanović, Trifunović i Šćekić.

20:20 - Trener Partizana - Aleksandar Stanojević, odlučio se za sledeći tim: Jovanović - Đurđević, Mujakić, Filipović, Jurčević - Arijaga, Kovač - Kalulu, Zahid, Zubairu - Jovanović.

20:17 - Vojvodinu će večeras sa klupe predvoditi Nemanja Krtolica, dojučerašnji pomoćnik Božidara Bandovića. Iskusni strateg smenjen je nakon slabog starta sezone.

20:11 - Fudbaleri Partizana su tokom nedelje završili svoj evropski put pošto su eliminisani i u kvalifikacijama za Ligu konferencija. Četa Aleksandra Stanojevića postala je prva ekipa ikada koja je tokom jedne sezone ispala iz svih međunarodnih takmičenja.

20:05 - Dobro došli na lajv prenos utakmice sedmog kola Superlige Srbije između Partizana i Vojvodine. Sve detalje sa ovog meča uživo možete pratiti uz portal Informer.rs!

Keba zbog alimentacije završio na sudu u Strazburu! Ljiljana Jevremović: Rekao mi je da neće da leči bolesno dete! (VIDEO)

Dragan Kojić Keba je imao sudski spor za utvrđivanje očinstva njegovog deteta, koje nije hteo da prizna. Taj incident pokreće pitanje o alimentaciji i svim sudskim procesima o starateljstvu, a na to su odgovorile su gošće Vikend info jutra, Ljiljana Jevremović, tekstopisac, advokat Tamara Nemčev Džinić i socijalna radnica Biserka Jakovljević.