Pojavio se snimak! Ludnica u svlačionici Partizana (VIDEO)
Podeli vest
Košarkaši Partizana pobedili su Crvenu zvezdu u meču 11. kola Evrolige na njenom parketu u Beogradskoj areni, pa je usledilo ludo slavlje crno-belih.
Partizan je upisao važan trijumf i prekinuo niz od šest potaza u elitnom takmičenju. Sada crno-beli imaju skor u Evroligi 3-8, dok je Zvezda na učinku 5-6.
Partizan je do pobede protiv večitog rivala 89:77 imao samo dva trijumfa u Evroligi i osam poraza, ali nakon što su pobedili Crvenu zvezdu navijači su svojim ljubimcima sve oprostili.
Crvena zvezda je izgubila utakmicu od Partizana u 11. kolu Evrolige 89:77 , a navijači crveno-belih su prilično ljuti na košarkaše.
22.11.2024
06:17
Karlik Džons predvodio je goste sa 21 poenom, šest skokova i četiri asistencije. Ife Lundberg je dodao 13, uz šest skokova, Ajzea Majk je imao 13 poena i četiri skoka, dok je Tajrik Džons ubacio 12, uz šest skokova. Filip Petrušev je bio kod Zvezde najefikasniji sa 20 poena i osam skokova. Nemanja Nedović je dodao 11, a dvocifren je bio još Rokas Gedraitis sa 10 poena.
Posle meča su crno-beli pozdravili grupu svojih navijača u Areni, proslavili su trijumf prvo sa njima, a onda i u svlačionici. Frenk Nilikina je još sa parketa snimio praznu tribinu gde su bili Zvezdini navijači, pa je onda podigao kameru ka delu nivoa 400 gde su bili smešteni „grobari“ koji su još bili u Areni.
Pokazali su i delić atmosfere u svlačionici gde se čekao Tajrik Džons, pa je krenuo šou.
Po završetku utakmice između Crvene zvezde i Partizana u "Beogradskoj areni" Tajrik Džons je znao kako da proslavi veliku pobedu crno-belih. Amerikanac se zatrčao kroz hodnik hale i tako "iskopirao" Nikolu Jokića kome je to običaj pred mečeve Denvera.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Partizan je do pobede protiv večitog rivala 89:77 imao samo dva trijumfa u Evroligi i osam poraza, ali nakon što su pobedili Crvenu zvezdu navijači su svojim ljubimcima sve oprostili.
Blokaderi izazivaju haos gde god se pojave i to je svima već odavno jasno, a jedna od poslednjih destinacija na kojoj su uhvaćeni kako zgubidane i pokušavaju da obmanu narod prerušavajući se u Glovo dostavljača, jesu Lučani.
Biljana Lukić, mrziteljka svega srpskog i jedna od najostrašćenih blokaderskih ideološkinja, udarila je ovog puta na narod koji prisustvuje današnjem skupu SNS-a kako bi podržao politiku predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Ideolog blokadera, antisrbin sa dna kace i promoter nezavisne Vojvodine Goran Ješić nazvao građane "stokom" zbog podrške Aleksandru Vučiću, povodom današnjeg mitinga u Beogradskoj areni.
Nestašica veštačkog đubriva već potresa globalno tržište zbog blokade Ormuskog moreuza, što direktno potvrđuje upozorenja predsednika Srbije Aleksandra Vučića, koji je dan ranije ukazao na ozbiljne poremećaje i moguće posledice po poljoprivredu i snabdevanje hranom.
Gradonačelnik Niša Dragoslav Pavlović gostovao je u "Novom jutru" televizije Pink gde je pozvao građane Srbije da dođu na današnji skup koalicije "Aleksandar Vučić – Srbija, moja porodica!", koji se od 16 časova održava u Beogradskoj areni.
U svetu, ali i u regionu trenutno je haotično stanje sa energetnima. Velika Britanija je u ozbiljnom problemu sa gorivom, dok naša zemlja nema nikakvih problema zahvaljujući odgovornoj politici koju vodi predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović ističe da su razgovori sa ministrom ekonomskog razvoja Ruske Federacije Maksimom Rešetnjikovom bili produktivni, te da očekuje finalizaciju razgovara o gasnom aranžmanu sa Rusijom.
Kamen temeljac za početak radova na izgradnji Centra za inovacije u Srbiji japanskog proizvođača automobilskih guma "Tojo tajer" (Toyo Tire) postavljen je juče.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici sutra obeležavaju dan Svetih 40 mučenika Sevastijskih, Mladence, a za one koji su se venčali u poslednjih godinu dana, ovaj praznik je najvažniji.
Novi aneks ugovor za snabdevanje ruskim gasom, verovatno će biti postignut 26. ili 27. marta i potpisan na šest meseci, rekao je generalni direktor Srbijagasa Dušan Bajatović.
Policija u koordinaciјi sa Višim јavnim tužilaštvom u Beogradu uhapsila je M. T. (28) zbog sumnje da јe izvršio krivično delo nošenja oružja i eksplozivnih materija.
Mihal L. (38) se sumnjiči da je pomogao svom ocu Mihalu L. (65), da se reše tela ubijenog Ivana Vijoglavina, tako što su zamotali telo u ćebe i bacili u Tisu zajedno sa telefonom i krvavim nožem.
U velikoj akciji policije uhapšeni su M. T. A. (34), K. A. (29) i D. Ј. (48), i protiv njih će biti podnete krivične priјave zbog postoјanja osnova sumnje da su izvršili krivična dela prevara i pranje novca.
Izjave o mogućem smirivanju sukoba ne znače njegov skori kraj, iako je američki predsednik Donald Tramp govorio o napretku u ratu protiv Irana, prenosi Aksios pozivajući se na izvore iz američke administracije.
Ukrajina neće moći da održi predsedničke izbore 2026. godine zbog kašnjenja u pripremi ključnog zakona, objavio je britanski list Tajms, ukazujući na ozbiljne političke i bezbednosne prepreke koje odlažu izborni proces.
Jemenski Huti zvanično su saopštili da ulaze u rat na strani Irana i najavili napade na američke brodove u Crvenom moru, upozoravajući da je sukob postao globalni konflikt celog muslimanskog sveta.
Tema crnih odnosno velikih boginja (variola vera) tokom vladavine Katarine Velike predstavlja jedan od najfascinantnijih spojeva medicine, hrabrosti i političke propagande u 18. veku.
Voleli ga ili ne, celulit je prirodna pojava za koju su nas ubedili da je nepoželjna, a mi vam donosimo pet manje poznatih činjenica o tome i kako ga se rešiti.
Venera, planeta ljubavi, nalazi se u Ovnu, gde donosi strastvene romanse, a ovaj planetarni uticaj najviše osećaju Lavovi, Strelčevi, Ovnovi, Bliznaci i Vage.
Kardiovaskularni hirurg Džeremi London objavio je video u kom navodi na koje upozoravajuće znakove treba obratiti pažnju kada je zdravlje srca u pitanju.
Pevačica Mia Borisavljević ne krije da joj je početak karijere pao i te kako teško i da je nakon objavljenog prvog albuma nastavila da peva po klubovima za 50 evra.
Pevač Marko Gačić razveo se od pevačice Goge Gačić, koju je prevario, a ona je sa njihovom decom ostala da živi u porodičnoj kući, zbog čega pevač žali.
Starleta i rijaliti zvezda Stanija Dobrojević uskoro ulazi u rijaliti Elita, a sada je voditeljki pomenutog programa Ivani Šopić očitala bukvicu i nazvala je ograničenom osobom.
Pevačica Dijana Janković, poznatija kao Didi Džej, bori se sa ozbiljnim zdravstvenim problemom, a za Informer je ispričala kako je otkrila bolest i kako je sve počelo.
Voditeljka i bivša rijaliti učesnica Kristina Spalević stavila je tačku na odnos sa Kristijanom Golubovićem, ali priznaje da, trenutno, ne može da izdržava sebe i decu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar