• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: A.K.

22.10.2024

12:42

Radi li išta u ovom klubu? Rasim Ljajić šokiran

Starsportphoto

Partizan

Radi li išta u ovom klubu? Rasim Ljajić šokiran

Rasim Ljajić zvanično je u ponedeljak preuzeo Partizan i postao predsednik privremenog organa, a danas se obratio medijima sa legendama kluba Predragom Mijatovićem i Dankom Lazovićem.

Ljajić se medijima obratio pre glavnih saradnika, ali je imao problema sa makrofonom na početku konferencije, pa se malo našalio.

- Ni to ne radi, ima li išta više u ovom klubu da radi - poručio je Ljajić.

 Najmanje jednom nedeljno će se sastajati privremeni organ, objasnio je predsednik.

- Pokušaćemo da rešavamo i da dajemo rešenja za tekuće probleme u funkcionisanju kluba. Spremni smo da zasučemo rukave, da stvaramo bolju i optimističniju atmosferu, za bolji i uspešniji Partizan. Zato je veoma važna odluka navijača da se vrate na stadion, očekujemo ih u velikom broju na meču sa Čukaričkim u subotu, to je poruka svim partizanovcima da bodre tim. Još jednom hvala Mijatoviću i Lazoviću što su se uključili u rad organa.

Navijači Partizana su prekinuli bojkot.

- Pričao sam desetak dana sa navijačima, hteo sam da čujem njihovu viđenje situacije. Rekli su da će se vratiti na stadion kada se promeni uprava. Bili su skeptični. Video sam jutros saopštenje, ta odluka je razumna, u korist Partizana i treba da je slede svi simpatizeri Partizana.

Foto: Starsportphoto

Danko Lazović, Predrag Mijatović i Rasim Ljajić

 

Moraće crno-beli da stegnu kaiš.

- Partizan isplaćuje 319 plata, 55 fudbalera, 33 igrača stipendista, ostalo su radna zajednica i ljudi zaposledni u ostalim oblastima. Kao u svakoj firmi, morate da štedite tamo gde se to može. U sportskom sektoru će Danko i Peđa videti da li može i koliko da se smanji. To je 10.000.000 evra godišnje za plate igrača. Mora da se smanjuje, ali što je više moguće socijalno pravednije. Ne da skrešemo onom što ima 300 evra platu, lakše će podneti onaj koji ima 10.000 evra platu. Ne može se lečiti neko od teške bolesti čajem od nane. Čak i da nam neko donese pun džak para, opet ne bi bilo dovoljno.

 




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

SJAJNE VESTI! Krov nad glavom za oko 12.000 mladih
Društvo

SJAJNE VESTI! Krov nad glavom za oko 12.000 mladih

Više od 7.000 mladih već je rešilo stambeno pitanje uz subvencionisane kredite za kupovinu prve nekretnine, a nakon proširenja garantne šeme za dodatnih 300 miliona evra, biće odobreno još najmanje 5.000 kredita, poručili su iz Ministarstva finansija.

09.06.2026

17:00

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set