Ubica! Idemo breee... Reakcije navijača Partizana, jedan igrač ih je raspametio
Podeli vest
Košarkaši Partizana su u krcatoj Beogradskoj areni savladali litvanski Žalgiris sa 84:78 (22:19, 22:22, 20:23, 20:14) i tako zabeležili treću uzastopnu pobedu u Evroligi, a navijači su ekstazi.
Ono što bih voleo da naši navijači shvate, to je da imamo cilj koji je važan, a to je da dobijemo trogodišnju licencu. U tom smislu bih molio sve da se ponašaju na pravi način, istakao je Željko Obradović pred utakmicu između Partizana i Žalgirisa (utorak od 20,30, Sport klub 1).
Košarkaš Žalgirisa Alen Smailagić poručio je da je za njega večerašnji susret protiv bivšeg kluba Partizana bio veoma emotivan.
03.12.2024
23:52
Crno-beli nakon ove pobede imaju pet pobeda i osam poraza, pa se nakon nepune 13. runde nalaze na 14. poziciji.
Partizan je do pobede u sinoćnjem meču predvodio Karlik Džons sa 19 poena, a pratili su ga njegov prezimenjak Tajrik sa 15 i Frenk Nilikina sa isto toliko. Poenterski su se istakli Sterling Braun sa 11 i Dvejn Vošington sa devet, čime su poništili fantastično veče Lonija Vokera iz Žalgirisa, koji je meč okončao sa 26 koševa.
Malo je reči da su "grobari" ven sebe od sreće. Ponosni su i oduševljeni, a izdvajaju nekoliko igrača, a najviše - Karlika Džonsa, koji nakon meča nije krio oduševljenje. Smatraju ga "grobari" najvećim pojačanjem ove sezone.
Andrea Trinkijeri, trener Žalgirisa, po završetku utakmice protiv Partizana u 13. kolu Evrolige imao je zanimljiv dijalog sa novinarkom iz Srbije.
03.12.2024
23:42
"Kakav spektakularan igrač je Karlik, majstor igre, top deset igrača u EL. Nova pobeda, idemo dalje", komentar je jednog navijača.
Kakav spektakularan igrač je Karlik, majstor igre, top deset igrača u EL.
Nova pobeda, idemo dalje.
— Milos🇬🇳 (@Gvinejskimag) December 3, 2024
"Sad je i zvanično, ekipa je kliknula! Decembar je sudbonosan. Treća u nizu. Fali nam pobeda nad Panatenaikosom za poker. Karlik tata igrice".
Sad je i zvanično, ekipa je kliknula! Decembar je sudbonosan. Treća u nizu. Fali nam pobjeda nad Panatenaikosom za poker. Karlik tata igrice.#kkp#KKPartizan
— Daniel Marčetić (@macak1987) December 3, 2024
"Nećeš Fransisko, nećeš razbojniče ovaj put! S obzirom da je Žalgiris bio spreman i belu tehniku da probaci kroz obruč večeras, skroz korektno izdanje. Na kraju dana, jedino je rezultat bitan u ovom meču, a piše se pobeda. Bravo KKP. Treća u nizu"!
Nećeš Fransisko, nećeš razbojniče ovaj put! 😁😁
S obzirom da je Žalgiris bio spreman i bijelu tehniku da probaci kroz obruč večeras, skroz korektno izdanje.
Na kraju dana, jedino je rezultat bitan u ovom meču, a piše se pobjeda.
Bravo #KKP. Treća u nizu!
— Miroslav Dragoljević (@Miroslav_D7) December 3, 2024
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ono što bih voleo da naši navijači shvate, to je da imamo cilj koji je važan, a to je da dobijemo trogodišnju licencu. U tom smislu bih molio sve da se ponašaju na pravi način, istakao je Željko Obradović pred utakmicu između Partizana i Žalgirisa (utorak od 20,30, Sport klub 1).
Informer je došao u posed dokumenta s tajnog sastanka na Filozofskom fakultetu u Beogradu, kom je prisustvovala i grupa profesora, a na kom su se oni, verovali ili ne, otvoreno bavili politikom, dogovarali izbornu kampanju i naredne blokaderske poteze.
Arapske zemlje Persijskog zaliva uputile su Iranu poslednje upozorenje zbog napada na njihovu teritoriju i zapretile odgovorom ukoliko se udari nastave, izjavio je ministar spoljnih poslova Turske Hakan Fidan.
Nakon skupa na kojem je bilo 70.000 građana u beogradskoj Areni, a koji je organizovala Srpska napredna stranka (SNS), tajkunski i opozicioni mediji počeli su da pišu da je na skup došla ucenjena grupa građana.
Dragan Đilas, tajkun i lider opozicione Stranke slobode i pravde, gostovao je u Utisku nedelje gde je pokazao da ni među opozicijom i blokaderima odavno ne cvetaju ruže.
Više od 70.000 građana okupilo se juče u Areni kako bi pružilo podršku predsedniku Vučiću. Ipak, ovaj skup zasmetao je protivnicima države i pojedinim tabloidnim medijima, koji su na različite načine pokušavali da isprovociraju okupljene
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić zahvalio se građanima Srbije što su sačuvali Srbiju, deleći na društvenoj mreži Instagram video sa jučerašnjeg velelepnog skupa u Beogradu.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…
Najprodavaniji hečbek kompanije "Reno" u Evropi jeste "klio", a nova verzija donosi sofisticirani dizajn i napredne hibridne tehnologije, tako da je već omiljeni automobil potpuno osvežen za novo doba. Njegova cena iznosi oko 19.000 evra.
Medicinski radnici Filip i Amer su u selu Đapanov Grob, kod Bijelog Polja, uspešno pomogli trudnici da se porodi kod kuće. Ona je na svet donela zdravog dečaka.
Dečak ubica, Kosta K. (15) koji je 3. maja pre dve godine ubio devet učenika i radnika obezbeđenja OŠ " Vladislav Ribnikar" , po drugi put će svedočiti na suđenju svojim roditeljima u sredu 25. marta.
Ogroman spisak zločina vezuje se za Vojislava Raičevića, poznatijeg kao Voju Amerikanca, zbog čega ga smatraju i najvećim ubicom beogradskog asfalta. Kažu da tako bogat dosije nemaju ni Sretko Kalinić, ni Željko Maksimović - Maka.
Nakon tri nedelje sukoba, administracija Donalda Trampa započela je razgovore o sledećoj fazi rata i mogućim mirovnim pregovorima sa Iranom, navode američki izvori.
Zamenik kubanskog ministra spoljnih poslova Karlos Fernandes izjavio je da se kubanska vojska sprema za mogućnost vojne agresije SAD i da bi bilo naivno od strane kubanskih lidera da ignorišu mogućnost sukoba.
Iran je zapretio potpunim zatvaranjem Ormuskog moreuza ukoliko američki predsednik Donald Tramp sprovede pretnje o napadima na iranska energetska postrojenja.
Iranska revoluciona garda (IRCG) saopštila je da je u okviru najnovijeg talasa operacije lansirano ukupno 54 rakete, i prvi put četiri jedinice strategijske rakete "Sadžil".
Pevač Savo Perović osvrnuo se na situaciju kada su se Luna Đogani i Marko Miljković našli zaglavljeni na Maldivima usled eskalacije sukoba na Bliskom istoku.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar